Petr Vágner

Datum narození: 1. 9. 1977
Místo narození: Bílovec
Profese: moderátor, herec, dabér
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec Petr Vágner se zviditelnil rolemi v seriálech Ulice či Přístav, účinkováním v reklamách a moderování pořadů, jako jsou Snídaně s Novou či Top Star.

Po střední odborné škole polygrafické se Petr Vágner stal bakalářem na Vyšší odborné škole herecké v Praze. Ještě za studií hrál v Národním divadle, ve Stavovském divadle, v Divadle na Vinohradech, později v divadle Metro a v Divadle Radka Brzobohatého. V posledním jmenovaném hrál mj. v představeních Tři letušky v Paříži, Cyrano, Dvanáct rozhněvaných mužů, Tančírna, Klec bláznů, Vyhazovači.

PETR VÁGNER A BOURAČKA S TRAMVAJÍ

Jako moderátor se Petr Vágner uplatnil jak v rádiu (Očko, Radio City, Evropa 2 nebo Frekvence 1), tak v televizi (Snídaně s Novou či Top star a Top star magazín na TV Prima). Moderoval i např. filmové premiéry, módní přehlídky a všemožné další akce. Uplatnil se v reklamách, jako model nafotil třeba kampaň pro mobilního operátora a cizí mu není ani dýdžejing. Stal se také vyhledávaným dabérem.

PETR VÁGNER – ROZHOVOR O VZTAZÍCH, DIVADLE A JÍDLE

Milovníkům seriálů se předvedl zejména v roli záchranáře Radima Nováka v Ordinaci v růžové zahradě TV Nova a hudebníka Leoše v Přístavu z produkce TV Prima. Obsazován začal být ale již mnohem dříve. Jedna z jeho prvních hereckých zkušeností je rovnou s hvězdami první velikosti, jako jsou Milla Jovovich, Dustin Hoffman a John Malkovich, a to ve francouzském historickém dramatu Johanka z Arku (1999). Zahrál si v americko-českém válečném velkofilmu Hartova válka (2002) s Brucem Willisem a Colinem Farrellem v hlavních rolích. Objevil se v komediích Prachy dělaj člověka a Veni, Vidi, Vici, v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta a v řadě dalších seriálů (mj. Ulice, Redakce, Trapasy, Vraždy v Kruhu).

VŠE O PETRU VÁGNEROVI NAJDETE ZDE

S manželkou GábinouPetr Vágner dceru Lillian Miu a syna Samuela Maxe. V prosinci 2020 Blesk odhalil jeho vztah se Silvií Vlčkovou. 

Články o celebritě

Petr Vágner zdolal 7 vrcholů! Petr Vágner zdolal 7 vrcholů! Extrémní maraton Beskydská sedmička (101 km z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm) přes sedm beskydský... číst článek
Muzikálová Kleopatra a Angelika Bartošová (30): V tichosti se vdala! Utajila to i před kolegy Muzikálová Kleopatra a Angelika Bartošová (30): V tichosti se vdala! Utajila to i před kolegy Pánové, máme pro vás špatnou zprávu. Krásná muzikálová hvězda Alžbeta Bartošová (30) už není k mání ... číst článek
Sporťák Petr Vágner potvrdil rozvod! Bude svatba s vnadnou blondýnkou? Sporťák Petr Vágner potvrdil rozvod! Bude svatba s vnadnou blondýnkou? Konečně jsou oba bez závazků a mohou do toho praštit! Moderátor CNN Prima News Petr Vágner (44) si s... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Ladislav Chudík
Ladislav Chudík
zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková
zobrazit profil Eva Salzmannová
Eva Salzmannová
zobrazit profil Tomáš Mrvík
Tomáš Mrvík
zobrazit profil Petr Brukner
Petr Brukner
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková