Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Libor Bouček prý vycouval ze StarDance: Chlapsky ale řekl důvod! Libor Bouček prý vycouval ze StarDance: Chlapsky ale řekl důvod! Libor Bouček (37) měl být jednou z velkých hvězd nové řady taneční soutěže StarDance. Ale podle exkluzivních… číst článek
Nesrovnalosti v rozchodu Strýcové: Jeden den trávila s přítelem, druhý s milencem! Nesrovnalosti v rozchodu Strýcové: Jeden den trávila s přítelem, druhý s milencem! Dvacet čtyři hodin předtím, než byla Barbora Strýcová (32) přistižena s potetovaným vášnivcem Petrem… číst článek
Kraus o konci vztahu nevěděl? Ve Varech na Strýcovou pěl ódy, ona mluví o měsících Kraus o konci vztahu nevěděl? Ve Varech na Strýcovou pěl ódy, ona mluví o měsících Dnes už bývalá partnerka Davida Krause (38), tenistka Barbora Strýcová (32) byla přistižena na tajném… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová