Ariana Grande

Datum narození: 26. 6. 1993
Místo narození: Boca Raton, Florida
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ariana Grande je americká zpěvačka, herečka a modelka původem z Itálie. V listopadu roku 2013 vyhrála cenu Amrecian Music Awards "objev roku".

Vyrůstala se svoji rodinou v Boca Raton na Floridě, kde se také narodila. Její původ je ale italsko-sicilský. Studiu se Ariana Grande věnovala na North Broward Preparatory School, kterou opustila v roce 2008, když jí nabídli místo v muzikálu 13 na Broadwayi, kde si zahrála roli Charlotte. Díky této zkušenosti získala cenu National Youth Theatre Association Award.

ADRIANA GRANDE - PUMOVÝ ATENTÁN V MANCHESTERU

Ariana Grande ale není pouze zpěvačkou. Každý rok se věnuje výuce hudby a tance v Jižní Africe, jelikož je členem "Broadway in South Africa". Dále se také věnuje herectví a to například jako "Cat Valentine" v americké show Victorious, kvůli které si dokonce obarvila vlasy na červerno a sama se potom nazvala "červeným sametovým cupcakem". Dále si zahrála hlavní roli Amandy ve filmu Swindle nebo namluvila hlas princezny Diaspro v kreslené pohádce Winx Club.

Není jedinou slavnou osobnosti z rodiny. Povedl se i její staší bratr Ariany Grande Frankie J. Grande, který je hercem a producentem. Vidět jsme ho mohli například v americké rality show Big Brother 16.

O ARINĚ GRANDE ČTĚTE ZDE>>

V současné době pracuje, již blonďatá, Ariana na své sólové kariéře a velmi se jí daří. Nahrála například píseň nazvanou "Stick Around" s Grahamem Phillipsem, kterou napsal Peter Stengaard a Leslie Satcher. Na přední příčky hitparád se dostaly také její písně Break Free nebo Love me Harder, kterou nazpívala s The weekend. S touto písničkou vystoupila také v Londýně na jedné z největších událostí roku módního průmyslu a to na Victoria´s Secret fashion show 2014, kde byla během svého vystoupení málem "sražena" křídlem jedné z modelek, shodou okolností její kamarádky, Elsy Hosk. Na této módní show jsme mimo jiné mohli vidět také její kolegyni Taylor Swift nebo kolegu Eda Sheerana.

Ariana Grande vystřídala zatím několik partnerů, mezi které patřil například Graham Phillips, Jai Brooks, Nathan Sykes či rapper Big Sean.

 

 

Články o celebritě

Šediny jsou sexy! Inspirujte se celebritami, které je umí nosit Šediny jsou sexy! Inspirujte se celebritami, které je umí nosit Našla jste si další šedý vlas a jste z toho celá nesvá? Už nemusíte! Šedivění je zcela přirozený pro... číst článek
Překvapivé rozhodnutí Meghan a Harryho: Zbaví se sídla za 562 milionů! Mají zvláštní důvod Překvapivé rozhodnutí Meghan a Harryho: Zbaví se sídla za 562 milionů! Mají zvláštní důvod Měli tu vychovávat Archieho (2) a Lilibet (6 měs.), nakonec ale své slavné sídlo možná navždy opustí... číst článek
Rapper Kanye West si našel novou sexbombu: To je jeho »nová Kim«! Rapper Kanye West si našel novou sexbombu: To je jeho »nová Kim«! Americký rapper Kanye West (44) má slabost pro sexy brunetky. Není tedy žádným překvapením, koho si ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Juwana Jenkins
Juwana Jenkins
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett