Miroslav Hejda | Celebwiki.cz

Miroslav Hejda

Datum narození: 10.10.1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: Moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Třináct let je Miroslav Hejda ostříleným moderátorem v rádiích a již deset let jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S partnerkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici v soukromém i profesním životě.

V tuto chvíli mimo jiné moderuje Miroslav Hejda Snídani s Novou.

V tomto pořadu se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

Články o celebritě

Moderátor Jančařík o první chvíli po ochrnutí: Viděl jsem světýlko... Moderátor Jančařík o první chvíli po ochrnutí: Viděl jsem světýlko... I když Michal Jančařík (44) stále neztrácí naději a doufá, že se zase jednou bude moct postavit na… číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek
Rocker Aleš Brichta si zoufá: Jsem bezdomovec! Proč přišel o 15 milionů? Rocker Aleš Brichta si zoufá: Jsem bezdomovec! Proč přišel o 15 milionů? Zpěvák Aleš Brichta (60) se kdysi pyšnil velkou slávou, a tak jistě neměl nouzi ani o tučné honoráře.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová