Michaela Nosková

Datum narození: 21. 2. 1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Jak slavily české celebrity MDŽ? Pivo, růže, video a jasný vzkaz Jak slavily české celebrity MDŽ? Pivo, růže, video a jasný vzkaz Ženy je třeba hýčkat! Většina z nich tak ve středu dostala k Mezinárodnímu dni žen (MDŽ) květiny. Mí... číst článek
Se zlatou lžičkou v puse: Děti slavných narozené v roce 2022! Se zlatou lžičkou v puse: Děti slavných narozené v roce 2022! Českým i zahraničním osobnostem se v letošním roce narodilo mnoho miminek. Blesk vám přináší jejich ... číst článek
Zahalené, v podprsence, minišatech i s bříškem: Párty v kasinu plná hvězd!  Zahalené, v podprsence, minišatech i s bříškem: Párty v kasinu plná hvězd! Když do kasina, tak jedině v mini. Tím se nejspíš řídily přítomné slečny, herečky i zpěvačky, a páno... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová