Majk Spirit | Celebwiki.cz

Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28.8.1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Kapela Elán vytočila fanoušky! Padesát minut na ně čekali v zimě! Pak začalo pršet... Kapela Elán vytočila fanoušky! Padesát minut na ně čekali v zimě! Pak začalo pršet... I přesto, že zpěvák Jožo Ráž (64), po loňském koncertě se skupinou Elán v pražské O2 aréně, oznámil… číst článek
Drzá Nicki Minaj se omlouvala s jointem v ruce! Rušením koncertů nerozzuřila jen Slováky Drzá Nicki Minaj se omlouvala s jointem v ruce! Rušením koncertů nerozzuřila jen Slováky Evropské turné americké zpěvačky a raperky Nicki Minaj (36) začalo katastrofálně! Nejdříve odehrála… číst článek
Rapper Majk Spirit má po rocích samoty holku: Ukázal její zadek i výstřih Rapper Majk Spirit má po rocích samoty holku: Ukázal její zadek i výstřih Slovenský rapper Majk Spirit (34) už pět let nepředstavil světu svou partnerku. Přitom se netajil… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jana Kociánová
Jana Kociánová
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová