Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman, v červenci 2018 dvojčata.

 

Články o celebritě

Abbasová dva měsíce po porodu dvojčat: Je hubená jako lunt Abbasová dva měsíce po porodu dvojčat: Je hubená jako lunt Je matkou čtyř dětí, ale na její postavě to není vůbec vidět. Před více než dvěma měsíci se jí narodila… číst článek
Kocáb po rozvodu s Abbasovou: Tahle slova Lejlu nepotěší! Kocáb po rozvodu s Abbasovou: Tahle slova Lejlu nepotěší! Po rozvodu s o 25 let mladší Lejlou Abbasovou (38) si muzikant Michael Kocáb (64) na další vztah… číst článek
Lejla Abbasová po porodu dvojčat na křtu: Ani kilo navíc?! Lejla Abbasová po porodu dvojčat na křtu: Ani kilo navíc?! Moderátorka Lejla Abbasová před dvěma měsíci předčasně porodila dvojčata a už se vrátila k pracovním… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná