Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Absolonová porodila 10 dní před termínem! Má syna Matouše! Absolonová porodila 10 dní před termínem! Má syna Matouše! Zpěvačka Monika Absolonová (42) už je dvounásobnou maminkou! V sobotu odpoledne přivedla na svět… číst článek
Absolonová 10 dní před termínem porodu: Obří břicho vyvalila na dědu (91) Absolonová 10 dní před termínem porodu: Obří břicho vyvalila na dědu (91) Ještě než Monika Absolonová (42) porodí, objíždí své příbuzné. Stavila se za svým dědou (91) a pochlubila… číst článek
O 10 let mladší: Vztah manželů narušil vnouček, kterého si vzali do péče!   O 10 let mladší: Vztah manželů narušil vnouček, kterého si vzali do péče! Do pořadu O 10 let mladší se manželé Dana a Vladimír přihlásili spolu a doufají, že spolu oba také… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Lady Gaga
Lady Gaga