Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Datum úmrtí: 26.3.2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Pohřeb Evy Pilarové (†80): Tajné fotky z obřadu pro 11 vyvolených! Pohřeb Evy Pilarové (†80): Tajné fotky z obřadu pro 11 vyvolených! Ve středu proběhlo v pražských Řepích v kapli Domova sv. Karla Boromejského utajované poslední rozloučení… číst článek
Skromné loučení - Pohřeb Pilarové (†80): Gottová plakala u otevřené rakve Skromné loučení - Pohřeb Pilarové (†80): Gottová plakala u otevřené rakve Uctili její památku tam, kde vydechla naposledy. Eva Pilarová (†80) měla poslední rozloučení v nejužším… číst článek
Skromný pohřeb Pilarové (†80): Otevřená rakev a odstup 2 metry! Skromný pohřeb Pilarové (†80): Otevřená rakev a odstup 2 metry! Poslední rozloučení s Evou Pilarovou (†80) proběhlo v kapli Domova sv. Karla Boromejského v pražských… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Dominika Stará
Dominika Stará
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Viktor Sodoma
Viktor Sodoma
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil