Soňa Müllerová | Celebwiki.cz
Soňa Müllerová

Soňa Müllerová

Datum narození: 21. 10. 1961
Místo narození: Trenčín, Slovensko
Profese: moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Soňa Müllerová, exmanželka Richarda Müllera, slovenského zpěváka a skladatele, se uplatnila jak na televizní obrazovce, tak v rozhlase.

Rodačka z Trenčína Soňa Müllerová, rozená Behulová, roku 1985 absolvovala studium slovenčtiny a francouzštiny na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Za studií hrávala na experimentální scéně divadla U Rolanda.

ROZHOVOR SE SOŇOU MÜLLEROVOU NAJDETE ZDE

Do tehdy ještě Československé televize, kde se stala hlasatelkou a moderátorkou jak různých pořadů, tak kulturních akcí, Soňa Müllerová nastoupila roku 1985. Při práci v TV začala v roce 2000 moderovat v Rádiu FM a o čtyři roky později na stanici Rádio Slovensko. Posluchače provázela víkendovým lifestylovým magazínem Esprit či nočním pořadem s názvem Krehké vzťahy. V televizi JOJ se stala moderátorkou pořadu Soňa Talkshow.

Moderátorka Soňa Müllerová je držitelkou Absolute OTO Award, OTO Award for TV Announcer. Nominována byla na OTO Award for Celebrity in TV Journalism.

Soňa Müllerová v letech 1986 až 2001 žila v manželském svazku se slovenským zpěvákem a skladatelem Richardem Müllerem, s nímž má dvě děti – dceru Emu a syna Filipa.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská