Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24. 2. 1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Unikátní chata Mahuleny Bočanové na „kuří nožce“: Táta (†73) ji před 60 lety navrhl a sám postavil! Unikátní chata Mahuleny Bočanové na „kuří nožce“: Táta (†73) ji před 60 lety navrhl a sám postavil! Když potřebuje herečka Mahulena Bočanová (54) dobít baterky, odjíždí na chatu na Slapy. Rekreační ob... číst článek
Zatraceně sexy Zuzana Belohorcová (45): Po dlouhé době fotila nahoře bez! Zatraceně sexy Zuzana Belohorcová (45): Po dlouhé době fotila nahoře bez! Slovenská kráska Zuzana Belohorcová (45) začala kvůli show Tvoje tvář má známý hlas pravidelně posil... číst článek
Šťastný i smutný svátek matek českých celebrit: Mrazivá slova odsouzeného muže Křížkové a díky opuštěné Absolonové! Šťastný i smutný svátek matek českých celebrit: Mrazivá slova odsouzeného muže Křížkové a díky opuštěné Absolonové! Pro mnoho dam ze šoubyznysu byl letošní Den matek výjimečný; poprvé ho samy oslavily jako matky a ne... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl