Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě Moderátorka zpráv Gabriela Lašková (28) před půl rokem porodila syna Bena. Potkaly jsme se na večírku,… číst článek
Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě Ve Velkých Zprávách je místo jen pro tři moderátorské dvojice! A tak návrat Gabriely Laškové (28)… číst článek
Tajné kamerovky Laškové: Mamině Gábině už našli parťáka do zpráv! Tajné kamerovky Laškové: Mamině Gábině už našli parťáka do zpráv! Mateřská dovolená jí asi za chvíli skončí! Pro moderátorku Gabrielu Laškovou (28) už totiž prý našli… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová