Miroslav Hejda | Celebwiki.cz

Miroslav Hejda

Datum narození: 10.10.1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Nečekaná smrt Ozzyho! Co se štěňátku ze Snídaně s Novou stalo? Nečekaná smrt Ozzyho! Co se štěňátku ze Snídaně s Novou stalo? Moderátoři ranního pořadu Snídaně s Novou před pár týdny pojali za své roztomilé štěně německého… číst článek
Slavní jsou v šoku ze smrti Nekonečného (†52): Prudké reakce a šílené vzkazy! Slavní jsou v šoku ze smrti Nekonečného (†52): Prudké reakce a šílené vzkazy! V úterý 26. března náhle zemřel zpěvák Daniel Nekonečný (†52). Policie ho našla v jeho domě a přivolala… číst článek
Radek Kuchař o letecké nehodě: Manželku a děti jsem musel vyhodit z okna! Radek Kuchař o letecké nehodě: Manželku a děti jsem musel vyhodit z okna! Hereckou kariéru Radek Kuchař (40), který se proslavil filmem Perníková věž, pověsil na hřebík a… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný