Miroslav Hejda

Datum narození: 10. 10. 1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Řadu let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S manželkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici i v profesním životě.

V pořadu Snídaně s Novou se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár. V dubnu 2021 se jim narodil syn Nikolas.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

O MIROSLAVU HEJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

 

Články o celebritě

Samotáři Schneiderová a Macháček: Detaily tajné svatby v Thajsku se zátiším konopí! Samotáři Schneiderová a Macháček: Detaily tajné svatby v Thajsku se zátiším konopí! Pojí je nejenom kultovní film Samotáři, ale i to, že jsou oba rozvedení a s partnery žijí tzv. na ps... číst článek
Vánoce slavných: Vignerová a poslední Ježíšek pro Kolečka!  Vánoce slavných: Vignerová a poslední Ježíšek pro Kolečka!  Klidné prožití vánočních svátků, chvíle s rodinnou a všeobjímající pohoda. To si asi přejeme všichni... číst článek
Rozjetá premiéra Avatara: Žilková s ex své dcery, manželská erotika i těhotná »dvojka« Rozjetá premiéra Avatara: Žilková s ex své dcery, manželská erotika i těhotná »dvojka« Dlouho očekávané pokračování Avatara je tady! Premiéra přilákala spoustu českých celebrit a některé ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík