Monika Absolonová | Celebwiki.cz

Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Monika Absolonová si zavařila: Nenávidí ji spolužačky! Kvůli čemu? Monika Absolonová si zavařila: Nenávidí ji spolužačky! Kvůli čemu? Do srdcí fanoušků se Monika Absolonová (43) zapsala jako královna hned dvakrát! Poprvé jako Kleopatra,… číst článek
Premiéra animáku Ledové království 2: Absolonová má zákaz jít! Premiéra animáku Ledové království 2: Absolonová má zákaz jít! Už dnes vpadne do českých kin pokračování veleúspěšného animovaného filmu Ledové království 2. Monika… číst článek
Nejdřív Brno, teď i metropole: Praha udělala z Absolonové paroháče! Nejdřív Brno, teď i metropole: Praha udělala z Absolonové paroháče! Jak moc a vtipně se dokáže příroda podílet na propagaci blížícího se turné Moniky Absolonové (43),… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Annamária d’Almeida
Annamária d’Almeida
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová