Martin Pouva

Datum narození: 15. 12. 1963
Místo narození: Litoměřice
Profese: moderátor, sportovní komentátor, trenér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Martin Pouva se z trenéra tenisu stal sportovním moderátorem. Na podzim 2014 usedl do zpravodajského studia Televizních novin TV Nova po boku Kristýny Kloubkové.

Po absolvování Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze Martin Pouva působil v Německu jako tenisový trenér.

MARTIN POUVA MĚL PSYCHICKÉ PROBLÉMY

Novinářskou kariéru Martin Pouva rozjel v roce 1996, kdy začal pracovat jako moderátor a sportovní komentátor na TV Premiéra. Kromě toho komentoval sportovní přenosy tenisu, motorismu a bowlingu na Eurosportu.

Martin Pouva se věnoval Formuli 1

V roce 2003 Martin Pouva moderoval sportovní část zpravodajství na Primě, kde komentoval i přenosy Formule 1. Posléze dva roky působil ve zpravodajství na TV Praha.

Na TV Nova Martin Pouva přišel roku 2006. I zde se věnoval mj. Formuli 1. V letech 2009 až 2014 moderoval Sportovní zprávy. V říjnu 2014 usedl po boku Kristiny Kloubkové do zpravodajského studia Televizních novin.

O MARTINU POUVOVI ČTĚTE ZDE>>

Martin Pouva má ze sedmiletého manželství syny Dana a Robina. Poté chodil s o 21 let mladší Petrou Friedlovou, s níž vychovával jejího syna. Rozešli se po pětiletém vztahu.


 

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Roman Ondráček
Roman Ondráček
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková