Majk Spirit (Michal Dušička) | Celebwiki.cz
Majk Spirit (Michal Dušička)

Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28. 8. 1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Těhotná kráska Majka Spirita Maria šokuje: Žádná svatba nebyla! A co ty fotky? Těhotná kráska Majka Spirita Maria šokuje: Žádná svatba nebyla! A co ty fotky? Těhotenství, svatba, pohlaví potomka. Slovenský rapper Majk Spirit (35) během pouhých tří dnů odtajn... číst článek
Zásnuby Harryho a Meghan byly jinak, než dosud tvrdili! Jak se to semlelo?! Zásnuby Harryho a Meghan byly jinak, než dosud tvrdili! Jak se to semlelo?! Čím je odhalující kniha o Meghan Markleové (38) a princi Harrym (35) blíž termínu svého vydání, tím ... číst článek
Majk Spirit má štěstí: Jeho Maria nejkrásnější nevěstou roku 2020 Majk Spirit má štěstí: Jeho Maria nejkrásnější nevěstou roku 2020 Slovenský rapper Majk Spirit (35) už není k mání. Vysoký fešák řekl své »ANO« před nejbližšími lidmi... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Petr Borkovec
Petr Borkovec