Majk Spirit (Michal Dušička)

Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28. 8. 1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Dcera Majka Spirita oslavila 1. narozeniny: Velkolepá oslava vytočila fanynky! Dcera Majka Spirita oslavila 1. narozeniny: Velkolepá oslava vytočila fanynky! Prvorozená dcera slovenského muzikanta Majka Spirita (37) Aria oslavila své první narozeniny ve velk... číst článek
Rapper Majk Spirit nechal v Toskánsku pokřtít dceru: Dostala druhé jméno a luxusní šatičky! Rapper Majk Spirit nechal v Toskánsku pokřtít dceru: Dostala druhé jméno a luxusní šatičky! Už nějakou dobu pobývají v Toskánsku, a tak v místním kostele nechali pokřtít prvorozenou dceru Arii... číst článek
Majk Spirit prosil: Zůstaňte doma! A sám odletěl na Zanzibar. Po kritice se rozčílil Majk Spirit prosil: Zůstaňte doma! A sám odletěl na Zanzibar. Po kritice se rozčílil Slovenský rapper a čerstvý tatínek Majk Spirit (36) krátce před zákazem vycestování do zahraničí odl... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Tereza Nekudová
Tereza Nekudová
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář