Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Muzikál se přestěhoval na okraj Prahy. Vojtko, Nosková, Machálková a další zpívali pro DEBRU Muzikál se přestěhoval na okraj Prahy. Vojtko, Nosková, Machálková a další zpívali pro DEBRU V Divadle v Horních Počernicích bylo po několikatýdenní karanténě konečně opět rušno. Celý den se zd... číst článek
Míša Nosková spadla z koně: Loket měla jinde! Cítila se jako kaskadér Míša Nosková spadla z koně: Loket měla jinde! Cítila se jako kaskadér Měl to být pohodový víkend s vyjížďkou na koni, ale málem skončil tragicky. Zpěvačka Michaela Noskov... číst článek
Práce umělců v době koronaviru: Bábor jako kurýr, Bragagnolo řídí ještěrku! Práce umělců v době koronaviru: Bábor jako kurýr, Bragagnolo řídí ještěrku! Nouze naučila Dalibora housti, koronavirová krize přiměla české umělce pracovat rukama. Herci a zpěv... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Petr Borkovec
Petr Borkovec
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Elizabeth Kopecká
Elizabeth Kopecká
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek