Miroslav Hejda | Celebwiki.cz

Miroslav Hejda

Datum narození: 10. 10. 1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Zorka Hejdová v den 7. výročí svatby přiznala: Dnes by všechno bylo jinak! Zorka Hejdová v den 7. výročí svatby přiznala: Dnes by všechno bylo jinak! Málokdy žena zapomene na výročí svatby, ale pro Zorku Hejdovou (29) to není problém. Kdyby jí to man... číst článek
Konec na Nově! Snad nás pochopíte, šokují Hejdovi Konec na Nově! Snad nás pochopíte, šokují Hejdovi Moderátorské a partnerské duo končí po dlouhých letech v novácké Snídani. Co vzkazují Míra Hejda (36... číst článek
Rozchod Pavelce s Miss Budkovou? Každý o vztahu tvrdí něco jiného! Rozchod Pavelce s Miss Budkovou? Každý o vztahu tvrdí něco jiného! Poslední společné fotky jsou ze srpna roku 2017. Od té doby se modelka Tereza Budková (29) a Ondřej ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič