Zuzana Belohorcová | Celebwiki.cz

Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Sexbomba Belohorcová podniká v USA ostošest: Nalákala i Třeštíkovou ze StarDance! Sexbomba Belohorcová podniká v USA ostošest: Nalákala i Třeštíkovou ze StarDance! Zuzana Belohorcová (43) si už pěknou řádku let žije s rodinou svůj americký sen ve slunném Miami.… číst článek
Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Poslední den roku 2019 byl pro některé vyvrcholením vánočních oslav, pro jiné odpočinek či důvod… číst článek
Krainová vs. Belohorcová: Jedna kopíruje druhou! Krainová vs. Belohorcová: Jedna kopíruje druhou! Když dvě dělají totéž, není to totéž. Modelka Simona Krainová (46) využila dovolenou na bahamských… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová