Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Michaela Nosková ukázala tvář bez make-upu! Už by to neměla dělat Michaela Nosková ukázala tvář bez make-upu! Už by to neměla dělat Zpěvačka Michaela Nosková (36) se už smířila s tím, že má nálepku Miss nevkus. I když občas dá na… číst článek
Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Po několika nevydařených vztazích je Michaela Nosková (36) opět šťastná. Po rozchodu s neprávoplatným… číst článek
Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Po několika nevydařených vztazích je Michaela Nosková (36) opět šťastná. Po rozchodu s neprávoplatným… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková