Majk Spirit (Michal Dušička) | Celebwiki.cz

Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28.8.1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Spirit s Popovičem málem přišli o hit: Smazala ho zhrzená ex! Spirit s Popovičem málem přišli o hit: Smazala ho zhrzená ex! Hudebníci Tomi Popovič (42) a Majk Spirit (34) za sebou mají pořádně adrenalinový zážitek! Málem… číst článek
Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex! Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex! Hudebníci Tomi Popovič (42) a Majk Spirit (34) za sebou mají pořádně adrenalinový zážitek! Málem… číst článek
Rapper Majk Spirit konečně ukázal přítelkyni: je to fakt kus! Rapper Majk Spirit konečně ukázal přítelkyni: je to fakt kus! Slovenský rapper Majk Spirit (34) alias Michal Dušička přestal být na svých sociálních sítích tajemný… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil José Carreras
José Carreras
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham