Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček! Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček! Novou tváří zpravodajského projektu CNN Prima News bude Libor Bouček. Jeden z nejznámějších českých ... číst článek
Konec moderátorů zpráv na Primě? Nová posila Bouček tráví ve studiu celé dny! Konec moderátorů zpráv na Primě? Nová posila Bouček tráví ve studiu celé dny! Na televizi Prima nezůstane kámen na kameni. S příchodem nového vysílání Prima CNN News došlo ke změ... číst článek
Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Původně měla být nová zpravodajská stanice CNN Prima News spuštěna už v březnu. Nakonec odstartuje s... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík