Martin Čermák

Martin Čermák

Datum narození: 6. 8. 1991
Místo narození: Český Krumlov
Výška: 185 cm
Profese: moderátor, vedoucí vydání
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Martin Čermák se na TV Nova představil jako sporťák. Koncem roku 2021 utvořil moderátorskou dvojici Televizních novin s Veronikou Petruchovou.

Studoval portugalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V září 2012 se Martin Čermák umístil na třetí příčce v soutěži Sympaťák roku.

MARTIN ČERMÁK - PROČ MĚL HYSTERICKÝ ZÁCHVAT?

Na TV Nova Martin Čermák začínal jako moderátor Sportovních novin. V roce 2018 se stal vedoucím vydání, tedy se i podílel na jejich výrobě. Vedoucí vydání dohlíží na podobu a obsah celé relace, zařizuje výjezdy štábů a koordinuje práci kolegů v redakci a v krajích.

Martin Čermák by rád napsal knihu

V prosinci 2021 Nova představila Martina Čermáka, který v ní tehdy působil již deset let, jako novou moderátorskou posilu Televizních novin. Do zpravodajského studia s ním usedla někdejší reportérka Prásku Veronika Petruchová.

Kromě práce v televizi si Martin Čermák najde čas i na moderování plesů, festivalů, večírků, soutěží či jakýchkoli dalších akcí.

O MARTINU ČERMÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Martina Čermáka patří cizí jazyky, rád čte a chtěl by napsat knihu.

Martin Čermák má dceru Elin (*2016), s jejíž matkou se rozešel ještě před dívenčiným narozením. Předtím několik let chodil s cvičitelkou psů Kristýnou.

V roce 2017 se v médiích objevila informace, že se Martin Čermák dal dohromady s Karolínou Kaňkovou. Jedním z jejích předků byl obrozenecký básník František Ladislav Čelakovský.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Martin Šmahel
Martin Šmahel
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico