Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Jasmina Alagič a Rytmus otevřeli dveře svého domu: Podívejte, v jakém luxusu žijí! Jasmina Alagič a Rytmus otevřeli dveře svého domu: Podívejte, v jakém luxusu žijí! Nejsledovanější slovenský pár Jasmina Alagič (31) a Patrik Vrbovský alias Rytmus (43) si své soukrom... číst článek
Jasmina Alagič oznámila radostnou novinu: Další miminko je tady! Jasmina Alagič oznámila radostnou novinu: Další miminko je tady! Slovenská moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (30) jde s pravdou ven! Syn Sanel, kterého má s rapper... číst článek
Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (25) se ve středu 27. května stala maminkou, když dala život dcerce... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová