Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Náhlá smrt Žbirky (†69) šokovala i jeho přátele! Slova plná bolesti i krásné vzpomínky Náhlá smrt Žbirky (†69) šokovala i jeho přátele! Slova plná bolesti i krásné vzpomínky Celý showbyznys je v šoku! V pouhých 69 letech odešel do hudebního nebe legendární zpěvák Meky Žbirk... číst článek
Ivana Gottová po premiéře filmu Karel: Tyhle chvíle si člověk uzamkne v srdci! Ivana Gottová po premiéře filmu Karel: Tyhle chvíle si člověk uzamkne v srdci! Po mnoha odkladech se dva roky po smrti Karla Gotta (†80) dočkal premiéry snímek Karel, který zachyc... číst článek
Pražská premiéra Bonda jako provinční projekce! Jandová v keckách, Vachler naboso Pražská premiéra Bonda jako provinční projekce! Jandová v keckách, Vachler naboso Dlouho odkládaná premiéra poslední „bondovky“ Není čas zemřít (No Time to Die) je tu. Zatímco v Lond... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus