Radka Fišarová | Celebwiki.cz

Radka Fišarová

Datum narození: 19.12.1977
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Radka Fišarová, která se věnuje především muzikálu, dále také jazzu, šansonu, folku i popu, ve dvanácti letech založila skupinu Auris, s níž natočila dvě CD.

Se zpěvem Radka Fišarová začala v šesti letech – byla členkou světoznámého souboru Bambini di Praga, posléze folkové skupiny Fišle. Ve dvanácti založila vlastní country skupinu Auris, s níž natočila dvě CD a získala vítězství na Dětské portě, Trampských portách, finále ve Folkovém kvítku. Zúčastnila se i dalších soutěží např. Kyjev 1999. Natočila desku s Miroslavem Horníčkem, zpívala v pořadu z básní Josefa Kainara v poetické vinárně Viola, spolupracovala s populárními orchestry Karla Vlacha či Felixe Slováčka. Interpretovala písničky filmové adaptace povídky Josefa Škvoreckého Eine kleine jazz music, zpívala v Bernsteinově Mši v katedrále sv. Víta (1997).

RADKA FIŠAROVÁ A MÓDNÍ POLICIE

Po studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka začala Radka Fišarová s Jazzovým triem s programem Malá pocta velké Edith, dále s Českým klarinetovým kvartetem.

Talentovaná Radka Fišarová si zahrála a zazpívala většinou stěžejní role v řadě muzikálů. Jmenujme např. Vlasy, Edith: vrabčák z předměstí, Kleopatra, Lucrezia Borgia, Rebelové, Elixír, Mamma Mia, Kat Mydlář. Představila se i před televizní kamerou, a to např. v seriálech Šípková Růženka, Redakce nebo Pojišťovna štěstí.

V soukromém životě byl několik let partnerem Radky Fišarové manažer Jiří Pokorný. Poté se zamilovala do herce Jiřího Hány, který je otcem jejich syna Oscara, jenž se narodil 27. prosince 2011.

VŠE ZAJÍMAVÉ O RADCE FIŠAROVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Sympaťák Jiří Hána o ženách a svádění: Pozor, jsem lovec! Sympaťák Jiří Hána o ženách a svádění: Pozor, jsem lovec! Nová hvězda seriálu Specialisté, herec Jiří Hána (42), je televizním divákům známý z mnoha seriálů,… číst článek
Těhotná Monika Absolonová se nešetří: Ponocování, práce a zranění v rodině! Těhotná Monika Absolonová se nešetří: Ponocování, práce a zranění v rodině! Monika Absolonová (42) sice slibovala, že se v těhotenství bude šetřit, a proto se na čas rozloučila… číst článek
Hvězdy Tváře Gránský a Holišová: Pomáhají lidem s rakovinou! Hvězdy Tváře Gránský a Holišová: Pomáhají lidem s rakovinou! Někdy je příjemné udělat něco pro jiné lidi a nemyslet jen na sebe. Toho se drží například David… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková