Daniel Nekonečný | Celebwiki.cz

Daniel Nekonečný

Datum narození: 29. 6. 1966
Datum úmrtí: 26. 3. 2019
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný byl populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení byla vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu hledal skrze hudební rytmy. Byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupoval na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka.

Daniel Nekonečný byl originál každým coulem. Jeho zpěv doprovázely na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílal na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miloval barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přišl, šířil pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobýval celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe. Nikdy nechyběl na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád měl i exotická zvířata.

O DANIELOVI NEKONEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

Daniel Nekonečný měl přítelkyni Zuzanu Kardovou. Její dcera Tereza s ním vystupovala na pódiu. V minulosti chodil např. s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Zpěvák Daniel Nekonečný zemřel 26. března 2019.

 

Články o celebritě

Drsný režim oslavence Jakubiska (82) v karanténě: Dva měsíce neopustil dům! Drsný režim oslavence Jakubiska (82) v karanténě: Dva měsíce neopustil dům! Režisér Juraj Jakubisko sice oslavil 82. narozeniny, ale má vlastně úplně jiné starosti. I když je v... číst článek
Expřítelkyně Daniela Nekonečného (†52): Kam uložila urnu s popelem? Expřítelkyně Daniela Nekonečného (†52): Kam uložila urnu s popelem? Z téhle podobnosti běhá mráz po zádech. Expřítelkyně Daniela Nekonečného (†52) Zuzana Kardová (58) p... číst článek
Vdovec po Evě Pilarové (†80) Jan Kolomazník: Vzal jsem si kartáček a už od ní neodešel! Vdovec po Evě Pilarové (†80) Jan Kolomazník: Vzal jsem si kartáček a už od ní neodešel! Po pětatřiceti letech, kdy spolu bývali i 24 hodin denně, si zvyká na samotu. Jan Kolomazník (67) pr... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Linda Genzerová Finková
Linda Genzerová Finková
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Martina Šnytová
Martina Šnytová
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková