Gabriela Kratochvílová

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se také stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.


 

Články o celebritě

Borhyová (40) a Perkausová (24): Co mají společného? DRSNÉ SMLOUVY PLNÉ ZÁKAZŮ Borhyová (40) a Perkausová (24): Co mají společného? DRSNÉ SMLOUVY PLNÉ ZÁKAZŮ Jeden zákaz za druhým má ve smlouvě hvězda první třídy Lucie Borhyová (40) na Nově, a nově i Eva… číst článek
Návrat Gábiny Kratochvílové do Zpráv: Shání chůvu pro syna! Návrat Gábiny Kratochvílové do Zpráv: Shání chůvu pro syna! S návratem na obrazovku Velkých zpráv na TV Prima to myslí vážně. Sice ještě ani neví, s kým vůbec… číst článek
Gábina Lašková tři měsíce po porodu: Vystavila své křivky v plavkách! Gábina Lašková tři měsíce po porodu: Vystavila své křivky v plavkách! Vypadá, jako by snad ani žádné dítě neporodila. Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (28) se pouhé tři… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček