Tina | Celebwiki.cz

Tina

Datum narození: 11. 3. 1984
Místo narození: Prešov
Výška: 163 cm
Profese: zpěvačka a moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Tina, vlastním jménem Martina Csillagová, je slovenská R&B zpěvačka. Jako moderátorka uváděla soutěž Hlas Česko Slovenska po boku Leoše Mareše.

Slovenská zpěvačka Tina s maďarskými a africkými kořeny se vlastním jménem jmenuje Martina Csillagová. Její umělecké jméno Tina je zkrácenou podobou jména Martina. Její doménou je reggae, hip-hop a R&B.

Zpěvačka Tina své první album vydala ve dvaceti letech pod názvem Tina. Na hudbě s ní spolupracovali DJ Jazzy, DJ Wich, Vec a Čistychov. Album bylo úspěšné, za dva roky Tina vydala další s názvem Chillin (opět spolupracovala s Čistychovem). Následovaly Veci sa menia a S.E.X.Y.

Zpěvačka Tina také nazpívala pár písní s oblíbeným slovenským rapperem Rytmusem (Príbeh, Všetko má svoj koniec, Musíš mať nádej). V roce 2012 se stala slovenským Zlatým slavíkem v kategorii zpěvačka roku a začal připravovat výběrové album s prostým názvem Best of Tina.

Tina je známa i jako moderátorka. Rok moderovala hitparádu televize Joj, pak také druhou řadu Česko Slovenské Superstar a Hlas Česko Slovenska (obě soutěže spolu s Leošem Marešem).

Tina si našla přítele, jímž byl o osm let mladší slovenský fotbalový záložník a reprezentant Richard Lásik. V únoru 2013 mu porodila syna Leonarda, ale pak se rozešli.

Tina se koncem roku začala objevovat po boku slovenského rappera Separa, který kvůli ní ukončil svůj předchozí desetiletý vztah. Separ svoji vyvolenou požádal o ruku a Tina souhlasila, navíc si na bok svého prsteníčku nechala vytetovat jméno svého miláčka. V únoru 2015 mu porodila dceru Tiu Liliannu.

 

Články o celebritě

Přestaň mlžit! Jméno utajovaného přítele Kadeřávkové propálila kolegyně Přestaň mlžit! Jméno utajovaného přítele Kadeřávkové propálila kolegyně Je mladá, je sexy… a má smysl pro humor. O kom je řeč? Samozřejmě o herečce Anně Kadeřávkové (22), k... číst článek
Vážně nemocná zpěvačka Tina hazarduje se životem! Lékaři jsou v šoku z jejího rozhodnutí Vážně nemocná zpěvačka Tina hazarduje se životem! Lékaři jsou v šoku z jejího rozhodnutí Ledový klid zpěvačky Tiny (35) je skoro až děsivý. Poté, co jí byla diagnostikována vážná a bohužel ... číst článek
A máš to, trapko! Meghan dostala ponižující lekci od královny A máš to, trapko! Meghan dostala ponižující lekci od královny Vévodkyně ze Sussexu (37) móresy hollywoodské hvězdičky ani rok po svatbě s princem Harrym (35) nedo... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)