Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Datum úmrtí: 26.3.2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Nevlastní dcera Dana Nekonečného (†52) po nehodě: První slova z nemocnice! Nevlastní dcera Dana Nekonečného (†52) po nehodě: První slova z nemocnice! Nejprve přišla o nevlastního tátu, pak sama musela zabojovat o život a uzdravení. Jak je na tom dcera… číst článek
Dcera Nekonečného (†52) se po autonehodě sesypala: Foto z nemocnice mluví za vše! Dcera Nekonečného (†52) se po autonehodě sesypala: Foto z nemocnice mluví za vše! Nevlastní dcera »ministra« rozkoše Daniela Nekonečného (†52) měla v sobotu dopoledne velmi vážnou… číst článek
Dcera Dana Nekonečného (†52) měla vážnou nehodu! Necítí nohy, pláče maminka Dcera Dana Nekonečného (†52) měla vážnou nehodu! Necítí nohy, pláče maminka Krásná tanečnice Tereza Kardová (29), kterou král rozkoše Daniel Nekonečný (†52) od sedmi let vychovával… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Lukáš Adamec
Lukáš Adamec
zobrazit profil Vladimír Šafránek
Vladimír Šafránek
zobrazit profil Rihanna
Rihanna