Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení:Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Partyšová a spol.: Hádka v přímém přenosu! Partyšová a spol.: Hádka v přímém přenosu! Jindy pohodová trojka z novácké Snídaně s Novou zažila společné ráno plné nepříjemností. číst článek
Dvakrát rozvedená Gabriela Partyšová má nového chlapa! Kdo to je? Dvakrát rozvedená Gabriela Partyšová má nového chlapa! Kdo to je? Moderátorka Snídaně s Novou Gábina Partyšová se oklepala z druhého rozvodu a je opět zadaná. Její… číst článek
Partyšová tají nového chlapa! Proč má stále kufry v zádech? Partyšová tají nového chlapa! Proč má stále kufry v zádech? Dvakrát rozvedená Gábina Partyšová (41) už není sama. Několik měsíců má přítele, kterého tají. Neuvažuje… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská