Marianna  Ďurianová

Marianna Ďurianová

Datum narození: 27. 1. 1977
Místo narození: Žiar nad Hronom
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Marianna Ďurianová je slovenská moderátorka (TV Markíza, od roku 2014 TV JOJ) a bývalá manželka moderátorského kolegy Libora Boučka. Proslula svými románky s bohatými muži.

Marianna  Ďurianová vystudovala ve svém rodném městě Žiaru nad Hronom obchodní akademii a poté psychologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Profesně se ale od samého začátku své kariéry věnuje televizi - hned po škole se stala hlasatelkou slovenské televize. V roce 2001 přešla k první soukromé slovenské televizi Markíza, jejíž neodmyslitelnou tváří se stala. Začátkem roku 2014 šokovala veřejnost, když oznámila, že přecházi do TV JOJ.

Marianna  Ďurianová je proslulá svými vztahy. Mezi její partnery patřili podnikatelé Eric Assimakopoulos, Danilo Vrljičak, Tomáš Surovčík, Marek Dospiva a Ivan Jakabovič. Randila rovněž s předním slovenským hokejistou Žigmundem Pálffym. V roce 2006 se vdala za moderátora Libora Boučka, ale do roka se rozvedli. V roce 2007 se totiž Marianna  Ďurianová zúčastnila slovenské taneční soutěže Let Dance, kde se dala dohromady se svým tanečním partnerem Janem Novotným (ale ani tento vztah nevydržel déle, než několik měsíců). Poté se dala dohromady s trnavským podnikatelem Romanem Doležajem a porodila mu syna.

VŠE O HVĚDĚ ZDE

Marianna Ďurianová je dvojnásobnou vítězkou ankety Osobnosť Televíznej Obrazovky (OTO) a držitelkou několika ocenění Televízna Osobnosť Markízy (TOM). Kromě moderování se začala tu a tam objevovat i před kamerou a v divadle.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková