Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Jiřina Bohdalová: Nafotila se s hvězdami Stardance a sexy playmate! Proč? Jiřina Bohdalová: Nafotila se s hvězdami Stardance a sexy playmate! Proč? Herečka Jiřina Bohdalová (87) má velký soucit s pacienty trpícími Alzheimerovou chorobou, a tak se… číst článek
Večírkový král Šebrle dál řádí: Tentokrát si užíval dotyky celého davu! Večírkový král Šebrle dál řádí: Tentokrát si užíval dotyky celého davu! Roman Šebrle (43) opět jede! Po srpnové aférce, kdy se notně povzbuzen alkoholem lísal k jisté sekretářce… číst článek
Moderátorka Perkausová jako cukrářka: I od mouky je sexy! Moderátorka Perkausová jako cukrářka: I od mouky je sexy! Od moderátorského pultu si Eva Perkausová (24) odskočila ke sporáku. Předvedla tak, že není jen sexbomba… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová