Zuzana Belohorcová | Celebwiki.cz

Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24. 2. 1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Konec amerického snu Belohorcové: Tvrdý střet s realitou Konec amerického snu Belohorcové: Tvrdý střet s realitou Zuzana Belohorcová (44), která žije s rodinou již pár let za velkou louží, se chtěla koncem roku pře... číst článek
Belohorcová natrvalo utekla z Miami! Víme, kam s rodinou přesídlila Belohorcová natrvalo utekla z Miami! Víme, kam s rodinou přesídlila Sexbomba Zuzana Belohorcová (44) a její manžel Vlasta Hájek (44) natrvalo opouštějí Spojené státy am... číst článek
Pikantní odhalení Zuzany Belohorcové: Proč jí říkali belořiťka! Pikantní odhalení Zuzany Belohorcové: Proč jí říkali belořiťka! Plavovlasá modelka Zuzana Belohorcová (44), která se na sociálních sítích velice často chlubí rajcov... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická