Lejla Abbasová | Celebwiki.cz

Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman, v červenci 2018 dvojčata.

 

Články o celebritě

Slavní jsou v šoku ze smrti Nekonečného (†52): Prudké reakce a šílené vzkazy! Slavní jsou v šoku ze smrti Nekonečného (†52): Prudké reakce a šílené vzkazy! V úterý 26. března náhle zemřel zpěvák Daniel Nekonečný (†52). Policie ho našla v jeho domě a přivolala… číst článek
Lejla Abbasová: David zvládl příval sourozenců bez psychické újmy a chtěl by další Lejla Abbasová: David zvládl příval sourozenců bez psychické újmy a chtěl by další Lejla Abbasová (39) se toho nebojí! Doma má půlroční dvojčata Tea a Bena, roční dceru Iman a školou… číst článek
Čtyřnásobná matka Lejla Abbasová: Všechny děti odvezu do Afriky! Čtyřnásobná matka Lejla Abbasová: Všechny děti odvezu do Afriky! Afrika je pro Lejlu Abbasovou (39) srdeční záležitost, kam se velmi ráda vrací. A nebrání ji v tom… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura