Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Okatá moderátorka Novy porodila! Gratulace kolegů neberou konce Okatá moderátorka Novy porodila! Gratulace kolegů neberou konce Před dvěma lety se krásná a okatá rosnička z Novy Tereza Juščíková (30) provdala a stala se z ní… číst článek
Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET Pro jedny je šťastným číslem, druhým přináší do života smůlu. Po sedmi letech manželství sundala… číst článek
Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další! Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další! Pro jedny je sedmička šťastné číslo, jiným přináší smůlu. V manželství a vztazích obecně je sedmý… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený