Eva Perkausová

Datum narození: 25.3.1994
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, modelka, herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hvězda televize Prima, herečka a modelka, Eva Perkausová prý podědila po své sestře Monice přítele a podle médií chodila s boháčem Antonínem Charouzem.

Kráska Eva Perkausová byla viděna na rande s fotbalistou Václavem Kadlecem. O svém soukromí mluví nerada, ale jak se podařilo vypátrat reportérům serveru ahaonline, jejím tajným milencem se stal i Antonín Charouz, vlivný podnikatel a boháč. Nasvědčovala by tomu i její láska k luxusním autům. Chodila také s milionářem Karlem Kubou, s nímž se v roce 2015 rozešla. A randila i s dalšími známými tvářemi.

EVA PERKAUSOVÁ A TAJNÝ MILENEC

Nafocení snímků pro Playboy krásné Evě Perkausové pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o., a v seriálu Znamení koně, což jí následně vyneslo angažmá v TV Barrandov, posléze v pořadu TopStar na Primě. V březnu 2018 se stala moderátorkou hlavních zpráv. Po boku Romana Šebrleho nahradila Gabrileu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Od dětství se Eva Perkausová věnovala sportu a od třinácti let modelingu. Po střední škole se pustila do studia vysoké školy se zaměřením na obor produkce. Nafotila sérii snímků pro reklamní kampaně luxusních značek Jaguar a Natali Roden.

O EVĚ PERKAUSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Blonďatá sexbomba Eva Perkausová byla vždy živel. Už v dospívání s ní měla maminka problémy. Sice se jí pokoušela držet zkrátka, ale marně. Krasavice nafotila snímky do pánského časopisu. Ani její školní docházku se matce nepodařilo ukočírovat, jak by si přála. Eva na střední dostala dokonce dvojku z chování, a to za velký počet neomluvených hodin.

 

Články o celebritě

Simono, pozor! Sexy Perkausová jde po tvém manželovi... Simono, pozor! Sexy Perkausová jde po tvém manželovi... Většinou jdou muži po jeho manželce Simoně Krainové (45) a on je musí odhánět. Teď se ale »lovnou… číst článek
Poslední boj o život soutěže 1 proti všem: Nepomohla ani Perkausová Poslední boj o život soutěže 1 proti všem: Nepomohla ani Perkausová Přestože natáčení dalších dílů soutěže 1 proti všem, kterou moderuje Libor Bouček s Leošem Marešem,… číst článek
Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě Ve Velkých Zprávách je místo jen pro tři moderátorské dvojice! A tak návrat Gabriely Laškové (28)… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala