Eliška Ochmanová

Datum narození: 1. 1. 1989
Přezdívka: Elis
Místo narození: Havířov
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Eliška Ochmanová se své první hlavní role dočkala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka z produkce Františka Janečka.

Se zpěvem a s hrou na klavír Eliška Ochmanová začala v deseti letech. Na Janáčkově konzervatoři v Ostravě vystudovala operní zpěv. Tomu se ale dlouho nevěnovala, táhlo ji to totiž k muzikálu.

ELIŠKA OCHMANOVÁ SI NECHALA ZVĚTŠIT PRSA

Elišku Ochmanovou mohli diváci vidět v Divadle Hybernia, Divadle Kalich, Divadle Broadway, v Goja Music Hall nebo ve Severočeském divadle. Předvedla se např. v muzikálech Krysař, Kvítek mandragory nebo Casanova.

Hlavní roli zelené čarodějky Elphaby Eliška Ochmanová dostala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka (premiéra 14. září 2019) v produkci Františka Janečka.

Mimo muzikálu Eliška Ochmanová spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar nebo s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. Působila také v kapelách Moravius či Tom & The Gang.

O ELIŠCE OCHMANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Překvapení se muzikálová hvězda dočkala v létě 2019, když ji po dvouletém vztahu na výletě na zříceninu Pustý hrádek její přítel Karel požádal o ruku. Žádost o ruku ji dojala v podstatě až k slzám. „Nějak jsem to holt neustála," přiznala Eliška Ochmanová.

 

Články o celebritě

Milan Peroutka po operaci kolene: Po intubaci ztratil hlas! Milan Peroutka po operaci kolene: Po intubaci ztratil hlas! Zpěvák a herec Milan Peroutka (32), který září v nejpopulárnějších muzikálech současnosti, musel, ja... číst článek
Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Plesová sezóna divoce pokračuje a dveře Obecního domu se v sobotu otevřely pro 5. ročník Českého ple... číst článek
Premiéra muzikálu Zpívání v dešti: Révai s Kratinou vyvětrali děti, Ochmannová zase výstřih   Premiéra muzikálu Zpívání v dešti: Révai s Kratinou vyvětrali děti, Ochmannová zase výstřih Příjemné nedělní odpoledne v divadle Hybernia strávilo hned několik slavných rodin. Na divadelních p... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Viktor Sodoma
Viktor Sodoma
zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil