Justin Bieber | Celebwiki.cz

Justin Bieber

Datum narození: 1.3.1994
Místo narození: Stratford, Kanada
Výška: 161 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Justin Bieber je zpěvák, kterého ke slávě vynesl kanál YouTube. Poslední dobou však zaujal především konflikty se zákonem.

Celým jménem Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě, v městečku Stratford v Ontariu. Kromě sportovního nadání se u něj však ještě jako u dítěte projevil talent hudební. Už ve 12 letech se zúčastnil lokální pěvecké soutěže a získal druhé místo. Jeho hudební kariéře však dali hlavní směr rodiče. Naučil se hrát na kytaru, klavír, bicí a trumpetu, ale byla to právě jeho máma, kdo jeho talent zaznamenal na kameru a pustil do světa. Na YouTube přidávala videa coververzí, aby je mohla ukázat známým. Jednoho dne ale video shlédl i Chris Brown a interpretaci své vlastní písně mu pochválil. Chvilku na to už měl Justin Bieber nabídku od Scootera Browna, protože tomu bylo jasné, že našel hvězdu.

Justin Bieber ale nevyvolal zájem jen u Scootera Browna. Zájem o něj projevil i Justin Timberlake. Nakonec ale přistoupil na Brownův návrh a odletěl s ním do Atlanty za zpěvákem Usherem. Ten se ho ujal a dokázal jeho talent do světa celebrit výborně uvést. Začalo se nahrávat.

Od podepsání nahrávací smlouvy v roce 2008 uplynulo mnoho let. Justin Bieber si mezitím vybudoval image hvězdy, po které šílí každá náctiletá slečna. O styl oblékání se mu stará stylista Ryan Good. Image si udržuje i kontaktem s fanoušky přes sociální sítě. Z pokorného milého zpěváka ale také dospěl k rozmarné celebritě. Veřejnost se nad jeho výstupy baví, někdy zasáhne spolucestující v letadle v podobě starší dámy a srovná ho do latě, hvězda nehvězda. Justin Bieber, a to mu slouží ke cti, se v takových chvílích za své chování alespoň stydí.

Jestli to má stejně se svými přestupky zákona, to ale nikdo neví. Ať už je to údajné napadení řidiče limuzíny nebo zatčení za bezohlednou jízdu pod vlivem alkoholu. Seznam doplňují drobné skandály a divoké večírky. Policie u něj v domě dokonce objevila kokain. Justin Bieber se zkrátka rozhodl užívat si. Je otázkou na kolik mu v tom brání jeho popularita. Už dvakrát ale oznámil konec své pěvecké kariéry. Poprvé v přenosu rádia. Hned druhý den jeho manažer tvrzení odvolal. Týden poté ale Justin o ukončení napsal na twitteru. Ať je to jak chce, momentálně jeho platinové desky nebo živý dokument z roku 2011 zakrývá kriminální stín. Ten je v médiích dokonce ještě propíranější než minulý vztah se Selenou Gomez.

 

Články o celebritě

Drogy, deprese a myšlenky na smrt! Justin Bieber odtajnil temnou minulost Drogy, deprese a myšlenky na smrt! Justin Bieber odtajnil temnou minulost Navenek vždy působil jako nevinný mladíček, ovšem pravda byla jinde. Justin Bieber (25) nyní přiznal,… číst článek
Dcera Lionela Richieho Sofia (20): Smyslnost sama! Dcera Lionela Richieho Sofia (20): Smyslnost sama! Hudební a pěvecký talent po tátovi Lionelovi (70) dcerka Sofia (20) sice nepodědila, naštěstí pro… číst článek
Která má hezčí zadeček? Dokonalé sestry Bella a Gigi Hadidovy řádí v Řecku! Která má hezčí zadeček? Dokonalé sestry Bella a Gigi Hadidovy řádí v Řecku! Sestry Bella (22) a Gigi (24) Hadidovy jsou na přehlídkových molech nepřehlédnutelné a nejspíš není… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Josef Vágner
Josef Vágner
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková