Patrik Vrbovský-Rytmus | Celebwiki.cz

Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská SuperStar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská SuperStar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič. V listopadu téhož roku oznámil zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci 2019 se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

Jak Daře Rolins došla trpělivost: Napsala jsem Rytmusovi, jestli se nepo...! Jak Daře Rolins došla trpělivost: Napsala jsem Rytmusovi, jestli se nepo...! Přestože od doby, co se zpěvačka Dara Rolins (46) rozešla s rapperem Rytmusem (42), uplynulo už hodně… číst článek
Tohle dál nejde, ohlásila Jasmina velkou změnu. S Rytmusem podnikne zásadní kroky Tohle dál nejde, ohlásila Jasmina velkou změnu. S Rytmusem podnikne zásadní kroky Rytmusova (42) manželka a krásná maminka malého Sanela (2 měsíce) Jasmina Alagičová (30) řeší na… číst článek
Otec století Rytmus: Obličej měsíčního syna zneužil  k reklamě! Nemá dost? Otec století Rytmus: Obličej měsíčního syna zneužil k reklamě! Nemá dost? Ať už si člověk myslí o rapperovi Patrikovi Vrbovském (42) cokoliv, jedno mu musí každý nechat: Jako… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Jitka Boho
Jitka Boho
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones
zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková