Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Gábina Partyšová byla vdaná za dva zámožné muže - podnikatele Josefa Koktu a milionáře Daniela Farnbauera. Ani jeden z těchto vztahů nevydržel.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Od čtyř let navštěvovala lidovou školu umění. Od devíti Gábina Partyšová namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela - Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka - Mý druhý já nebo Rebeka - Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Chtěla být i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity Gábina Partyšová zpovídala v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Stala se i moderátorkou Snídaně s Novou. Začala také psát do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka nebo v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

O GÁBINĚ PARTYŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Gábina Partyšová se v roce 2006 vdala za podnikatele Josefa Koktu (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli. Mají spolu syna Kristiána.

Podruhé se Gábina Partyšová provdala za milionáře Daniela Farnbauera. I s ním došla k rozvodu. Boháč se vrátil ke své bývalé manželce Lucii, s níž už měl dvě děti, a udělal jí třetí.

 

Články o celebritě

Dvakrát rozvedená oslavenkyně Gábina Partyšová: Dřív velkolepé mejdany, teď vzpomínky! Dvakrát rozvedená oslavenkyně Gábina Partyšová: Dřív velkolepé mejdany, teď vzpomínky! Kdysi Gábina Partyšová (42) slavila své narozeniny ve velkém stylu. I když nebyly kulaté, tak její p... číst článek
Ornella a Josef Koktovi slaví výročí: Před 9 lety ji jako ženáč našel na internetu! Ornella a Josef Koktovi slaví výročí: Před 9 lety ji jako ženáč našel na internetu! Když jejich milenecký poměr praskl, šanci jejich vztahu nikdo nedával. Dlouhou dobu ani tehdejší man... číst článek
Pravda o konci Partyšové ve Snídani s Novou: Sejmuli ji diváci! Pravda o konci Partyšové ve Snídani s Novou: Sejmuli ji diváci! Její odchod ze Snídaně s Novou je potvrzen, Gábina Partyšová (41) v ranním vysílání končí. A důvod m... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová