Zuzana Belohorcová | Celebwiki.cz

Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Modelka Simona Krainová: Bikiny na Bimini Modelka Simona Krainová: Bikiny na Bimini Před padesátkou má tělo bohyně a nestydí se ho předvést. Po focení lechtivého kalendáře teď modelka… číst článek
Brácha Jakuba Vágnera chytil žraloka holýma rukama! Tančící rybář jen zíral Brácha Jakuba Vágnera chytil žraloka holýma rukama! Tančící rybář jen zíral Karel Vágner ml. (43), syn známého hudebního producenta, na Floridě dokázal, že má se svým mladším… číst článek
Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! 31. října, tedy svátek mrtvých zvaný Halloween, se dostal ze zahraničí až do našich končin, kde pohltil… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo