Monika Absolonová | Celebwiki.cz

Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

David potopil Absolonovou! Kvůli malé Gottové David potopil Absolonovou! Kvůli malé Gottové Hitmaker Michal David (59) má takzvaně čuch na talent a za řadu let v showbyznysu pozná, kdo na to… číst článek
Drsná slova Michala Davida: Absolonová neměla talent, Gottová je už teď lepší! Drsná slova Michala Davida: Absolonová neměla talent, Gottová je už teď lepší! Má snad hitmaker Michal David (59) pifku na svou někdejší hvězdu Moniku Absolonovou (43)? Při hodnocení… číst článek
Nenapravitelná Monika Absolonová: Jsem jako vyvrhel! Je to nepříjemné Nenapravitelná Monika Absolonová: Jsem jako vyvrhel! Je to nepříjemné Monika Absolonová (43) se může chlubit božským hlasem, přestože její dlouholetou neřestí je lidmi… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár