Michal Hrdlička

Datum narození: 9. 12. 1988
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, komentátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Michal Hrdlička se stal známým coby moderátor Sportovních novin TV Nova. Zájem médií mu vynesly vztahy s Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou.

Ve sportovní redakci TV Nova začal Michal Hrdlička působit ve dvaceti letech. Kromě moderování Sportovních novin zastával rovněž pozici komentátora. První jeho velkou pracovní akcí byla zimní olympiáda v Soči v roce 2014, kam ho televize vyslala. V červenci 2016 byl z Novy propuštěn.

MICHAL HRDLIČKA - VYHAZOV Z NOVY

Pochází ze sportovní rodiny. Od dětství hrál fotbal a snil o kariéře profesionálního fotbalisty. Zranění kolene ale jeho plány zhatilo. Přesto Michal Hrdlička u fotbalu zůstal, hraje za Všenory. Rovněž rád běhá a hraje tenis.

Hrdlička si po Borhyové vzal Plíškovou

V roce 2013 se Michal Hrdlička dal dohromady s kolegyní z televize Nova, moderátorkou Lucií Borhyovou. V červnu 2014 se jim narodila dcera Linda.

Michal Hrdlička se ale s Lucií Borhyovou v říjnu náhle rozešel. Podle "sporťáka" to bylo vyústění dlouhodobé situace. S moderátorkou prý nebyl šťastný a byl s ní jen kvůli dceři.

Po rozchodu se Michal Hrdlička nadále objevoval na akcích slavných a úspěšných. Zúčastnil se např. večírku vítězek tenisového FED Cupu. A prožil několikatýdenní románek s tenistkou Karolínou Plíškovou. Posléze svůj vztah udržovali spíše na dálku. Což se časem změnilo. Tajně se vzali v červenci 2018 v Monaku.

O MICHALU HRDLIČKOVI ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zdrcená Plíšková od Hrdličky: VODKU PŘÍMO ZE SPRCHY! Zdrcená Plíšková od Hrdličky: VODKU PŘÍMO ZE SPRCHY! Tenistka Plíšková (29) jako nasazená jednička v Indian Wells absolutně pohořela s hráčkou z druhé sv... číst článek
Těžko u Plíškové a Hrdličky! Náš vztah tím utrpěl, přiznal Michal Těžko u Plíškové a Hrdličky! Náš vztah tím utrpěl, přiznal Michal Věděli, že to bude jeden z hlavních problémů jejich manželství. Očekávání a realita jsou ale dva odl... číst článek
Tajná svatba Tomáše Plekance: Šafářová mu po letech řekla své ANO! Tajná svatba Tomáše Plekance: Šafářová mu po letech řekla své ANO! Život „na psí knížku“ je pryč. Tomáš Plekanec (38) a Lucie Šafářová (34) se po několika letech vztah... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová