Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Libor Bouček: Nabídka, která se neodmítá Libor Bouček: Nabídka, která se neodmítá Moderátorské eso Libor Bouček (39) před pár dny šokoval fanoušky, když oznámil svůj konec v rádiu… číst článek
Důvod Boučkova rychlého odchodu z rádia? Stane se tváří nové televize! Důvod Boučkova rychlého odchodu z rádia? Stane se tváří nové televize! O tomhle si netroufal ani snít! Libor Bouček (39) před třemi dny šokoval svým odchodem z Evropy 2.… číst článek
Bouček končí v rádiu:  Slova, která chytnou za srdce! Bouček končí v rádiu: Slova, která chytnou za srdce! Po 15 letech skončil v rádiu! Libora Boučka (39, na snímku) včera posluchači naposledy slyšeli na… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus