Eva Perkausová | Celebwiki.cz

Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Zemětřesení na Primě: Perkausová a Šebrle jsou ze hry?! Zemětřesení na Primě: Perkausová a Šebrle jsou ze hry?! Se vznikem CNN Prima News jsou spjaty i velké změny. Jelikož si CNN moderátory velmi přísně hlídá,… číst článek
Zemětřesení na TV Prima: Misař a Leová se bojí o práci! Kdo ze zprávařů zůstane? Zemětřesení na TV Prima: Misař a Leová se bojí o práci! Kdo ze zprávařů zůstane? Se vznikem CNN Prima News zazvonil umíráček jedné z dvojic Velkých Zpráv. Gábina Lašková (30) tam… číst článek
Velké změny na Primě: Sexbomba Perkausová a Šebrle končí ve zprávách! Velké změny na Primě: Sexbomba Perkausová a Šebrle končí ve zprávách! S Velkými zprávami je pro Evu Perkausovou (25) konec. Nový zpravodajský kanál CNN Prima News totiž… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka