Majk Spirit (Michal Dušička) | Celebwiki.cz
Majk Spirit (Michal Dušička)

Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28. 8. 1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Rytmus bez sebe vzteky! Stal se obětí podvodu stejně jako kolega Majk Spirit Rytmus bez sebe vzteky! Stal se obětí podvodu stejně jako kolega Majk Spirit Stejně jako slovenská hvězda Majk Spirit (35) se i Patrik Vrbovský (43), známější pod svým uměleckým... číst článek
Bohatství díky bitcoinům? Rappera Spirita zneužili v podvodné reklamě! Bohatství díky bitcoinům? Rappera Spirita zneužili v podvodné reklamě! Slovenská hvězda Majk Spirit (35), jehož skutečné jméno je Michal Dušička, si žije vskutku královský... číst článek
Majk Spirit se bude ženit: Už nemám přítelkyni, mám snoubenku! chlubí se Majk Spirit se bude ženit: Už nemám přítelkyni, mám snoubenku! chlubí se Tomu se říká překvapení! Veselku bude brzy chystat slovenský rapper Majk Spirit (35), který poklekl ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Linda Genzerová Finková
Linda Genzerová Finková
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič