Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3. 1. 1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská SuperStar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská SuperStar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič. V listopadu téhož roku oznámil zasnoubení. V květnu 2019 se vzali. V červenci 2019 se páru narodil syn Sanel.

 

Články o celebritě

To NEJ ze svatby Vémoly a Ceterové: Krampol jako oddávající, kolotoče i živá opice! To NEJ ze svatby Vémoly a Ceterové: Krampol jako oddávající, kolotoče i živá opice! A je to tady! Karlos „Terminátor“ Vémola (37) a Lela Ceterová (33) mají za sebou svou „svatbu stolet... číst článek
Ženich Vémola: Po svatební noci bude Lela těhotná Ženich Vémola: Po svatební noci bude Lela těhotná Všechny zprávy a události jasně v uplynulém týdnu zválcovala svatba bijce MMA Karlose Vémoly (37) a ... číst článek
Královská veselka Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Rozvášnil je Rytmus! Královská veselka Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Rozvášnil je Rytmus! Přesně takhle si svůj den »D« představovali. Svatba bijce Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33) g... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Annamária d’Almeida
Annamária d’Almeida
zobrazit profil Eva Dvořáčková
Eva Dvořáčková
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Viktor Sodoma
Viktor Sodoma
zobrazit profil Jana Kociánová
Jana Kociánová
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Ivo Jahelka
Ivo Jahelka