Gabriela Kratochvílová Lašková | Celebwiki.cz

Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Zprávařka Primy Lašková prošla brutální proměnou: S blond hárem ji nepoznáte! Zprávařka Primy Lašková prošla brutální proměnou: S blond hárem ji nepoznáte! Českou Miss pro rok 2013 Gabrielu Laškovou (29) si nejspíš nikdo nedokáže představit jinak než ve… číst článek
Smrt v rodině moderátorky Primy Laškové: Strašně mě bolí, že už tě neobejmu! Smrt v rodině moderátorky Primy Laškové: Strašně mě bolí, že už tě neobejmu! Byl to člověk, s nímž vyrůstala, který s ní prožíval ty nejdůležitější životní okamžiky jako například… číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus