Jasmina Alagič

Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Noční zranění Jasminy Alagič: Šrám na hlavě! A může za to synův »nejlepší kamarád« Noční zranění Jasminy Alagič: Šrám na hlavě! A může za to synův »nejlepší kamarád« Moderátorka Jasmina Alagič (33) je vzornou matkou, která se příkladně stará o svého syna Sanela, ale... číst článek
Šťastná instagramová Queen Plačková: Porodila syna! Šťastná instagramová Queen Plačková: Porodila syna! Zuzana Plačková alias Queen (31) v červnu odtajnila pohlaví vytouženého miminka - chlapeček dostal j... číst článek
Tino, tohle nečti! Exmanžel Separ o mladé kočičce (22): Láska jako nikdy předtím! Tino, tohle nečti! Exmanžel Separ o mladé kočičce (22): Láska jako nikdy předtím! Slovenský rapper Michael Kmeť (35), známější pod svým uměleckým pseudonymem Separ, je do své mladé k... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová