Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Ornella Koktová s Josefem slaví už 6. výročí svatby: Dar ze železa! Ornella Koktová s Josefem slaví už 6. výročí svatby: Dar ze železa! Neskutečných 6 let od svatby! To překvapilo i samotnou Ornellu Koktovou (27), která si v roce 2015 v... číst článek
Štaidl (75) bojuje v nemocnici s covidem: SYN ARTUR V AKCI! Štaidl (75) bojuje v nemocnici s covidem: SYN ARTUR V AKCI! Když leží táta Ladislav Štaidl (75) v nemocnici s covidem, musí se někdo postarat o fenku Hettinku. ... číst článek
Zásnuby Alice Bendové (47): Gratulace kolegyň nebraly konce! A bacha na kolena! Zásnuby Alice Bendové (47): Gratulace kolegyň nebraly konce! A bacha na kolena! Už byla smířená s tím, že se podruhé nikdy nevdá, ale její životní partner Michal Topol (34) se 10. ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura