Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Kadeřávková z Ulice pobavila: Neuvěříte, co umí její miláček! Kadeřávková z Ulice pobavila: Neuvěříte, co umí její miláček! Herečka Anna Kadeřávková (22) ví, jak popíchnout své fanoušky, příznivce i odpůrce! Poté, co nechala... číst článek
Jasmina a Rytmus v karanténě: K sobě domů pouští jen vyvolené! Jasmina a Rytmus v karanténě: K sobě domů pouští jen vyvolené! Ještě před vyhlášením nouzového stavu v ČR kvůli koronaviru se Jasmina Alagičová (30) a Rytmus (43) ... číst článek
Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Mladá herečka Anna Kadeřávková (22), známá především jako Rozina z nekonečného seriálu Ulice, se pře... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská