Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins.

 

Články o celebritě

To bude Rytmus koukat! Fotil sexy fotky Dary nový milenec?! To bude Rytmus koukat! Fotil sexy fotky Dary nový milenec?! Že by si Dara Rolins (45) našla nového hřebce? Na svém profilu totiž sdílí sexy fotky od moře, které… číst článek
Vrací úder Rytmusovi! Svůdná Dara Rolins na dovolené s novou známostí? Vrací úder Rytmusovi! Svůdná Dara Rolins na dovolené s novou známostí? Dara Rolins (45) si po rozchodu s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (41) dopřála menší únik z reality… číst článek
Dost Rytmusových kopanců do žeber! Dara má pro netaktního exmilence jasnou odpověď Dost Rytmusových kopanců do žeber! Dara má pro netaktního exmilence jasnou odpověď Jen si to představte. Léta žijete s někým, kdo říká, jak strašně vás miluje. Každou společnou fotkou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková