Eva Perkausová | Celebwiki.cz

Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Flirt s kráskou se Krausovi nevyplatil! Hrozil mu pěstní souboj s jejím partnerem Flirt s kráskou se Krausovi nevyplatil! Hrozil mu pěstní souboj s jejím partnerem Sympatický moderátor Tomáš Kraus (42) si o víkendu hořce vychutnal i odvrácenou stranu slávy. Internetový… číst článek
Valentýn u slavných nekončí: Borhyová bojovala s jídlem, Vémolova prsatice s nahotou... Valentýn u slavných nekončí: Borhyová bojovala s jídlem, Vémolova prsatice s nahotou... Včera jsme vám přinesli nálož více či méně romantických valentýnských příspěvků českých celebrit… číst článek
Eva Perkausová vysvětlila, proč se svlékla na sněhu donaha! Eva Perkausová vysvětlila, proč se svlékla na sněhu donaha! Moderátorka Primy Eva Perkausová na sociální síť umístila fotku, kde je nahá a jen intimní místa… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová