Zuzana Belohorcová | Celebwiki.cz

Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24. 2. 1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Sexy Belohorcová opět vystrčila oblý zadeček: Vždycky jsem byla kus ženské! Sexy Belohorcová opět vystrčila oblý zadeček: Vždycky jsem byla kus ženské! I když je Amerika v počtu nakažených koronavirem na předních místech v celosvětovém žebříčku, už se ... číst článek
Opulentní karanténní hody Belohorcové: Má to ale jednu chybu!   Opulentní karanténní hody Belohorcové: Má to ale jednu chybu!   Od doby, kdy přesídlila do amerického Miami, se Zuzana Belohorcová (44) stala partnerkou a matkou v ... číst článek
To je, panečku, výhled! Sexbomba Belohorcová se vystavila na balkóně nahá To je, panečku, výhled! Sexbomba Belohorcová se vystavila na balkóně nahá Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (44) umí svým fanouškům zpříjemnit karanténu. Oděná jen do ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná