Eliška Ochmanová | Celebwiki.cz

Eliška Ochmanová

Datum narození: 1.1.1989
Přezdívka: Elis
Místo narození: Havířov
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Eliška Ochmanová se své první hlavní role dočkala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka z produkce Františka Janečka.

Se zpěvem a s hrou na klavír Eliška Ochmanová začala v deseti letech. Na Janáčkově konzervatoři v Ostravě vystudovala operní zpěv. Tomu se ale dlouho nevěnovala, táhlo ji to totiž k muzikálu.

ELIŠKA OCHMANOVÁ SI NECHALA ZVĚTŠIT PRSA

Elišku Ochmanovou mohli diváci vidět v Divadle Hybernia, Divadle Kalich, Divadle Broadway, v Goja Music Hall nebo ve Severočeském divadle. Předvedla se např. v muzikálech Krysař, Kvítek mandragory nebo Casanova.

Hlavní roli zelené čarodějky Elphaby Eliška Ochmanová dostala na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka (premiéra 14. září 2019) v produkci Františka Janečka.

Mimo muzikálu Eliška Ochmanová spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar nebo s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. Působila také v kapelách Moravius či Tom & The Gang.

O ELIŠCE OCHMANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Překvapení se muzikálová hvězda dočkala v létě 2019, když ji po dvouletém vztahu na výletě na zříceninu Pustý hrádek její přítel Karel požádal o ruku. Žádost o ruku ji dojala v podstatě až k slzám. „Nějak jsem to holt neustála," přiznala Eliška Ochmanová.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Filip Jankovič
Filip Jankovič
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)