Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Nečekaná potupa Michala Davida! Zařízli ho v televizi! Co se stalo? Nečekaná potupa Michala Davida! Zařízli ho v televizi! Co se stalo? Zpěvák Michal David (58), který za několik dní převezme od prezidenta Miloše Zemana (74) státní… číst článek
Libor Bouček: Moje narozeniny napáchaly velkou škodu! Už neslavím! Libor Bouček: Moje narozeniny napáchaly velkou škodu! Už neslavím! Moderátor Libor Bouček moderoval narozeniny svého  kamaráda Mikolase Josefa. Také zavzpomínal na… číst článek
Neslavný konec show 1 proti všem: Mareš s Boučkem se loučili s hrstkou diváků Neslavný konec show 1 proti všem: Mareš s Boučkem se loučili s hrstkou diváků Takové rozloučení si moderátoři Leoš Mareš (42) a Libor Bouček (37) s unikátní soutěží 1 proti všem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová