Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Život pod prášky: Partyšová o pekle s Koktou a druhém těhotenství! Život pod prášky: Partyšová o pekle s Koktou a druhém těhotenství! Čtyřicetiletá moderátorka zavzpomínala na hororové období během rozvodu s prvním manželem a vůbec… číst článek
Jasmina se fakt nenudí: Erupce lásky s Rytmusem a „brambora“ v televizi! Jasmina se fakt nenudí: Erupce lásky s Rytmusem a „brambora“ v televizi! Patrik Vrbovský alias Rytmus (41) se nedávno vyslovil a svou lásku Jasminu Alagič (29) požádal o… číst článek
Zpověď Gábiny Partyšové: Proč se mnou chlapi nevydrží... Zpověď Gábiny Partyšové: Proč se mnou chlapi nevydrží... Dvě nevydařená manželství donutila Gábinu Partyšovou (40) hledat chybu v sobě. A našla ji! „Chovám… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle