Eva Perkausová

Datum narození: 25. 3. 1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

V lednu 2022 si Eva Perkausová vzala Ivana Hecka. V listopadu 2022 mu porodila syna Killiana. Již v únoru 2023 se vrátila zpět na obrazovku.

 

Články o celebritě

Zbytečný vyhazov pro Laškovou: Perkausová o druhém dítěti Zbytečný vyhazov pro Laškovou: Perkausová o druhém dítěti Ačkoli mnozí diváci uvítali brzký návrat Evy Perkausové (28) na obrazovky, oblíbená moderátorka Gabr... číst článek
Gábina Soukalová po konci na Primě: Už má novou práci! Gábina Soukalová po konci na Primě: Už má novou práci! Jen co se moderátorka Eva Hecko Perkausová (28) vrátila z mateřské dovolené zpět do hlavního vysílán... číst článek
Vyhozená primácká moderátorka Gabriela Lašková: Hledám práci! A mám nesplněný sen Vyhozená primácká moderátorka Gabriela Lašková: Hledám práci! A mám nesplněný sen Stále se ještě úplně nevzpamatovala z vyhazovu z televize Prima. Není ale čas ztrácet čas, a tak mod... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Ondřej Novotný
Ondřej Novotný
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška