Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Blonďatá zprávařka z Primy dvojnásobnou mámou! Syna chvíli tajila Blonďatá zprávařka z Primy dvojnásobnou mámou! Syna chvíli tajila Půvabná plavovlasá moderátorka Sandra Pospíšilová (34), která se koncem července rozloučila se svými... číst článek
První odpadlík ze Zlaté masky: Superšéf Zdeněk Pohlreich pokořen!  První odpadlík ze Zlaté masky: Superšéf Zdeněk Pohlreich pokořen! Přišel, viděl a už je venku! Zatímco před pár dny vyhrál Superšéf Zdeněk Pohlreich (63) kuchařské kl... číst článek
Podivné kamarádství Aleše Hámy: Obral Gondíka o práci! Ani mu to neřekl Podivné kamarádství Aleše Hámy: Obral Gondíka o práci! Ani mu to neřekl Aleš Háma (47) a Dalibor Gondík (50) jsou letití přátelé, jenže teď mezi ně Česká televize vrazila k... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze