Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Sporťák CNN Prima News Tomáš Vzorek a jeho proměna! Teď má doma sexy „Pamelu“ Sporťák CNN Prima News Tomáš Vzorek a jeho proměna! Teď má doma sexy „Pamelu“ Každý správný sporťák by měl mít vztah ke sportu. V případě Tomáše Vzorka (44) ze CNN Prima News o t... číst článek
Podzimní novinky na Primě: Návrat Pohlreicha a konec Modrého kódu! Co ho nahradí? Podzimní novinky na Primě: Návrat Pohlreicha a konec Modrého kódu! Co ho nahradí? Skupina Prima přichází na podzim hned s několika novinkami - mimo jiné i s novým seriálem Sestřičky ... číst článek
Holka, nebo kluk? Blonďatá zprávařka prozradila pohlaví miminka! Holka, nebo kluk? Blonďatá zprávařka prozradila pohlaví miminka! Půvabná plavovlasá moderátorka Sandra Pospíšilová (34), která se ještě donedávna objevovala na telev... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný