Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Nad vánočkou, kterou každoročně peče Monika Absolonová (42), mlaská řada známých tváří. Zpěvačka… číst článek
Dohra Dědíkova prohlášení o těle Tomicové: Schneiderová nemohla mlčet! Dohra Dědíkova prohlášení o těle Tomicové: Schneiderová nemohla mlčet! Pouhé dva dny zbývají do velkého finále taneční soutěže StarDance, kam se probojovala i Pavla Tomicová… číst článek
Kdo dosáhne na titul krále STARDANCE: Převálcuje komička dva sexy idoly? Kdo dosáhne na titul krále STARDANCE: Převálcuje komička dva sexy idoly?  Králem nebo královnou parketu by se mohl stát každý z nich. Zatímco moderní pětibojař David Svoboda… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle