Monika Absolonová | Celebwiki.cz

Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Máma Monika Absolonová: Zápřah řeší „tuberyho“ tyčí! Partner pomáhá Máma Monika Absolonová: Zápřah řeší „tuberyho“ tyčí! Partner pomáhá Ženy, jejichž partneři umějí doma přidat ruku k dílu, mají bezesporu důvod k radosti a s velkou pravděpodobností… číst článek
Nový rok Plekance s Šafářovou: Krok od požáru, pak dojemné foto Tomáše s malou dcerou! Nový rok Plekance s Šafářovou: Krok od požáru, pak dojemné foto Tomáše s malou dcerou! Tomáš Plekanec (37) i Lucie Šafářová (32) se dřív hnali hlavně za sportovními úspěchy, ovšem teď… číst článek
Kvůli petardě přišel o prst! Absolonová ukázala děsivou nehodu dítěte Kvůli petardě přišel o prst! Absolonová ukázala děsivou nehodu dítěte Silvestrovské oslavy máme spojené s ohňostrojem a rachejtlemi, jenže bohužel to leckdy končí ošklivým… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová
zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Vlastimil Horváth
Vlastimil Horváth
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová
zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow
zobrazit profil Debbie Harry
Debbie Harry
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová