Monika Absolonová

Datum narození: 27. 9. 1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím partnerem byl kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým má dva syny.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

MONIKA ABSOLONOVÁ - TAKHLE JSTE JI NEZNALI!

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

O MONICE ABSOLONOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva <person person_id="1684" class="celebrity">Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová žila s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, se kterým vychovávala syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 mu porodila syna Matouše. V květnu 2021 zpěvačka oznámila, že se rozešeli.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Přiznání Zagorové a Vágnera: MILENCI KVŮLI TRAGÉDII Přiznání Zagorové a Vágnera: MILENCI KVŮLI TRAGÉDII O Karlu Vágnerovi (79) zpěvačka Hana Zagorová (75) říká, že ji zná jako nikdo jiný na světě – a plat... číst článek
Buď sbohem, šarmantní rošťáku! Delon, Havlová, Banderas i další hvězdy truchlí nad smrtí Belmonda Buď sbohem, šarmantní rošťáku! Delon, Havlová, Banderas i další hvězdy truchlí nad smrtí Belmonda Tak tahle zpráva přišla pro mnohé z nás nečekaně. Smrt francouzské legendy Jeana-Paula Belmonda (†88... číst článek
Šumava jako české Beverly Hills? Matěj Ruppert se chlubí chalupou zařízenou v retro stylu! Šumava jako české Beverly Hills? Matěj Ruppert se chlubí chalupou zařízenou v retro stylu! Další slavný zpěvák si v srdci Šumavy buduje rodinné hnízdečko. Zatímco Marek Ztracený (36) už stříh... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)