Eliška Ochmanová

Datum narození: 1. 1. 1989
Přezdívka: Elis
Místo narození: Havířov
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Eliška Ochmanová se své první hlavní role dočkala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka z produkce Františka Janečka.

Se zpěvem a s hrou na klavír Eliška Ochmanová začala v deseti letech. Na Janáčkově konzervatoři v Ostravě vystudovala operní zpěv. Tomu se ale dlouho nevěnovala, táhlo ji to totiž k muzikálu.

ELIŠKA OCHMANOVÁ SI NECHALA ZVĚTŠIT PRSA

Elišku Ochmanovou mohli diváci vidět v Divadle Hybernia, Divadle Kalich, Divadle Broadway, v Goja Music Hall nebo ve Severočeském divadle. Předvedla se např. v muzikálech Krysař, Kvítek mandragory nebo Casanova.

Hlavní roli zelené čarodějky Elphaby Eliška Ochmanová dostala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka (premiéra 14. září 2019) v produkci Františka Janečka.

Mimo muzikálu Eliška Ochmanová spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar nebo s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. Působila také v kapelách Moravius či Tom & The Gang.

O ELIŠCE OCHMANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Překvapení se muzikálová hvězda dočkala v létě 2019, když ji po dvouletém vztahu na výletě na zříceninu Pustý hrádek její přítel Karel požádal o ruku. Žádost o ruku ji dojala v podstatě až k slzám. „Nějak jsem to holt neustála," přiznala Eliška Ochmanová.

 

Články o celebritě

Vdovec po Zagorové (†75) Štefan Margita v divadle: Změť emocí a vzpomínek na Haničku! Vdovec po Zagorové (†75) Štefan Margita v divadle: Změť emocí a vzpomínek na Haničku! Dlouhé měsíce návštěvu představení odkládal... Bál se, že muzikál složený z hitů jeho zesnulé manžel... číst článek
Hvězda muzikálu Biograf láska Eliška Ochmanová: Brýle jsou doplněk! Hvězda muzikálu Biograf láska Eliška Ochmanová: Brýle jsou doplněk! Hvězda muzikálu Biograf láska Eliška Ochmanová na jeviště brýle nenosí, protože své kolegy vidí. A... číst článek
Muzikálová Kleopatra a Angelika Bartošová (30): V tichosti se vdala! Utajila to i před kolegy Muzikálová Kleopatra a Angelika Bartošová (30): V tichosti se vdala! Utajila to i před kolegy Pánové, máme pro vás špatnou zprávu. Krásná muzikálová hvězda Alžbeta Bartošová (30) už není k mání ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Peter Pecha
Peter Pecha
zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam