Radka Fišarová | Celebwiki.cz

Radka Fišarová

Datum narození: 19.12.1977
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Radka Fišarová, která se věnuje především muzikálu, dále také jazzu, šansonu, folku i popu, ve dvanácti letech založila skupinu Auris, s níž natočila dvě CD.

Se zpěvem Radka Fišarová začala v šesti letech – byla členkou světoznámého souboru Bambini di Praga, posléze folkové skupiny Fišle. Ve dvanácti založila vlastní country skupinu Auris, s níž natočila dvě CD a získala vítězství na Dětské portě, Trampských portách, finále ve Folkovém kvítku. Zúčastnila se i dalších soutěží např. Kyjev 1999. Natočila desku s Miroslavem Horníčkem, zpívala v pořadu z básní Josefa Kainara v poetické vinárně Viola, spolupracovala s populárními orchestry Karla Vlacha či Felixe Slováčka. Interpretovala písničky filmové adaptace povídky Josefa Škvoreckého Eine kleine jazz music, zpívala v Bernsteinově Mši v katedrále sv. Víta (1997).

RADKA FIŠAROVÁ A MÓDNÍ POLICIE

Po studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka začala Radka Fišarová s Jazzovým triem s programem Malá pocta velké Edith, dále s Českým klarinetovým kvartetem.

Talentovaná Radka Fišarová si zahrála a zazpívala většinou stěžejní role v řadě muzikálů. Jmenujme např. Vlasy, Edith: vrabčák z předměstí, Kleopatra, Lucrezia Borgia, Rebelové, Elixír, Mamma Mia, Kat Mydlář. Představila se i před televizní kamerou, a to např. v seriálech Šípková Růženka, Redakce nebo Pojišťovna štěstí.

V soukromém životě byl několik let partnerem Radky Fišarové manažer Jiří Pokorný. Poté se zamilovala do herce Jiřího Hány, který je otcem jejich syna Oscara, jenž se narodil 27. prosince 2011.

VŠE ZAJÍMAVÉ O RADCE FIŠAROVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Hold Karlu Svobodovi (†68): Vendula s natřískaným dekoltem nepřišla zkrátka Hold Karlu Svobodovi (†68): Vendula s natřískaným dekoltem nepřišla zkrátka Dracula, Tři mušketýři ruku v ruce s Angelikou, Monte Christo, Golem a další uctili památku legendárního… číst článek
Radikální změny české Edith Piaf Fišarové: ROZCHOD a… Radikální změny české Edith Piaf Fišarové: ROZCHOD a… Zpěvačka Radka Fišarová, které mnoho lidí u nás říká česká Edith Piaf, je nezadaná. Fišarová žila… číst článek
Muzikálová hvězda Radka Fišarová: Rozchod s Hánou ze Specialistů! Po osmi letech! Muzikálová hvězda Radka Fišarová: Rozchod s Hánou ze Specialistů! Po osmi letech! Bouřlivými vodami showbyznysu navigovala Radka Fišarová (42) svůj zdánlivě klidný vztah s hercem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Vendula Příhodová
Vendula Příhodová
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Zdenka Trvalcová
Zdenka Trvalcová