Zuzana Belohorcová | Celebwiki.cz

Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Sebevědomá Krainová: Polonahá se procházela Prahou, málem způsobila nehodu! Sebevědomá Krainová: Polonahá se procházela Prahou, málem způsobila nehodu! Simona Krainová (46) je prostě živel! Modelka ve středu nafotila nové fotografie do časopisu o hubnutí… číst článek
Bývalá sexbomba z Peříčka Zuzana Belohorcová: Tady už žít nebudeme! Bývalá sexbomba z Peříčka Zuzana Belohorcová: Tady už žít nebudeme! Bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová (43) už deset let žije s manželem… číst článek
Belohorcová se nechala vylepšit injekcemi: Nechám to udělat i mámě, slibuje Belohorcová se nechala vylepšit injekcemi: Nechám to udělat i mámě, slibuje Slovenská sexbomba Zuzana Belohorcová (43) není na klinikách estetické a chirurgické medicíny žádným… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček