Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Gábina Partyšová promluvila o konci moderování: Už mám datum, které mluví za vše! Gábina Partyšová promluvila o konci moderování: Už mám datum, které mluví za vše! Moderátorka Gábina Partyšová (41) už téměř dvacet let moderuje. Po druhém rozvodu s podnikatelem Dan... číst článek
5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! 5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! Ani na jednom z posledních plesů sezóny nebyla nuda, o což se postaraly některé celebrity. Titul div... číst článek
Ples v Rudolfinu: Partyšová v rudé, Hrubešová s partnerem i Brzobohatý s manželkou Ples v Rudolfinu: Partyšová v rudé, Hrubešová s partnerem i Brzobohatý s manželkou Plesová sezona vrcholí a celebrity se sešly na Plesu v Rudolfinu, který je pražskou mutací Plesu jak... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský