Gabriela Kratochvílová Lašková | Celebwiki.cz

Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11. 2. 1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Miss Jitka Nováčková je těhotná! Miminko potvrdila nejen rostoucím bříškem Miss Jitka Nováčková je těhotná! Miminko potvrdila nejen rostoucím bříškem Sympatická a usměvavá Česká Miss roku 2011 Jitka Nováčková (28) bude brzy maminkou! Společně s finsk... číst článek
Pospíšilová z Primy porodila: Syn dostal neobvyklé jméno Pospíšilová z Primy porodila: Syn dostal neobvyklé jméno

Oblíbená moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová, dříve Parmová, porodila druhé dítě.

číst článek
Blonďatá zprávařka z Primy dvojnásobnou mámou! Syna chvíli tajila Blonďatá zprávařka z Primy dvojnásobnou mámou! Syna chvíli tajila Půvabná plavovlasá moderátorka Sandra Pospíšilová (34), která se koncem července rozloučila se svými... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková