Michal Janotka

Profese: reportér, moderátor

Související celebrity

Životopis

Reportér primáckých Krimi zpráv Michal Janotka tvořil krásný pár s kolegyní Sandrou Parmovou. Po krachu jejich vztahu se vrhl do boje o zlato v soutěži Pevnost Boyard.

Brněnský rodák Michal Janotka (narozen 1982) začínal v tamní televizi; od roku 2008 pracoval v televizi Prima Family. Zlomovým byl rok 2014, odkdy byl spojován s kolegyní, krásnou moderátorkou zpráv TV Prima, o rok mladší Sandrou Parmovou.

Exotická dovolená (únor 2016) páru, přezdívaného Barbie a Ken, měla po víc než čtyřletém vztahu vyústit v zásnuby. Opak byl pravdou. Dvojice se poté rozešla. Co bylo příčinou tohoto radikálního řezu, se lze jen domnívat. Možným důvodem je to, že atraktivní moderátorka žila a pracoval v Praze a její partner v Brně. Jak se oba v médiích shodli, zůstali přáteli. Žádnou špínu na sebe kydat nehodlali, ani to neudělali.

MICHAL JANOTKA - KONEC VELKÉ LÁSKY

Po střední škole se Michal Janotka pustil do studia vysoké školy; ve třetím ročníku z ní však odešel. Jeho koníčky jsou sporty: tenis, kolo, plavání. „Jen by to na to chtělo víc času,“ řekl v rozhovoru pro svou mateřkou televizi, kde se stal členem jednoho z týmu, který se v roce 2016 dal do boje o zlato v soutěži Pevnost Boyard.

V únoru 2023 se moderátorovi a reportérovi Krimi zpráv CNN Prima NEWS Michalu Janotkovi narodil syn Nikolas. Na svět ho přivedla jeho partnerka a někdejší šéfka Nikola Veverková

 

Články o celebritě

Další Osobnosti

zobrazit profil Ladislav Hynek
Ladislav Hynek
zobrazit profil Petr Dolínek
Petr Dolínek
zobrazit profil Olda Bražina
Olda Bražina
zobrazit profil Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
zobrazit profil Jan Hraběta
Jan Hraběta
zobrazit profil Michal Hašek
Michal Hašek
zobrazit profil Marie Švestková
Marie Švestková