Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Pokrytecká Jasmina: Proč ukazuje synovce místo syna Sanela? Tady je odpověď! Pokrytecká Jasmina: Proč ukazuje synovce místo syna Sanela? Tady je odpověď! Moderátorka Jasmina Alagičová (30), která se před několika týdny stala maminkou malého Sanela, sice… číst článek
Nečekaná slova Dary Rolins: Rytmuse mám pořád ráda! Co další dítě? Nečekaná slova Dary Rolins: Rytmuse mám pořád ráda! Co další dítě? Zpěvačka Dara Rolins (46), která je v současné době bez chlapa, tvořila necelých sedm let pár s Patrikem… číst článek
Jasmina poprvé ukázala svého otce: Děda malého Sanela je vážně fešák! Jasmina poprvé ukázala svého otce: Děda malého Sanela je vážně fešák! Slovenská moderátorka Jasmina Alagičová (30) si teď v létě užívá mateřských vycházek s kočárkem.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová