Monika Absolonová | Celebwiki.cz

Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Nova tasí další překvapení! Vrací se Pergnerová, Absolonovou nahradila Randová Nova tasí další překvapení! Vrací se Pergnerová, Absolonovou nahradila Randová Říjen přinese na obrazovku televize Nova hned několik novinek v programu. Fanoušci detektivních příběhů… číst článek
Absolonová kritizuje kolegy: Tohle si za rámeček nedají! Absolonová kritizuje kolegy: Tohle si za rámeček nedají! Monika Absolonová (42) patří mezi celebrity, které nemají problém vyjádřit svůj názor. Nedávno se… číst článek
Velkolepý koncert Jiřího Korna (70): Zatančila mu i moderátorka zpráv na Nově! Velkolepý koncert Jiřího Korna (70): Zatančila mu i moderátorka zpráv na Nově! První koncert Jiřího Korna (70) v O2 areně všichni označují za událost roku a nejlepší show, jakou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář