Jasmina Alagič |Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Fanoušci šílí: Rytmusova Jasmina odhodila podprsenku a ukázala flek na bradavce! Fanoušci šílí: Rytmusova Jasmina odhodila podprsenku a ukázala flek na bradavce! Nevhodné a trapné, nebo běžná věc? Tak na tom se nemohou shodnout fanoušci slovenské moderátorky… číst článek
Císařák a pak kozy? Je to divné! Rytmusova Jasmina terčem drsných útoků Císařák a pak kozy? Je to divné! Rytmusova Jasmina terčem drsných útoků Jako každá správná maminka se nyní Jasmina Alagič Vrbovská (30) těší ze svého uzlíčku štěstí – malého… číst článek
Rytmusova Jasmina po porodu trpí: Je to zlé! O pomoc prosí fanoušky Rytmusova Jasmina po porodu trpí: Je to zlé! O pomoc prosí fanoušky Nemá za sebou ještě ani šestinedělí, ale Jasmina Alagičová (30) už na sociálních sítích zoufale prosí… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová