Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24. 2. 1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

S novým měsícem nová image: Ze Zuzany Belohorcové je svůdná dlouhovláska! S novým měsícem nová image: Ze Zuzany Belohorcové je svůdná dlouhovláska! Ačkoliv může být pro někoho těžké radikálně změnit svůj vzhled, modelka a bývalá moderátorka Zuzana ... číst článek
Nestárnoucí Světlana Nálepková (62): Božská Marilyn na Kanárech! Nestárnoucí Světlana Nálepková (62): Božská Marilyn na Kanárech! Člověk se zdráhá uvěřit skutečnosti, že je herečce Světlaně Nálepkové již 62 let. Rozhodně na to tot... číst článek
Po zvětšení ňader další zákrok: Kráska ze skupiny Holki po další plastice ukázala hrozivé modřiny Po zvětšení ňader další zákrok: Kráska ze skupiny Holki po další plastice ukázala hrozivé modřiny Půvabná blondýnka Kateřina Brzobohatá (40) ze skupiny Holki se znovu svěřila do rukou odborníků na p... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Vojnar
Petr Vojnar
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Martin Mikyska
Martin Mikyska
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana