Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská Superstar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská Superstar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič.

 

Články o celebritě

To bude Rytmus koukat! Fotil sexy fotky Dary nový milenec?! To bude Rytmus koukat! Fotil sexy fotky Dary nový milenec?! Že by si Dara Rolins (45) našla nového hřebce? Na svém profilu totiž sdílí sexy fotky od moře, které… číst článek
Vrací úder Rytmusovi! Svůdná Dara Rolins na dovolené s novou známostí? Vrací úder Rytmusovi! Svůdná Dara Rolins na dovolené s novou známostí? Dara Rolins (45) si po rozchodu s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (41) dopřála menší únik z reality… číst článek
Dost Rytmusových kopanců do žeber! Dara má pro netaktního exmilence jasnou odpověď Dost Rytmusových kopanců do žeber! Dara má pro netaktního exmilence jasnou odpověď Jen si to představte. Léta žijete s někým, kdo říká, jak strašně vás miluje. Každou společnou fotkou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Pink
Pink