Natálie Grossová | Celebwiki.cz

Natálie Grossová

Datum narození: 28.9.2002
Místo narození: Praha
Profese: herečka a zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Dcera již zesnulého expremiéra a někdejšího ministra vnitra Stanislava Grosse Natálie se po hlavě vrhla do kariéry zpěvačky. Probojovala se do několika muzikálů. A také do seriálu TV Prima Přístav, kde sice nezpívá, ale zato stepuje.

Natálie Grossová se v muzikálové branži uvedla malou Cosette v Bídnících a pokračovala hned v několika muzikálech na Brodway v Praze. Jejím snem je hrát na skutečné Brodwayi a také v Londýně. Herecké začátky dětské umělkyně byly u české řeky Sázavy v seriálu TV Prima Přístav, kde dostala roli rozmazlené městské holky Lindy, jejímiž seriálovými rodiči jsou Lucie Zedníčková a Bohumil Klepl.

NATÁLIE GROSSOVÁ - JAKO ROZMAZLENÁ JONÁŠOVÁ

Kromě Divadla Broadway se talentovaná Natálie Grossová předvedla v divadle Semafor a v Opeře Národního divadla (Příběhy lišky Bystroušky, Mýdlový princ). „Když jsem byla ve školce, pořád jsem tam zpívala a strašně mě to bavilo. Oni přišli za mamkou, že by mě mohli dát na nějaké zpívání, vyzkoušet to,“ řekla médiím Natálie Grossová, která v šesti letech začala chodit do Kühnova pěveckého sboru.

Z vystoupení na jevišti má spíš radost, než strach či trému. Před kamerou to na ní občas padne, ale posléze to přejde. Na jevišti se cítí super. Natálie Grossová má spoustu energie. Musí plnit nejen své školní povinnosti, ale také trénovat tanec a zpěv. A samozřejmě step, v němž je několinásobnou mistryní ČR.

Každá role chce své a někdy je to dřina, a to nezapomeňme na to, že trpí astmatem. Její zdravotní problémy se pokusil řešit i její tatínek, expremiér Stanislav Gross, když pořídil bydlení na Floridě - tamější vysoká vlhkost je na choroby dýchacího systému ideální.

Natálie Grossová je přesvědčena o tom, že jí je přisouzena umělecká dráha. Jak v médiích řekla, možná by mohla v dospělosti vystupovat jako Natália Nelly.

Její matkou je česká podnikatelka Šárka Grossová. Sestra Natálie, o pár let starší Denisa Grossová, se též zabývá zpěvem a stepem. Grossovy holky jsou skvělými stepařkami.

STANISLAV GROSS – TO JE ZNAČKA

 

Články o celebritě

Překvapení na premiéře Čarodějky: Štaidl ukázal novou partnerku, vyzvedl je Artur! Překvapení na premiéře Čarodějky: Štaidl ukázal novou partnerku, vyzvedl je Artur! O největší rozruch se na premiéře očekávaného muzikálového hitu Čarodějka postaral bývalý Gottův… číst článek
Janeček slavil narozeniny premiérou muzikálu Čarodějka: Gott kvůli nemoci chyběl Janeček slavil narozeniny premiérou muzikálu Čarodějka: Gott kvůli nemoci chyběl Rudý koberec před divadlem GoJa Music Hall a majestátní výzdoba vítaly premiéru nejúspěšnějšího světového… číst článek
Andrea Pomeje je těhotná? Pravda o návštěvě gynekoložky! Andrea Pomeje je těhotná? Pravda o návštěvě gynekoložky! Je vdova po Jiřím Pomeje (†54), DJka Andrea Pomeje (31) těhotná se svým novým partnerem Petrem Plačkem?… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý