Selena Gomez | Celebwiki.cz

Selena Gomez

Datum narození: 22.7.1992
Místo narození: Texas
Profese: Herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Selena začínala jako dětská herečka a hrála v seriálu Hannah Montana. Nazpívala písničku Send it on spolu s Miley Cyrus.

Americká herečka a zpěvačka Selena Marie Gomez je známá také vztahem s neméně výstředním zpěvákem Justinem Biebrem, který ale dlouho nevydržel.

Jako herečka se objevila například ve snímcích A zase jedna Popelka!, Kouzelníci z Waverly nebo Program pro ochranu princezen. V hudební branži také zanechala Selena Gomez stopu, a to jako zakladatelka popové kapely Selena Gomez & the Scene (z vydaných alb zmiňme Kiss & Tell, A Year Without Rain, When the Sun Goes Down).

Selena Gomez se pustila i do módního návrhářství: její výrobky se prodávají v amerických obchodech K-Markt pod značkou Dream Out Loud. Ani charita není Seleně Gomez cizí, stala se ambassadorkou UNICEF. Její hvězda zkrátka stoupá rychle, což je znát i na její finanční situaci. Už ve dvaceti letech ji odborníci řadili mezi dolarové milionáře s odhadem jejího majteku na zhruba pět milionů dolarů.

 

Články o celebritě

NEJ šatičky na festivalu v Cannes: Němcové uteklo prso! Dekolty, rozparky a rafinovaná vyzývavost NEJ šatičky na festivalu v Cannes: Němcové uteklo prso! Dekolty, rozparky a rafinovaná vyzývavost Filmový festival v Cannes předvedl celou řadu honosných rób od těch nejprestižnějších módních návrhářů.… číst článek
Z koblížku opět kočka! Selena Gomezová se po návratu z léčebny dostává do formy Z koblížku opět kočka! Selena Gomezová se po návratu z léčebny dostává do formy Zpěvačka Selena Gomezová (26) v posledních letech strávila kvůli svému pošramocenému psychickému… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine