Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Kellnerová ve Sport Magazínu: o koních, Prague Lions i Petru Čechovi Kellnerová ve Sport Magazínu: o koních, Prague Lions i Petru Čechovi S láskou mluví hlavně o koních. „Asi ani nemusím nikomu říkat, že jsem do nich blázen,“ usmívá se… číst článek
Agáta kvůli milence manžela řádí: Lítost, výhrůžky a pak nový chlap! Agáta kvůli milence manžela řádí: Lítost, výhrůžky a pak nový chlap! Před několika dny díky Blesku prasklo, kdo je novou přítelkyní stále ženatého Jakuba Prachaře (36).… číst článek
Poslední sbohem na dvorku, pak tajná hostina po pohřbu Gotta (†80): Ivana pozvala ty nejvěrnější! Poslední sbohem na dvorku, pak tajná hostina po pohřbu Gotta (†80): Ivana pozvala ty nejvěrnější! Zádušní mše skončila, ostatky Karla Gotta (†80) byly převezeny do krematoria v Motole, a tak přichází… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová