Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Těžké rozhodnutí před odchodem Žbirky: Zrušil natáčení s Bohdalkou Těžké rozhodnutí před odchodem Žbirky: Zrušil natáčení s Bohdalkou Odmítala se smířit s tím, že by v jejím Silvestru chyběl Miro Žbirka (†69). Do poslední chvíle Jiřin... číst článek
Moderátor Libor Bouček o smrti Žbirky i otcovství! A s Bohdalovou je dala dohromady husa Moderátor Libor Bouček o smrti Žbirky i otcovství! A s Bohdalovou je dala dohromady husa Má zdravé dítě, krásnou ženu, zajímavou práci. I když té je tolik, že by ji moderátor Libor Bouček (... číst článek
Náhlá smrt Žbirky (†69) šokovala i jeho přátele! Slova plná bolesti i krásné vzpomínky Náhlá smrt Žbirky (†69) šokovala i jeho přátele! Slova plná bolesti i krásné vzpomínky Celý showbyznys je v šoku! V pouhých 69 letech odešel do hudebního nebe legendární zpěvák Meky Žbirk... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Honza Dědek
Honza Dědek
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl