Miroslav Hejda | Celebwiki.cz

Miroslav Hejda

Datum narození: 10. 10. 1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Sexy moderátorka Zorka Hejdová : Vystavuje křivky v jeskyni Sexy moderátorka Zorka Hejdová : Vystavuje křivky v jeskyni Ta umí žít. Moderátorka Zorka Hejdová (30), která před pár týdny dostala k narozeninám přepychovou š... číst článek
Hejdová v slzách: Neuvěřitelný dar od manžela! Hejdová v slzách: Neuvěřitelný dar od manžela! Tak to je sen každé ženy, která miluje módu! Moderátorka a influencerka Zorka Hejdová dostala od man... číst článek
Splněný narozeninový sen Zorky Hejdové: Míra jí daroval luxusní šatnu! Sám ji navrhl Splněný narozeninový sen Zorky Hejdové: Míra jí daroval luxusní šatnu! Sám ji navrhl Zorka Hejdová oslavila kulatou třicítku, a tak si tohle významné číslo pochopitelně žádá i stejně vý... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková