Gabriela Kratochvílová Lašková | Celebwiki.cz

Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

 Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Situace mezi televizními stanicemi Nova a Prima momentálně připomíná trochu hru „Škatulata, hýbejte… číst článek
Krasavec od Laškové pár měsíců po rozchodu: Předvedl novou lásku! Krasavec od Laškové pár měsíců po rozchodu: Předvedl novou lásku! Pohledný mladý moderátor Matěj Misař (27) koncem července oficiálně oznámil, že se po dvouletém vztahu… číst článek
Dámy, pozor! Fešák z Primy je k mání! Matěj Misař přiznal konec dvouletého vztahu! Dámy, pozor! Fešák z Primy je k mání! Matěj Misař přiznal konec dvouletého vztahu! Milé fanynky primáckého zpravodajství, lovná sezóna začíná! Sympatický Matěj Misař (27), který na… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer