Selena Gomez | Celebwiki.cz

Selena Gomez

Datum narození: 22.7.1992
Místo narození: Texas
Profese: Herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Selena začínala jako dětská herečka a hrála v seriálu Hannah Montana. Nazpívala písničku Send it on spolu s Miley Cyrus.

Americká herečka a zpěvačka Selena Marie Gomez je známá také vztahem s neméně výstředním zpěvákem Justinem Biebrem, který ale dlouho nevydržel.

Jako herečka se objevila například ve snímcích A zase jedna Popelka!, Kouzelníci z Waverly nebo Program pro ochranu princezen. V hudební branži také zanechala Selena Gomez stopu, a to jako zakladatelka popové kapely Selena Gomez & the Scene (z vydaných alb zmiňme Kiss & Tell, A Year Without Rain, When the Sun Goes Down).

Selena Gomez se pustila i do módního návrhářství: její výrobky se prodávají v amerických obchodech K-Markt pod značkou Dream Out Loud. Ani charita není Seleně Gomez cizí, stala se ambassadorkou UNICEF. Její hvězda zkrátka stoupá rychle, což je znát i na její finanční situaci. Už ve dvaceti letech ji odborníci řadili mezi dolarové milionáře s odhadem jejího majteku na zhruba pět milionů dolarů.

 

Články o celebritě

NEJ šatičky na festivalu v Cannes: Němcové uteklo prso! Dekolty, rozparky a rafinovaná vyzývavost NEJ šatičky na festivalu v Cannes: Němcové uteklo prso! Dekolty, rozparky a rafinovaná vyzývavost Filmový festival v Cannes předvedl celou řadu honosných rób od těch nejprestižnějších módních návrhářů.… číst článek
Z koblížku opět kočka! Selena Gomezová se po návratu z léčebny dostává do formy Z koblížku opět kočka! Selena Gomezová se po návratu z léčebny dostává do formy Zpěvačka Selena Gomezová (26) v posledních letech strávila kvůli svému pošramocenému psychickému… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl
zobrazit profil Debbi (Deborah Kahl)
Debbi (Deborah Kahl)
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková