Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Otec století Rytmus: Obličej měsíčního syna zneužil  k reklamě! Nemá dost? Otec století Rytmus: Obličej měsíčního syna zneužil k reklamě! Nemá dost? Ať už si člověk myslí o rapperovi Patrikovi Vrbovském (42) cokoliv, jedno mu musí každý nechat: Jako… číst článek
Rytmusova Jasmina v slzách: Praskne mi srdce! přiznala na instagramu Rytmusova Jasmina v slzách: Praskne mi srdce! přiznala na instagramu O víkendu se konal dlouho avizovaný (například na fotkách s novorozeným synem) koncert rappera Rytmuse… číst článek
Zase jako lunt! Rytmusova Jasmina osm týdnů po porodu zpátky na mole Zase jako lunt! Rytmusova Jasmina osm týdnů po porodu zpátky na mole Na konci července přivedla moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (30) na svět syna Sanela, jehož otcem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík