Miroslav Hejda

Datum narození: 10. 10. 1983
Přezdívka: Míra
Místo narození: Plzeň
Profese: moderátor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Miroslav Hejda je ostříleným moderátorem v rádiích a jeho tvář vídáme na televizních obrazovkách. S manželkou Zorkou Hejdovou tvoří dvojici i v profesním životě.

V pořadu Snídaně s Novou se nečekaně objevil poprvé již v roce 2012, kdy hlavní moderátorkou byla jeho přítelkyně, v té době Zorka Kepková. V přímém přenosu požádal svou partnerku o ruku. Rok na to uskutečnili soukromou svatbu na zámku. Miroslav a Zorka Hejdovi jsou vídáni na mnohých společenských akcích a nejen tam září coby zamilovaný a stylový pár. V dubnu 2021 se jim narodil syn Nikolas.

Před svou profesní dráhou se Míra Hejda věnoval různorodým koníčkům. Jeho cesta byla ale předurčena jinak, nedokončil ani jedno ze studií, za to se stal známým moderátorem a hlasatelem.

O MIROSLAVU HEJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Na televizivních obrazovkách jsme mohli Míru Hejdu vídat coby regionálního reportéra na známé FTV Prima a posléze se stal jedním z hlavních moderátoru na TV Óčko. Na nejznámější tuzemské hudební stanici produkuje i svůj pořad Limuzína, kde se setkává s nejrůznějšími osobnostmi. Mezi pozvanými byli například Iveta Bartošová, Ornella Štiková - Koktová, Ben Cristovao nebo Daniel Landa.

Sám Miroslav Hejda vnímá jako největší úspěch ve své profesi moderování reality show Vyvolení. Diváky provázel pořadem po boku Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Diany Kobzanové.

Od roku 2007, kdy se Vyvolení vysílali, je Miroslav Hejda stále slyšet v éteru, ale především vidět na televizních obrazovkách. Snaží se ale také dostat do podvědomí lidí svou producentskou činností.

 

 

Články o celebritě

Chladova (61) »lumpárnička« při svatbě s dcerou (30) Blaženy ze Slunce, seno…: Dokonale utajené překvapení pro nevěstu! Chladova (61) »lumpárnička« při svatbě s dcerou (30) Blaženy ze Slunce, seno…: Dokonale utajené překvapení pro nevěstu! Miliardář Richard Chlad svou o 31 let mladší manželku Annu-Marii opravdu miluje, protože takové přek... číst článek
Blyštiví manželé Hejdovi: Zorka oblékla jen třpytky! Blyštiví manželé Hejdovi: Zorka oblékla jen třpytky! Ať přijdou kamkoliv, je jich všude plno! Manželé Míra (40) a Zorka (33) Hejdovi, kteří provází jedno... číst článek
Love Island v Duplexu: V hlavní roli prsa Hejdové! A překvapivé jiskření Love Island v Duplexu: V hlavní roli prsa Hejdové! A překvapivé jiskření Srdíčka z letošní řady Love Islandu už jsou sice všechna zase zpátky doma, na svoji partu a jedinečn... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs
zobrazit profil Petra Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová