Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Datum úmrtí: 26.3.2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Smrt Dana Nekonečného (†52): Oceňovaný režisér F. A. Brabec natočil poctu krrrrráli rrrrozkoše! Smrt Dana Nekonečného (†52): Oceňovaný režisér F. A. Brabec natočil poctu krrrrráli rrrrozkoše! Vzpomínkové video na zpěváka Daniela Nekonečného (†52), který zemřel velice náhle koncem letošního… číst článek
Urna s ostatky Dana Nekonečného (†52) stále není v hrobě! Nevejde se! Urna s ostatky Dana Nekonečného (†52) stále není v hrobě! Nevejde se! I když už urna s ostatky Daniela Nekonečného (†52) dorazila do rodných Boskovic, stále nebyla uložena… číst článek
Natáčení v domě Nekonečného (†52)? Expartnerka mu splnila poslední přání! Natáčení v domě Nekonečného (†52)? Expartnerka mu splnila poslední přání! Podrobná pitva Daniela Nekonečného (†52) odhalila nejenom datum 23. března a příčinu smrti, ale i… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Igor Timko
Igor Timko
zobrazit profil Tina
Tina