Jessica Simpson

Jessica Simpson

Datum narození: 10. 7. 1980
Místo narození: Abilene, Texas, USA
Profese: zpěvačka, herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Jessica Simpson je držitelkou několika ocenění. Za svůj život vystřídala nespočet partnerů. V roce 2014 se ale podruhé vdala. Má dvě děti, holčičku a chlapečka.

Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka a modelka.

Jessica Simpson byla spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. V roce 2005 však zpěvačka Jessica Simpson požádala o rozvod. Údajně z důvodu rozdílných názorů a pohledu na život.

Po rozvodu vystřídala hned několik partnerů, mezi které patří například zpěvák Dane Cook, hráč amerického fotbalu Tony Romo, zpěvák John Mayer, Adam Levine nebo model Marcus Schenkenberg.

Jessica Simpson debutovala v roce 1999 albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné In This Skin a v roce 2001 album Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. O Vánocích 2004 vydala Jessica Simpson  mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album.

Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke ve filmu Mistři hazardu, ve kterém hrál i Sean William Scott a Johnny Knocxvill. Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy.

V roce 2010 se Jessica Simpson zasnoubila s hráčem amerického fotbalu Ericem Johnsonem, kterému v roce 2012 porodila holčičku a rok později chlapečka.  Prvorozené holčičce dala chlapecké jméno, Maxvell.

V roce 2014 se Jessica Simpson konečně provdala za svého snoubence Erica Johnsona.

 

Články o celebritě

Zbyl z ní jen stín! Sexy Jessica Simpsonová drasticky pohubla! Fanoušci mají strach Zbyl z ní jen stín! Sexy Jessica Simpsonová drasticky pohubla! Fanoušci mají strach Tři roky po narození posledního dítka je jako lunt! Zpěvačka a zároveň trojnásobná maminka Jessica S... číst článek
Hanbatý Silvestr! Slavné krásky Ratajkowská i Madonna to rozjet umí Hanbatý Silvestr! Slavné krásky Ratajkowská i Madonna to rozjet umí Konec roku 2021 se blíží a je potřeba to pořádně oslavit! Jak ale celebrity mezinárodního formátu sl... číst článek
Bartoška o idiocii a ničení životů: Dělám absolutní ho*no Bartoška o idiocii a ničení životů: Dělám absolutní ho*no Čtyřiasedmdesátiletý herec si zanadával na poměry v současné kinematografii a život v pandemii. Char... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Elizabeth Kopecká
Elizabeth Kopecká
zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Sisa Sklovská
Sisa Sklovská
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová