Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman, v červenci 2018 dvojčata.

 

Články o celebritě

Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? Moderátorka Lejla Abbasová před téměř dvěmi měsíci přivedla na svět dvojčata. Chlapečky se ale narodili… číst článek
Lejla Abbasová: Ani jedno dítě mi není podobné Lejla Abbasová: Ani jedno dítě mi není podobné Lejle Abbasové (38) a jejímu partnerovi Volkanovi Kaynakovi (46) se, jak sami říkají, podařilo během… číst článek
Nevyšlo jim to jako Štaidlovi: Tyhle páry dojely na věkový rozdíl! Nevyšlo jim to jako Štaidlovi: Tyhle páry dojely na věkový rozdíl! Po bezmála 18 letech je sám. Ladislava Štaidla (73) opustila o třicet let mladší přítelkyně Míša… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová