Marianna  Ďurianová

Marianna Ďurianová

Datum narození: 27. 1. 1977
Místo narození: Žiar nad Hronom
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Marianna Ďurianová je slovenská moderátorka (TV Markíza, od roku 2014 TV JOJ) a bývalá manželka moderátorského kolegy Libora Boučka. Proslula svými románky s bohatými muži.

Marianna  Ďurianová vystudovala ve svém rodném městě Žiaru nad Hronom obchodní akademii a poté psychologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Profesně se ale od samého začátku své kariéry věnuje televizi - hned po škole se stala hlasatelkou slovenské televize. V roce 2001 přešla k první soukromé slovenské televizi Markíza, jejíž neodmyslitelnou tváří se stala. Začátkem roku 2014 šokovala veřejnost, když oznámila, že přecházi do TV JOJ.

Marianna  Ďurianová je proslulá svými vztahy. Mezi její partnery patřili podnikatelé Eric Assimakopoulos, Danilo Vrljičak, Tomáš Surovčík, Marek Dospiva a Ivan Jakabovič. Randila rovněž s předním slovenským hokejistou Žigmundem Pálffym. V roce 2006 se vdala za moderátora Libora Boučka, ale do roka se rozvedli. V roce 2007 se totiž Marianna  Ďurianová zúčastnila slovenské taneční soutěže Let Dance, kde se dala dohromady se svým tanečním partnerem Janem Novotným (ale ani tento vztah nevydržel déle, než několik měsíců). Poté se dala dohromady s trnavským podnikatelem Romanem Doležajem a porodila mu syna.

VŠE O HVĚDĚ ZDE

Marianna Ďurianová je dvojnásobnou vítězkou ankety Osobnosť Televíznej Obrazovky (OTO) a držitelkou několika ocenění Televízna Osobnosť Markízy (TOM). Kromě moderování se začala tu a tam objevovat i před kamerou a v divadle.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Martin Pouva
Martin Pouva
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze