Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Absolonová (41): Tajný kšeft na Nově za pořádný balík! Absolonová (41): Tajný kšeft na Nově za pořádný balík! V klidu, tichosti a hlavně před druhým těhotenstvím, stihla zpěvačka Monika Absolonová rozjet projekt… číst článek
Podruhé těhotná Monika Absolonová šla do plavek! Už nemusím zatahovat břicho, říká Podruhé těhotná Monika Absolonová šla do plavek! Už nemusím zatahovat břicho, říká Zpěvačka Monika Absolonová (42), která je podruhé těhotná, si užívá zaslouženou dovolenou v Chorvatsku.… číst článek
2,5letý syn Moniky Absolonové a Tomáše Horny: Tátu vyměnil za Pastrňáka 2,5letý syn Moniky Absolonové a Tomáše Horny: Tátu vyměnil za Pastrňáka Přestože má tátu hokejistu, pro dvouapůlletého syna Moniky Absolonové (41) a Tomáše Horny (37) je… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Pink
Pink