Monika Absolonová

Datum narození: 27. 9. 1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím partnerem byl kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým má dva syny.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

MONIKA ABSOLONOVÁ - TAKHLE JSTE JI NEZNALI!

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

O MONICE ABSOLONOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva <person person_id="1684" class="celebrity">Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová žila s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, se kterým vychovávala syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 mu porodila syna Matouše. V květnu 2021 zpěvačka oznámila, že se rozešeli.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Monika Absolonová si zlomila nohu: Bude zpívat vsedě?! Monika Absolonová si zlomila nohu: Bude zpívat vsedě?! Byl to škrt přes rozpočet. Monika Absolonová (44) si před dvěma týdny zlomila nohu. „Všechno je vždy... číst článek
Absolonová má konečně důvod k radosti! Banální výměna jí změnila život Absolonová má konečně důvod k radosti! Banální výměna jí změnila život Poslední den v červnu byl pro Moniku Absolonovou (44) velmi zvláštním dnem stejně jako pro její děti... číst článek
Aleš Háma (48) s manželkou slaví 20 let! Pochlubil se fotkou z kostela! Aleš Háma (48) s manželkou slaví 20 let! Pochlubil se fotkou z kostela! Je to už 20 let od chvíle, kdy Aleš Háma (48) s manželkou Gabrielou (47) před knězem Gejzou ve Strah... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Martin Schreiner
Martin Schreiner
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr