Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins.

 

Články o celebritě

Rytmusova Jasmina přiznala drsné hádky: Křik a rozbíjení skla! Rytmusova Jasmina přiznala drsné hádky: Křik a rozbíjení skla! Doposud působili Patrik Vrbovský alias Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29) jako dvě zamilované hrdličky.… číst článek
Dara půl roku po rozchodu s Rytmusem: Smutná slova dcery směrem k Patrikovi Dara půl roku po rozchodu s Rytmusem: Smutná slova dcery směrem k Patrikovi Pro veřejnost byl jejich rozchod náhlý jako rána z čistého nebe, ale sama Dara Rolins (45) se ve… číst článek
Rytmusova Jasmina přiznala nejkrásnější den života! Pravda o těhotenství Rytmusova Jasmina přiznala nejkrásnější den života! Pravda o těhotenství Přítelkyně rappera Patrika Vrbovského (41) Jasmina Alagič (28) vyjádřila své pocity štěstí na sociální… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček