Miroslav Hejda | Celebwiki.cz

Miroslav Hejda

Datum narození: 10.10.1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Nezobej ty bobule! Testosteronový anděl Lucie Bílé čelí kritice kvůli obřím svalům Nezobej ty bobule! Testosteronový anděl Lucie Bílé čelí kritice kvůli obřím svalům Mnohonásobná držitelka ocenění Zlatý slavík Lucie Bílá (53) a její přítel Radek Filipi (36) se rozhodli… číst článek
Bílá kápla božskou: Pravda o svatbě s Filipim! Bílá kápla božskou: Pravda o svatbě s Filipim! Lucie Bílá (53) poslední dobou jen září. Může za to její miláček Radek Filipi (36), který ji požádal… číst článek
Hanka Reinders Mašlíková ukázala bříško: Už není důvod to déle tajit, napsala Hanka Reinders Mašlíková ukázala bříško: Už není důvod to déle tajit, napsala Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková (37) má nepochybně veliký smysl pro humor a dokáže… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská