Martin Pouva

Datum narození: 15. 12. 1963
Místo narození: Litoměřice
Profese: moderátor, sportovní komentátor, trenér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Martin Pouva se z trenéra tenisu stal sportovním moderátorem. Na podzim 2014 usedl do zpravodajského studia Televizních novin TV Nova po boku Kristýny Kloubkové.

Po absolvování Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze Martin Pouva působil v Německu jako tenisový trenér.

MARTIN POUVA MĚL PSYCHICKÉ PROBLÉMY

Novinářskou kariéru Martin Pouva rozjel v roce 1996, kdy začal pracovat jako moderátor a sportovní komentátor na TV Premiéra. Kromě toho komentoval sportovní přenosy tenisu, motorismu a bowlingu na Eurosportu.

Martin Pouva se věnoval Formuli 1

V roce 2003 Martin Pouva moderoval sportovní část zpravodajství na Primě, kde komentoval i přenosy Formule 1. Posléze dva roky působil ve zpravodajství na TV Praha.

Na TV Nova Martin Pouva přišel roku 2006. I zde se věnoval mj. Formuli 1. V letech 2009 až 2014 moderoval Sportovní zprávy. V říjnu 2014 usedl po boku Kristiny Kloubkové do zpravodajského studia Televizních novin.

O MARTINU POUVOVI ČTĚTE ZDE>>

Martin Pouva má ze sedmiletého manželství syny Dana a Robina. Poté chodil s o 21 let mladší Petrou Friedlovou, s níž vychovával jejího syna. Rozešli se po pětiletém vztahu.


 

Další Moderátoři

zobrazit profil Ján Zákopčaník
Ján Zákopčaník
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres