Kristina Kloubková

Datum narození: 23. 12. 1976
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka, tanečnice, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Kloubková, tanečnice a herečka, se do povědomí široké veřejnosti dostala především moderováním Televizních novin na TV Nova.

Na Pražské státní konzervatoři Kristina Kloubková vystudovala klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté vystupovala s legendární skupinou UNO.

KRISTINA KLOUBKOVÁ ZALOVILA V ARCHIVU

Objevila se v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s budoucím manželem Alanem Bastienem. V divadlech začala Kristina Kloubková působit i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kloubková zaskakovala za Borhyovou

Krom toho si Kristina Kloubková zahrála v dramatu Milenci a vrazi, v komedii Vratné láhve nebo ve sportovním seriálu Poslední sezona

Přes tanec a choreografii se Kristina Kloubková dostala až k moderování, a to nejprve taneční show Bailando, pak relací Snídaně s Novou, Odpolední TN nebo při absenci Lucie Borhyové i večerních Televizních novin.

Kristina Kloubková se vdala za zpěváka

Do zpravodajského studia Televizních novin Kristina Kloubková zasedla v roce 2009, a to po boku Martina Pouvy.

Kristina Kloubková mimo své práce začala spolupracovat s nadačním fondem Pepina.

O KRISTINĚ KLOUBKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let Kristina Kloubková žila s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem. V roce 2007 se vdala za zpěváka Alana Bastiena. O dva roky později se rozvedli.

Poté se Kristina Kloubková zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Poté chodila s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávali dceru Jasmínu.

Rok a půl Kristýna Kloubková udržovala vztah s choreografem Václavem Kunešem. Pak místo svatby přišel rozchod. Posléze se pár dal opět dohromady.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Ivan Vodochodský
Ivan Vodochodský
zobrazit profil Eduard Hrubeš
Eduard Hrubeš
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková