Natálie Grossová

Datum narození: 28. 9. 2002
Místo narození: Praha
Profese: herečka a zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Dcera již zesnulého expremiéra a někdejšího ministra vnitra Stanislava Grosse Natálie se po hlavě vrhla do kariéry zpěvačky. Probojovala se do několika muzikálů. A také do seriálu TV Prima Přístav, kde sice nezpívá, ale zato stepuje.

Natálie Grossová se v muzikálové branži uvedla malou Cosette v Bídnících a pokračovala hned v několika muzikálech na Brodway v Praze. Jejím snem je hrát na skutečné Brodwayi a také v Londýně. Herecké začátky dětské umělkyně byly u české řeky Sázavy v seriálu TV Prima Přístav, kde dostala roli rozmazlené městské holky Lindy, jejímiž seriálovými rodiči jsou Lucie Zedníčková a Bohumil Klepl.

NATÁLIE GROSSOVÁ - JAKO ROZMAZLENÁ JONÁŠOVÁ

Kromě Divadla Broadway se talentovaná Natálie Grossová předvedla v divadle Semafor a v Opeře Národního divadla (Příběhy lišky Bystroušky, Mýdlový princ). „Když jsem byla ve školce, pořád jsem tam zpívala a strašně mě to bavilo. Oni přišli za mamkou, že by mě mohli dát na nějaké zpívání, vyzkoušet to,“ řekla médiím Natálie Grossová, která v šesti letech začala chodit do Kühnova pěveckého sboru.

Z vystoupení na jevišti má spíš radost, než strach či trému. Před kamerou to na ní občas padne, ale posléze to přejde. Na jevišti se cítí super. Natálie Grossová má spoustu energie. Musí plnit nejen své školní povinnosti, ale také trénovat tanec a zpěv. A samozřejmě step, v němž je několinásobnou mistryní ČR.

Každá role chce své a někdy je to dřina, a to nezapomeňme na to, že trpí astmatem. Její zdravotní problémy se pokusil řešit i její tatínek, expremiér Stanislav Gross, když pořídil bydlení na Floridě - tamější vysoká vlhkost je na choroby dýchacího systému ideální.

Natálie Grossová je přesvědčena o tom, že jí je přisouzena umělecká dráha. Jak v médiích řekla, možná by mohla v dospělosti vystupovat jako Natália Nelly.

Její matkou je česká podnikatelka Šárka Grossová<strong></strong>. Sestra Natálie, o pár let starší Denisa Grossová, se též zabývá zpěvem a stepem. Grossovy holky jsou skvělými stepařkami.

STANISLAV GROSS – TO JE ZNAČKA

 

Články o celebritě

Jak slavní vítali nový rok: Agáta v náručí nejnovějšího milence, u Bendové drama! Jak slavní vítali nový rok: Agáta v náručí nejnovějšího milence, u Bendové drama! Rok se s rokem sešel a zase ten Silvestr. S tím, jak poslední den v roce prožívaly slavné osobnosti,... číst článek
Grossová křtila bez Basikové: Zpěvaččin syn (12) má covid Grossová křtila bez Basikové: Zpěvaččin syn (12) má covid Původně měl mít dvě kmotry – Natálii Grossovou (19) a Báru Basikovou (58). Nakonec ale vánoční album... číst článek
Natálka Grossová (19): Z šedé myšky dračicí! Rudé rty, košile pod zadek a kozačky! Natálka Grossová (19): Z šedé myšky dračicí! Rudé rty, košile pod zadek a kozačky! Z mladší dcery Šárky Grossové (52) Natálky (19) roste pěkná dračice. V poslední době se daleko výraz... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Martina Šnytová
Martina Šnytová
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková