Martin Čermák

Martin Čermák

Datum narození: 6. 8. 1991
Místo narození: Český Krumlov
Výška: 185 cm
Profese: moderátor, vedoucí vydání
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Martin Čermák se na TV Nova představil jako sporťák. Koncem roku 2021 utvořil moderátorskou dvojici Televizních novin s Veronikou Petruchovou.

Studoval portugalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V září 2012 se Martin Čermák umístil na třetí příčce v soutěži Sympaťák roku.

MARTIN ČERMÁK - PROČ MĚL HYSTERICKÝ ZÁCHVAT?

Na TV Nova Martin Čermák začínal jako moderátor Sportovních novin. V roce 2018 se stal vedoucím vydání, tedy se i podílel na jejich výrobě. Vedoucí vydání dohlíží na podobu a obsah celé relace, zařizuje výjezdy štábů a koordinuje práci kolegů v redakci a v krajích.

Martin Čermák by rád napsal knihu

V prosinci 2021 Nova představila Martina Čermáka, který v ní tehdy působil již deset let, jako novou moderátorskou posilu Televizních novin. Do zpravodajského studia s ním usedla někdejší reportérka Prásku Veronika Petruchová.

Kromě práce v televizi si Martin Čermák najde čas i na moderování plesů, festivalů, večírků, soutěží či jakýchkoli dalších akcí.

O MARTINU ČERMÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Martina Čermáka patří cizí jazyky, rád čte a chtěl by napsat knihu.

Martin Čermák má dceru Elin (*2016), s jejíž matkou se rozešel ještě před dívenčiným narozením. Předtím několik let chodil s cvičitelkou psů Kristýnou.

V roce 2017 se v médiích objevila informace, že se Martin Čermák dal dohromady s Karolínou Kaňkovou. Jedním z jejích předků byl obrozenecký básník František Ladislav Čelakovský.

V prosinci 2022 se Martin Čermák oženil s hudebnicí Simonou Šteruskou. V únoru 2023 se jim narodila dcera Meda.

 

 

Články o celebritě

Děsivý moment hvězdy Televizních novin Martina Čermáka: V dětství se stal svědkem vraždy!  Děsivý moment hvězdy Televizních novin Martina Čermáka: V dětství se stal svědkem vraždy! Bylo mu pouhých 15 let, když se sebral a na rok odjel do Brazílie. A právě tam dnešní moderátor TV N... číst článek
VELKÉ ZVRATY V ULICI! Nové zápletky i postavy... VELKÉ ZVRATY V ULICI! Nové zápletky i postavy... Po prázdninové pauze se znovu rozjíždějí příběhy postav z nekonečného seriálu Ulice. Už dnes se vrac... číst článek
Čermák drsně o partnerce Veronice: Nejradši bych ji zastřelil Čermák drsně o partnerce Veronice: Nejradši bych ji zastřelil Veronika Macková dostala v bijácích o mafiánskému bossovi Mrázkovi sice nevelkou, zato zásadní roli ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Tomáš Zástěra
Tomáš Zástěra
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová