Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins. Již v listopadu téhož roku Rytmus oznámil jejich zasnoubení.

 

Články o celebritě

Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29): KONEČNĚ DOBRÁ ZPRÁVA! Těhotenství prozradil... Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29): KONEČNĚ DOBRÁ ZPRÁVA! Těhotenství prozradil... Patrik Vrbovský (41) a Jasmina Alagič (29) tvoří pár už nějaký ten pátek. Jejich vztah teď posunuli… číst článek
Alagič vyslovila odvážné přání: Všichni se budou divit! Alagič vyslovila odvážné přání: Všichni se budou divit! Vánoční atmosféra už dýchla i na Jasminu Alagič. Oblíbená moderátorka, která se před nedávnem zasnoubila… číst článek
Jasmina Alagič přiznala vánoční přání! Utáhne to Rytmusova peněženka? Jasmina Alagič přiznala vánoční přání! Utáhne to Rytmusova peněženka? Jelikož se její partner Rytmus (41) rád chlubí tím, co všechno si může dovolit, jistě na dárcích… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala