Tina | Celebwiki.cz

Tina

Datum narození: 11. 3. 1984
Místo narození: Prešov
Výška: 163 cm
Profese: zpěvačka a moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Tina, vlastním jménem Martina Csillagová, je slovenská R&B zpěvačka. Jako moderátorka uváděla soutěž Hlas Česko Slovenska po boku Leoše Mareše.

Slovenská zpěvačka Tina s maďarskými a africkými kořeny se vlastním jménem jmenuje Martina Csillagová. Její umělecké jméno Tina je zkrácenou podobou jména Martina. Její doménou je reggae, hip-hop a R&B.

Zpěvačka Tina své první album vydala ve dvaceti letech pod názvem Tina. Na hudbě s ní spolupracovali DJ Jazzy, DJ Wich, Vec a Čistychov. Album bylo úspěšné, za dva roky Tina vydala další s názvem Chillin (opět spolupracovala s Čistychovem). Následovaly Veci sa menia a S.E.X.Y.

Zpěvačka Tina také nazpívala pár písní s oblíbeným slovenským rapperem Rytmusem (Príbeh, Všetko má svoj koniec, Musíš mať nádej). V roce 2012 se stala slovenským Zlatým slavíkem v kategorii zpěvačka roku a začal připravovat výběrové album s prostým názvem Best of Tina.

Tina je známa i jako moderátorka. Rok moderovala hitparádu televize Joj, pak také druhou řadu Česko Slovenské Superstar a Hlas Česko Slovenska (obě soutěže spolu s Leošem Marešem).

Tina si našla přítele, jímž byl o osm let mladší slovenský fotbalový záložník a reprezentant Richard Lásik. V únoru 2013 mu porodila syna Leonarda, ale pak se rozešli.

Tina se koncem roku začala objevovat po boku slovenského rappera Separa, který kvůli ní ukončil svůj předchozí desetiletý vztah. Separ svoji vyvolenou požádal o ruku a Tina souhlasila, navíc si na bok svého prsteníčku nechala vytetovat jméno svého miláčka. V únoru 2015 mu porodila dceru Tiu Liliannu.

 

Články o celebritě

Vážně nemocná zpěvačka Tina hazarduje se životem! Lékaři jsou v šoku z jejího rozhodnutí Vážně nemocná zpěvačka Tina hazarduje se životem! Lékaři jsou v šoku z jejího rozhodnutí Ledový klid zpěvačky Tiny (35) je skoro až děsivý. Poté, co jí byla diagnostikována vážná a bohužel ... číst článek
A máš to, trapko! Meghan dostala ponižující lekci od královny A máš to, trapko! Meghan dostala ponižující lekci od královny Vévodkyně ze Sussexu (37) móresy hollywoodské hvězdičky ani rok po svatbě s princem Harrym (35) nedo... číst článek
Exotická kráska Tina šokovala změnou: Tohle od ní fanoušci asi nečekali! Exotická kráska Tina šokovala změnou: Tohle od ní fanoušci asi nečekali! Půvabná zpěvačka Tina (35), která před nějakým časem přiznala, že trpí roztroušenou sklerózou, šokov... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Peter Cmorik
Peter Cmorik
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears