Monika Absolonová | Celebwiki.cz

Monika Absolonová

Datum narození: 27. 9. 1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Velké obavy Moniky Absolonové: Dva dny strachu o život a budoucnost synů! Velké obavy Moniky Absolonové: Dva dny strachu o život a budoucnost synů! Monika Absolonová (43), známá zpěvačka a zároveň také dvojnásobná maminka, si prožila chvíle strachu... číst článek
Drsná strkanice mezi fanoušky Moniky Absolonové: Vše odstartoval jediný dotaz! Drsná strkanice mezi fanoušky Moniky Absolonové: Vše odstartoval jediný dotaz! Vypadalo to jak poklidné rodinné odpoledne plné odpočinku a letních radovánek. To ovšem jen do chvíl... číst článek
Veronika Arichteva nastupuje na mateřskou! Nejdřív ale pohrozila kolegyním Veronika Arichteva nastupuje na mateřskou! Nejdřív ale pohrozila kolegyním Herečka Veronika Arichteva (34) to už má za pár! Svůj požehnaný stav si hodlá užívat mimo prkna, kte... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Alžběta Bartošová
Alžběta Bartošová
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Adéla Částková
Adéla Částková
zobrazit profil Martha Elefteriadu
Martha Elefteriadu
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek