Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Datum úmrtí: 26.3.2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Zpověď o životě s králem rozkoše Nekonečným (†52): Do smrti čekal, že se vrátím, říká poslední přítelkyně zpěváka Zpověď o životě s králem rozkoše Nekonečným (†52): Do smrti čekal, že se vrátím, říká poslední přítelkyně zpěváka „Lásenko, Kokinku,“ oslovoval Dan Nekonečný (✝52) Zuzanu Kardovou (56), která s ním žila 19 let.… číst článek
Smrt Dana Nekonečného (†52): Oceňovaný režisér F. A. Brabec natočil poctu krrrrráli rrrrozkoše! Smrt Dana Nekonečného (†52): Oceňovaný režisér F. A. Brabec natočil poctu krrrrráli rrrrozkoše! Vzpomínkové video na zpěváka Daniela Nekonečného (†52), který zemřel velice náhle koncem letošního… číst článek
Urna s ostatky Dana Nekonečného (†52) stále není v hrobě! Nevejde se! Urna s ostatky Dana Nekonečného (†52) stále není v hrobě! Nevejde se! I když už urna s ostatky Daniela Nekonečného (†52) dorazila do rodných Boskovic, stále nebyla uložena… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Emma Drobná
Emma Drobná
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková