Jasmina Alagič

Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Vloupání do domu Rytmuse a Alagič: Šok a bolestná ztráta! Vloupání do domu Rytmuse a Alagič: Šok a bolestná ztráta! Obrovský šok zažila rodina slovenského rappere Rytmuse (46), jejich dům v Malinove (okres Senec) byl... číst článek
Jasmině Alagič hrozí sebevraždou: Dám věci do pořádku a půjdu Jasmině Alagič hrozí sebevraždou: Dám věci do pořádku a půjdu Partnerka rappera Rytmuse miluje život a dala to všem na vědomí skrze sociální sítě. Dlouho se ale n... číst článek
Překvapivá slova Jasminy k Rytmusovi: Já s tebou nechci žít... Překvapivá slova Jasminy k Rytmusovi: Já s tebou nechci žít... Oba mají za sebou nepovedené vztahy, ale i díky nim se mohli nakonec dát dohromady a poznat opravdov... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng