Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Nevkus Vilhelmové, zajíčci Patrasové a trapasy hvězd: Ples jak Brno se blíží! Top momenty minulých ročníků Nevkus Vilhelmové, zajíčci Patrasové a trapasy hvězd: Ples jak Brno se blíží! Top momenty minulých ročníků Nejprestižnější plesová událost roku Ples jako Brno je za dveřmi. Po dvouleté covidové pauze se mora... číst článek
Ivana Gottová slaví 47. narozeniny: První blahopřání přišlo od Absolonové! Ivana Gottová slaví 47. narozeniny: První blahopřání přišlo od Absolonové! 20. ledna slaví narozeniny Ivana Gottová. Slavná vdova po národem milovaném Karlu Gottovi (†80) v te... číst článek
Nechutné praktiky Prachaře: Tohle mu Sandeva trpí? Nechutné praktiky Prachaře: Tohle mu Sandeva trpí? Sara Sandeva (25) působí dojmem něžné víly, ale je vidno, že protiklady se přitahují. Jakub Prachař ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Vera Renovica
Vera Renovica
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková