Jasmina Alagič | Celebwiki.cz

Jasmina Alagič

Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci téhož roku se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Krásky vzaly Chorvatsko útokem! U Jadranu se sluní těhotná Langmannová a pekáč buchet předvádí Křížková Krásky vzaly Chorvatsko útokem! U Jadranu se sluní těhotná Langmannová a pekáč buchet předvádí Křížková Jen co se po koronavirové pandemii otevřely hranice do Chorvatska, tak Češi vyrazili v rojnici. Poza... číst článek
Dovolená Jasminy a Rytmuse: Narozeniny v luxusu! Dovolená Jasminy a Rytmuse: Narozeniny v luxusu! Úžasný začátek léta prožívá Jasmina Alagičová Vrbovská a její muž Patrik Vrbovský alias Rytmus. I s ... číst článek
Jasmina Alagič rok po porodu: V luxusu se svlékla a fanoušky to rozohnilo! Jasmina Alagič rok po porodu: V luxusu se svlékla a fanoušky to rozohnilo! Bude to teprve rok, co se slovenská moderátorka stala maminkou malého Sanela. Už brzy po něm ale nep... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová