Charlotte Ella Gottová | Celebwiki.cz

Charlotte Ella Gottová

Datum narození: 30.4.2006
Místo narození: Praha
Profese: dcera Karla Gotta, herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Charlotte Ella Gottová, dcera Karla Gotta a Ivany Macháčkové-Gottové, se vydala ve šlépějích svého slavného otce. Svůj talent předvedla již jako sedmiletá v muzikálu Mata Hari.

Že pro dceru Mistra Karla Gotta Charlottu Ellu není problém postavit se na jeviště před velké publikem, ukázala na předávání cen Český slavík Mattoni 2016. Jako teprve desetiletá převzala za otce Karla Gotta, který se kvůli hospitalizaci nemohl slavnostního večera zúčastnit, obě jeho ocenění. Byl to jak Slavík za 1. místo v kategorii Zpěvák roku, tak titul Absolutní slavík.

„Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani sestřička nejsou fotogenické. Ale mně to nevadí, protože já jsem po tatínkovi a jsem na to pyšná. Tatínek moc všem děkuje za hlasy. Moc tady chtěl být, ale nemůže, protože je v nemocnici se zády. A právě se dívá. Tati, doufám, že jsem ti neudělala ostudu, jestli ano, tak promiň. Moc ti děkuju, protože konečně můžu ponocovat s dospělými,“ řekla Charlottka Ella Gottová, která měla na tuto příležitost speciální šaty, na nichž se třpytilo 40 pozlacených slavíků. „Je jich tam tolik, protože maminka má tolik let a protože tolik Slavíků má tatínek doma,“ upřesnila desetiletá Charlotte, jejíž oslnivý outfit pocházel od návrhářského dua Poner. „Na pódiu vypadala jako zkušená celebrita a šaty se krásně třpytily,“ napsala na Facebook Nikol Ponerová. Princeznovská róba pro Charlotte Gottovou nebyla zrovna zadarmo - ČTĚTE ZDE.

Na prknech, která znamenají svět, Charllote Ella Gottová debutovala jako sedmiletá, a to v září 2013 v Divadle Broadway v muzikálu zpěváka a skladatele Michala Davida Mata Hari, kde si zahrála dceru známé špiónky. S herečkou a zpěvačkou Kateřinou Brožovou zazářila v premiérovém přídavku Kde je moje Non. V publiku nechyběli jak hrdí rodiče – Karel Gott a Ivana Gottová –, tak jejich mladší dcera Nellinka a též třeba dívenčina učitelka ze školy.

Muzikál Hamta Hari má nejen slavné autory – kromě Michala Davida ještě Lou Fanánka Hagena, který napsal texty, ale též hvězdné obsazení. V hlavních rolích se střídali Kateřina Brožová a Yvetta Blanarovičová, Martin Stropnický a Marek Vašut či Jiří Langmajer a Aleš Háma. Jaký honorář byl vyměřen začínající umělkyni Charllotce, NAJDETE ZDE.

Půvabná Charlotte Ella Gottová se společně se svým otcem a plejádou známých umělců, jako jsou Rudolf Hrušínský, Alžbeta Bartošová, Lucie Vondráčková, Iva Janžurová, Roman Vojtek, Václav KoptaMarika Šoposká či Michal Kurtiš předvedla v komediálním muzikálu Decibely lásky (2016), jehož scénář i režii obstaral Miloslav Halík a hudbu opět složil Michal David.

Charlotte Ella Gottová má mladší sestru Nellu Sofii (narozena 28. května 2008) a ještě dvě mnohem starší nevlastní sestry: Dominiku (1973) a Lucii (1987), obě z dřívějších vztahů Mistra Karla Gotta.

 

Články o celebritě

Vdova Ivana Gottová vyšla Dominice vstříc! Ta ji místo vděku zazdila Vdova Ivana Gottová vyšla Dominice vstříc! Ta ji místo vděku zazdila Vdova po Karlu Gottovi (†80) udělala vstřícné gesto! Na předvánoční večeři Ivana Gottová sezvala… číst článek
Jak vypadal Štědrý den Karla Gotta? Císařův pekař ho zval na šneky! Jak vypadal Štědrý den Karla Gotta? Císařův pekař ho zval na šneky! Na Štědrý den chodíval Karel Gott za »císařovým pekařem« Janem Werichem (†75). Herecký velikán zval… číst článek
Srdce nehasnou, spíš naopak! Duet Karla Gotta (†80) s dcerou se dere mezi top české klipy Srdce nehasnou, spíš naopak! Duet Karla Gotta (†80) s dcerou se dere mezi top české klipy Počet lidí, kteří už viděli klip k duetu Karla Gotta (†80) s dcerou Charlottkou (13), už překročil… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Kateřina Langerová
Kateřina Langerová
zobrazit profil Lucie Žáčková
Lucie Žáčková
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Karel Roden
Karel Roden
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek