Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman.

 

Články o celebritě

Lejla Abbasová: Podařilo se nám vyprodukovat tři děti během čtrnácti měsíců Lejla Abbasová: Podařilo se nám vyprodukovat tři děti během čtrnácti měsíců Lejla Abbasová (38) čeká třetí a čtvrté dítě. Najednou, neplánovaně a naprosto nadšeně. Jestli to… číst článek
Těhotná Abbasová v Africe i s dětmi: Masajové šíleli z kočárku! Neznali ho Těhotná Abbasová v Africe i s dětmi: Masajové šíleli z kočárku! Neznali ho Už téměř pět let jezdí moderátorka Lejla Abbasová (38) do Afriky pomáhat místním lidem se svým nadačním… číst článek
Těhotná Abbasová dala příteli těžký úkol: Týkal se spousty dámských vložek Těhotná Abbasová dala příteli těžký úkol: Týkal se spousty dámských vložek Přítel moderátorky Lejly Abassové (38) Volkan byl pověřený úkolem, aby v pořádku do Keni dovezl kufry… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka