Gábina Partyšová

Datum narození: 9. 6. 1978
Místo narození: Brno
Výška: 166 cm
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Dabovala už v devíti letech

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dvakrát se vdala za boháče

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Moderátorka Gábina Partyšová: Poprvé o nevěře Kokty, která před 11 lety praskla na festivalu! Moderátorka Gábina Partyšová: Poprvé o nevěře Kokty, která před 11 lety praskla na festivalu! I když ve stejnou dobu byli na festivalu, tak se exmanželé Josef Kokta (62) a Gábina Partyšová (42) ... číst článek
Gabriela Partyšová s miliardářem na party! Láskyplné pohledy a dotyky Gabriela Partyšová s miliardářem na party! Láskyplné pohledy a dotyky Gabriela Partyšová s přítelem Igorem Faitem nechyběli na UniCredit party, kde si to naplno užívali. ... číst článek
Legendární momentky z Varů: Pařmenka Gottová, hanbářka Holubová i Menzelova »šmátralka«! Legendární momentky z Varů: Pařmenka Gottová, hanbářka Holubová i Menzelova »šmátralka«! Na filmovém festivalu Karlovy Vary rozhodně nebývá nouze o trapasy, přešlapy a skandály! Připomeňte ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Tomáš Zástěra
Tomáš Zástěra