Michaela Nosková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

MÍŠA NOSKOVÁ PŘEDVEDLA SILIKONY

V roce 2011 Míša Nosková skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Jejich dcera Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím Míša Nosková chodila s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

Po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborem. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. Byla však neplatná. Ani tento vzah nevydržel. Nedlouho po jeho konci se Míša Nosková opět zamilovala, tentokrát do podnikatele Jindřicha Čandy.

 

 

 

Články o celebritě

Lukáš Vaculík se po 40 letech vzdal neřesti: Podepsalo se to na jeho vzhledu Lukáš Vaculík se po 40 letech vzdal neřesti: Podepsalo se to na jeho vzhledu Herec a hvězda seriálu Temný kraj Lukáš Vaculík (57) přestal kouřit! Pro zdravý život důležitý krok… číst článek
Zoufalá muzikálová hvězda Nosková: Nepříjemný úraz při posilování! Zoufalá muzikálová hvězda Nosková: Nepříjemný úraz při posilování! Zpěvačka Míša Nosková (36) účinkuje v řadě muzikálů a kromě toho je i svobodnou matkou dcerky Elišky… číst článek
Ta ale prokoukla! Míša Nosková na Muži roku s novým účesem i mužem Ta ale prokoukla! Míša Nosková na Muži roku s novým účesem i mužem Zpěvačka Michaela Nosková byla jednou z vystupujících na Muži roku. Přijela v novém účesu, perfektním… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Marian Vojtko
Marian Vojtko
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa