Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Petra Vojtková, dříve Vraspírová (32), je další z řady umělců, která chtěla vyjádřit své rozhořčení… číst článek
Hrušínský mluvil o likvidaci divadel. Následovala ostrá reakce Libora Boučka Hrušínský mluvil o likvidaci divadel. Následovala ostrá reakce Libora Boučka Libor Bouček (39), jenž se od moderátorského pultíku v rádiu co nevidět přesune na českou odnož CNN,… číst článek
Už aby byl konec! Jiřina Bohdalová (88) trpí kvůli novému pořadu Už aby byl konec! Jiřina Bohdalová (88) trpí kvůli novému pořadu Ve svých 88 letech se trmácí za prací až do Maďarska. Když Jiřina Bohdalová přijala účinkování v… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík