Michal Hrdlička

Datum narození: 9. 12. 1988
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, komentátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Michal Hrdlička se stal známým coby moderátor Sportovních novin TV Nova. Zájem médií mu vynesly vztahy s Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou.

Ve sportovní redakci TV Nova začal Michal Hrdlička působit ve dvaceti letech. Kromě moderování Sportovních novin zastával rovněž pozici komentátora. První jeho velkou pracovní akcí byla zimní olympiáda v Soči v roce 2014, kam ho televize vyslala. V červenci 2016 byl z Novy propuštěn.

MICHAL HRDLIČKA - VYHAZOV Z NOVY

Pochází ze sportovní rodiny. Od dětství hrál fotbal a snil o kariéře profesionálního fotbalisty. Zranění kolene ale jeho plány zhatilo. Přesto Michal Hrdlička u fotbalu zůstal, hraje za Všenory. Rovněž rád běhá a hraje tenis.

Hrdlička si po Borhyové vzal Plíškovou

V roce 2013 se Michal Hrdlička dal dohromady s kolegyní z televize Nova, moderátorkou Lucií Borhyovou. V červnu 2014 se jim narodila dcera Linda.

Michal Hrdlička se ale s Lucií Borhyovou v říjnu náhle rozešel. Podle "sporťáka" to bylo vyústění dlouhodobé situace. S moderátorkou prý nebyl šťastný a byl s ní jen kvůli dceři.

Po rozchodu se Michal Hrdlička nadále objevoval na akcích slavných a úspěšných. Zúčastnil se např. večírku vítězek tenisového FED Cupu. A prožil několikatýdenní románek s tenistkou Karolínou Plíškovou. Posléze svůj vztah udržovali spíše na dálku. Což se časem změnilo. Tajně se vzali v červenci 2018 v Monaku.

O MICHALU HRDLIČKOVI ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?! Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?! Propůjčili své tváře a jména developerskému projektu, do kterého sami Petr Štěpánek (74) a jeho žena... číst článek
Štěpánek, Adamovská a Plíšková v potížích: Zneužili je k průšvihu za miliardy?! Štěpánek, Adamovská a Plíšková v potížích: Zneužili je k průšvihu za miliardy?! Herecký pár Petr Štěpánek (74) a Zlata Adamovská (63) či tenistka Karolína Plíšková (30) propůjčili ... číst článek
Zemřel expřítel Bučkové nebo Vojtkové a syn miliardáře Maliny Jakub (†34) Zemřel expřítel Bučkové nebo Vojtkové a syn miliardáře Maliny Jakub (†34) Po 14 dnech v kómatu zemřel Jakub Malina (†34), syn miliardáře Tomáše Maliny. Podle eXtra.cz, které ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Honza Dědek
Honza Dědek
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová