Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Mladá herečka Anna Kadeřávková (22), známá především jako Rozina z nekonečného seriálu Ulice, se… číst článek
Jasmina Alagičová pod náporem hysterických matek: Tohle si nezasloužila! Jasmina Alagičová pod náporem hysterických matek: Tohle si nezasloužila! Jasmina Alagič (30) se stala opět terčem kritiky. Prvně manželku rappera Rytmuse (43) fanoušci kritizovali… číst článek
Rytmus v obležení žen: Tajemná kráska i manželka Jasmina s napíchanými rty! Rytmus v obležení žen: Tajemná kráska i manželka Jasmina s napíchanými rty! Premiéru dokumentárního filmu o Patriku Vrbovském (43) alias Rytmusovi si nenechala ujít jeho manželka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný