Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení:Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Partyšová má přítele, ale na dovolené je s jiným! Kdo jí dělá společnost? Partyšová má přítele, ale na dovolené je s jiným! Kdo jí dělá společnost? Moderátorka Snídaně s Novou Gábina Partyšová (41) na karlovarském festivalu přiznala, že je opět… číst článek
Nepoučitelná Partyšová pořád nemá dost: ANO, JE TO TAK Nepoučitelná Partyšová pořád nemá dost: ANO, JE TO TAK Je to jen rok, co se moderátorka Gábina Partyšová (41) rozvedla s miliardářem Danielem Farnbauerem.… číst článek
Gábina Partyšová přiznala chlapa! Třetí svatba? Proč ne, nebrání se moderátorka Gábina Partyšová přiznala chlapa! Třetí svatba? Proč ne, nebrání se moderátorka Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale dvakrát rozvedená Gábina Partyšová (41) se třetí… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Pavel Zuna
Pavel Zuna
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný