Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Míša Nosková už není sama: Klofla podnikatele! Po několika nevydařených vztazích je Michaela Nosková (36) opět šťastná. Po rozchodu s neprávoplatným… číst článek
Míša Nosková se razantně zbavuje temné minulosti! Všechno jde v pytlích pryč Míša Nosková se razantně zbavuje temné minulosti! Všechno jde v pytlích pryč Má za sebou dvě svatby, dva rozvody a ve skříní jí stále visí dvoje svatební šaty. Zpěvačka Michaela… číst článek
Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jako každý jiný rok, i tentokrát se 30. dubna pálily v České republice čarodějnice. Tohoto rozkošně… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Alžběta Bartošová
Alžběta Bartošová