Eva Perkausová | Celebwiki.cz

Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Jakub Prachař děsí vzhledem: Vypadáš jak Agáta, dělej něco! píší lidé Jakub Prachař děsí vzhledem: Vypadáš jak Agáta, dělej něco! píší lidé Manželská krize s Agátou (34) a nadbytek práce se podepsaly na jeho obličeji. Herec Jakub Prachař… číst článek
Perkausová odzbrojuje pětkami v plavkách! Fanoušky ale zaujalo něco jiného Perkausová odzbrojuje pětkami v plavkách! Fanoušky ale zaujalo něco jiného Krásná moderátorka hlavního zpravodajství televize Prima Eva Perkausová (25) vystřídala nevyzpytatelné… číst článek
Dravá kočka Eva Perkausová: Šlape do toho v bikinách Dravá kočka Eva Perkausová: Šlape do toho v bikinách Elegantní šatičky vyměnila za odvážné plavky s leopardím vzorem. Moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký