Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Dabovala už v devíti letech

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dvakrát se vdala za boháče

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

To nejlepší z večírku TV Nova: Líbačka Morávkové, Borhyová k nepoznání a Macháčkovo drsné gesto! To nejlepší z večírku TV Nova: Líbačka Morávkové, Borhyová k nepoznání a Macháčkovo drsné gesto! Každý tým potřebuje svůj teambuilding! Televize Nova sice své 28. narozeniny oficiálně měla už v úno... číst článek
Rozvedená Gábina Partyšová: Vášnivá líbačka s režisérem, který randil s těhotnou misskou Jitkou Boho! Rozvedená Gábina Partyšová: Vášnivá líbačka s režisérem, který randil s těhotnou misskou Jitkou Boho! Ledová královna Gábina Partyšová (43) roztekla jak nanuk na slunci v náruči režiséra Matěje Lišky (4... číst článek
Krutá dohoda Kokty s Partyšovou: Proč to Gábina chtěla, to nevím Krutá dohoda Kokty s Partyšovou: Proč to Gábina chtěla, to nevím Ač má Josef Kokta (65) s Gábinou Partyšovou (43) čtrnáctiletého Kristiána, dlouhé roky už prý synáto... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Martin Mikyska
Martin Mikyska
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba