Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení:Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Dvakrát rozvedená Partyšová znovu ve svatebním! Je to krásný obřad, vyznala se Dvakrát rozvedená Partyšová znovu ve svatebním! Je to krásný obřad, vyznala se Do 40 let stihla dvě svatby a dva rozvody a rozhodně se nebojí dalších pokusů o manželství! Moderátorka… číst článek
Partyšová a spol.: Hádka v přímém přenosu! Partyšová a spol.: Hádka v přímém přenosu! Jindy pohodová trojka z novácké Snídaně s Novou zažila společné ráno plné nepříjemností. číst článek
Dvakrát rozvedená Gabriela Partyšová má nového chlapa! Kdo to je? Dvakrát rozvedená Gabriela Partyšová má nového chlapa! Kdo to je? Moderátorka Snídaně s Novou Gábina Partyšová se oklepala z druhého rozvodu a je opět zadaná. Její… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík