Libor Bouček | Celebwiki.cz

Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, dabér
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy Libor Bouček zamířil na DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Poté si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla úspěšné pokračování. V televizi moderoval např. Vylomeniny, Českou Miss, Hlas Česko Slovenska či reality show Vyvolení.

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. Poté začal moderátorovat na Frekvence 1. Právě z rádia je známý zejména díky žertovným telefonátům do různých institucí.

Svůj hlas Libor Bouček propůjčil mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů, byli to např. Adam Rosse v Kriminálce New York nebo Kapitánu Amerika ve filmech Captain America a Avengers.

O LIBORU BOUČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl). Potřetí se oženil v srpnu 2019 s modelkou Gabrielou Bendovou.

 

Články o celebritě

Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek
Hvězdy hlásí detox! Kdo všechno se zúčastní Dne offline? Hvězdy hlásí detox! Kdo všechno se zúčastní Dne offline? V sobotu 21. září proběhne Den offline. Tedy den, kdy se mnoho lidí odpojí od svých mobilů a dalších… číst článek
Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Moderátor Libor Bouček (38) slaví měsíc od třetí svatby s Gabrielou (27), kterou si vzal na hradě… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová