Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská SuperStar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská SuperStar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič. V listopadu téhož roku oznámil jejich zasnoubení.

 

Články o celebritě

Rytmus válčí s rodinou Jasminy! Je maximálně nechutný, setřela ho její sestřenice Rytmus válčí s rodinou Jasminy! Je maximálně nechutný, setřela ho její sestřenice Rapper Rytmus (41) je už svým nevybíravým slovníkem a vznětlivou náturou proslulý. Jenže teď už to… číst článek
Nejlepší Čech v cizině odmítl UFC v Praze. Byla by to levá, říká Procházka Nejlepší Čech v cizině odmítl UFC v Praze. Byla by to levá, říká Procházka Je nejúspěšnějším českým zápasníkem MMA v zahraničí. Jiří Procházka se stal hvězdou významné japonské… číst článek
XFN láme rekordy! Na akci Marpo vs. Rytmus se prodalo přes 12 tisíc lístků XFN láme rekordy! Na akci Marpo vs. Rytmus se prodalo přes 12 tisíc lístků Takový zájem svět bojových sportů v České republice ještě nezažil. Lístky na galavečer XFN 15 s podtitulem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dan Bárta
Dan Bárta
zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Jan Bendig
Jan Bendig
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda