Eliška Ochmanová | Celebwiki.cz

Eliška Ochmanová

Datum narození: 1. 1. 1989
Přezdívka: Elis
Místo narození: Havířov
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Eliška Ochmanová se své první hlavní role dočkala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka z produkce Františka Janečka.

Se zpěvem a s hrou na klavír Eliška Ochmanová začala v deseti letech. Na Janáčkově konzervatoři v Ostravě vystudovala operní zpěv. Tomu se ale dlouho nevěnovala, táhlo ji to totiž k muzikálu.

ELIŠKA OCHMANOVÁ SI NECHALA ZVĚTŠIT PRSA

Elišku Ochmanovou mohli diváci vidět v Divadle Hybernia, Divadle Kalich, Divadle Broadway, v Goja Music Hall nebo ve Severočeském divadle. Předvedla se např. v muzikálech Krysař, Kvítek mandragory nebo Casanova.

Hlavní roli zelené čarodějky Elphaby Eliška Ochmanová dostala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka (premiéra 14. září 2019) v produkci Františka Janečka.

Mimo muzikálu Eliška Ochmanová spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar nebo s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. Působila také v kapelách Moravius či Tom & The Gang.

O ELIŠCE OCHMANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Překvapení se muzikálová hvězda dočkala v létě 2019, když ji po dvouletém vztahu na výletě na zříceninu Pustý hrádek její přítel Karel požádal o ruku. Žádost o ruku ji dojala v podstatě až k slzám. „Nějak jsem to holt neustála," přiznala Eliška Ochmanová.

 

Články o celebritě

Čarodějka Elis Ochmanová na další plastice: Bolestivý zákrok kvůli svatbě! Čarodějka Elis Ochmanová na další plastice: Bolestivý zákrok kvůli svatbě! Hlavní hrdinka muzikálu Čarodějka Eliška Elis Ochmanová (31) šla kvůli kráse podruhé pod kudlu. Před... číst článek
Velká radost Aničky Slováčkové: Další pokrok v boji s rakovinou prsu! Velká radost Aničky Slováčkové: Další pokrok v boji s rakovinou prsu! Herečka a zpěvačka Anička Slováčková (24), která před časem přiznala fanouškům, že bojuje s rakovino... číst článek
Velký zlom v boji s rakovinou: Anička Slováčková je po operaci nádoru! Co bude dál? Velký zlom v boji s rakovinou: Anička Slováčková je po operaci nádoru! Co bude dál? Absolvovala dvanáct cyklů chemoterapie a před několika dny i důležitou operaci, při které jí lékaři ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Mátlová
Markéta Mátlová
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Gwen Stefani
Gwen Stefani