Miroslav Hejda

Datum narození: 10. 10. 1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Řadu let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S manželkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici i v profesním životě.

V pořadu Snídaně s Novou se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár. V dubnu 2021 se jim narodil syn Nikolas.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

O MIROSLAVU HEJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs