Gabriela Kratochvílová

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se také stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.


 

Články o celebritě

Zprávařka Lašková o nevěře: Já neměla vždy úplné štěstí Zprávařka Lašková o nevěře: Já neměla vždy úplné štěstí Gabriela Lašková-Kratochvílová (27) žije už téměř rok ve spokojeném manželství. Moderátorka ale přiznala,… číst článek
Zprávařky z Primy Gabriela Lašková tři týdny po porodu: Zbláznily se mi hormony! Zprávařky z Primy Gabriela Lašková tři týdny po porodu: Zbláznily se mi hormony! Před třemi týdny přivedla na svět své první dítě, syna Benedikta, moderátorka Gabriela Lašková. Na… číst článek
Moderátorka Gábina Lašková: Všechny matky překvapila její slova tři týdny po porodu Moderátorka Gábina Lašková: Všechny matky překvapila její slova tři týdny po porodu Synka Benedikta přivedla na svět teprve začátkem dubna, ale už teď přemýšlí o dalších dětech. Modelka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková