Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Jak vypadá hnízdečko lásky Míši Noskové? Chtěla být na dosah příteli! Jak vypadá hnízdečko lásky Míši Noskové? Chtěla být na dosah příteli! Česká muzikálová hvězda Michaela Nosková (37) se i s dcerou Eliškou (9) přestěhovala za Prahu do Sta... číst článek
Novopečeného tátu Noida zneužili! Podvod se jménem řešil i o svátcích Novopečeného tátu Noida zneužili! Podvod se jménem řešil i o svátcích Máloco je pro hudebníka tak nepříjemné, jako když zapomene na nasmlouvané vystoupení či koncert. A p... číst článek
Divoký Mikuláš u českých hvězd: Kdo pustil čerta k dětem a kdo mu přibouchl dveře před kopytem! Divoký Mikuláš u českých hvězd: Kdo pustil čerta k dětem a kdo mu přibouchl dveře před kopytem! Hartusení, hudrování, řetězy a vidle, ale i čáka, andělská svatozář a bělostná křidélka. Mikuláši, a... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Julián Záhorovský
Julián Záhorovský
zobrazit profil Nikola Ďuricová
Nikola Ďuricová
zobrazit profil Zdenka Trvalcová
Zdenka Trvalcová
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan