Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Datum úmrtí: 26.3.2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Kyklop z Maxim Turbulenc: Zlomil si krček v automyčce! Kyklop z Maxim Turbulenc: Zlomil si krček v automyčce! O velké pozdvižení na posledním rozloučení s Danielem Nekonečným (†52) se postaral také Pavel Vohnout… číst článek
Zákulisí pohřbu Dana Nekonečného (†52): Pozůstalí si v noci vjeli do vlasů! Zákulisí pohřbu Dana Nekonečného (†52): Pozůstalí si v noci vjeli do vlasů! I když z nebe padaly trakaře, Daniel Nekonečný (†52) kolem sebe trousil třpytky a… číst článek
Šok na pohřbu Dana Nekonečného (†52): Hostům se zjevil živý! Šok na pohřbu Dana Nekonečného (†52): Hostům se zjevil živý! I po smrti dokázal zvednout lidi ze židlí! Na pohřbu Daniela Nekonečného (†52) jásající smuteční… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley