Gabriela Kratochvílová Lašková | Celebwiki.cz

Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Prokletá Lašková? „Opatrnosti v tomhle případě není nikdy dost!“ Prokletá Lašková? „Opatrnosti v tomhle případě není nikdy dost!“ Vánoční svátky plné pohody? To v domácnosti Gabriely Laškové (29) prý moc neplatí. Už třikrát totiž… číst článek
Gabriela Lašková z Primy: Na Vánoce už třikrát málem vyhořela! Gabriela Lašková z Primy: Na Vánoce už třikrát málem vyhořela! Moderátorka Velkých Zpráv na Primě Gabriela Lašková (29) i letos stihla pořídit vánoční stromeček… číst článek
Babyboom pokračuje: Bibi z Ordinace poprvé ukázala novorozeného Vincenta! Babyboom pokračuje: Bibi z Ordinace poprvé ukázala novorozeného Vincenta! Poslední dobou se doslova roztrhl pytel s těhotnými českými celebritami, co mají termín koncem roku… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová