Eva Perkausová | Celebwiki.cz

Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Primu zlobí Perkausová: Přišla o řidičák, teď pojede rally! Neumím to, culí se sexbomba Primu zlobí Perkausová: Přišla o řidičák, teď pojede rally! Neumím to, culí se sexbomba Nedá si pokoj! Už tuto sobotu pojede Eva Perkausová (25) vůbec poprvé v životě rally. I když „jen“… číst článek
Šebrle frnknul do Afriky a... Perkausová v očekávání! Šebrle frnknul do Afriky a... Perkausová v očekávání! Své 45. narozeniny se Roman Šebrle rozhodl oslavit tisíce kilometrů od domova. Moderátor Velkých… číst článek
Sexy zprávařky Novy, ČT a Primy prozradily: Kdo jim vybírá oblečení a kdy musí na váhu! Sexy zprávařky Novy, ČT a Primy prozradily: Kdo jim vybírá oblečení a kdy musí na váhu! Kostýmy jim musí padnout, ale nesmí být vyzývavé. A hlavně si musí hlídat váhu! Moderátorky Iveta… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná