Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jako každý jiný rok, i tentokrát se 30. dubna pálily v České republice čarodějnice. Tohoto rozkošně… číst článek
Jak si udržet chlapa? Hvězda Ordinace Morávková radí, co už 23 letech praktikuje Jak si udržet chlapa? Hvězda Ordinace Morávková radí, co už 23 letech praktikuje V českém showbyznysu patří Dana Morávková (47) s manželem Petrem Maláskem (54) k jedněm z nejstabilnějších… číst článek
Vášnivá Vilhelmová na premiéře Teroristky líbala »Luďana«, Janžurovou zase svlékali! Vášnivá Vilhelmová na premiéře Teroristky líbala »Luďana«, Janžurovou zase svlékali! Iva Janžurová (77) si řekla dost a vyrazila své problémy řešit se zbraní v ruce! Alespoň ve filmu… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Matěj Homola
Matěj Homola
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec