Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Narozeniny Verešové v pětihvězdičkovém hotelu: Oslava naostro! Marešovi museli měřit teplotu! Narozeniny Verešové v pětihvězdičkovém hotelu: Oslava naostro! Marešovi museli měřit teplotu! Předčasnou oslavu 40. narozenin uspořádala modelka Andrea Verešová (39) ve čtvrtek v pražském pětihv... číst článek
Dvakrát rozvedená oslavenkyně Gábina Partyšová: Dřív velkolepé mejdany, teď vzpomínky! Dvakrát rozvedená oslavenkyně Gábina Partyšová: Dřív velkolepé mejdany, teď vzpomínky! Kdysi Gábina Partyšová (42) slavila své narozeniny ve velkém stylu. I když nebyly kulaté, tak její p... číst článek
Ornella a Josef Koktovi slaví výročí: Před 9 lety ji jako ženáč našel na internetu! Ornella a Josef Koktovi slaví výročí: Před 9 lety ji jako ženáč našel na internetu! Když jejich milenecký poměr praskl, šanci jejich vztahu nikdo nedával. Dlouhou dobu ani tehdejší man... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný