Eliška Ochmanová | Celebwiki.cz

Eliška Ochmanová

Datum narození: 1. 1. 1989
Přezdívka: Elis
Místo narození: Havířov
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Eliška Ochmanová se své první hlavní role dočkala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka z produkce Františka Janečka.

Se zpěvem a s hrou na klavír Eliška Ochmanová začala v deseti letech. Na Janáčkově konzervatoři v Ostravě vystudovala operní zpěv. Tomu se ale dlouho nevěnovala, táhlo ji to totiž k muzikálu.

ELIŠKA OCHMANOVÁ SI NECHALA ZVĚTŠIT PRSA

Elišku Ochmanovou mohli diváci vidět v Divadle Hybernia, Divadle Kalich, Divadle Broadway, v Goja Music Hall nebo ve Severočeském divadle. Předvedla se např. v muzikálech Krysař, Kvítek mandragory nebo Casanova.

Hlavní roli zelené čarodějky Elphaby Eliška Ochmanová dostala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka (premiéra 14. září 2019) v produkci Františka Janečka.

Mimo muzikálu Eliška Ochmanová spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar nebo s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. Působila také v kapelách Moravius či Tom & The Gang.

O ELIŠCE OCHMANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Překvapení se muzikálová hvězda dočkala v létě 2019, když ji po dvouletém vztahu na výletě na zříceninu Pustý hrádek její přítel Karel požádal o ruku. Žádost o ruku ji dojala v podstatě až k slzám. „Nějak jsem to holt neustála," přiznala Eliška Ochmanová.

 

Články o celebritě

Eva Decastelo byla okradena! Dopadla stejně jako Olga Lounová Eva Decastelo byla okradena! Dopadla stejně jako Olga Lounová Takhle divoký začátek čtvrtka si Eva Decastelo (41) rozhodně nepředstavovala. Když ráno přišla ke sv... číst článek
Hvězda Čarodějky a seriálové Ordinace Ochmanová: Skrývá obličejovou vadu! Hvězda Čarodějky a seriálové Ordinace Ochmanová: Skrývá obličejovou vadu! Rošťácký úsměv a jiskřičky v očích dávají vnadné herečce a zpěvačce Elis Ochmanové (31) výraz diblík... číst článek
Čarodějky Grossová s Ochmanovou: Řevnivost na jevišti i na obrazovce! Čarodějky Grossová s Ochmanovou: Řevnivost na jevišti i na obrazovce! Sokyně v divadle i v televizi! Elis Ochmanová (31) a Natálka Grossová (17) proti sobě stojí coby pro... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek
zobrazit profil Filip Jankovič
Filip Jankovič
zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová