Justin Bieber

Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford, Kanada
Výška: 161 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Justin Bieber je zpěvák, kterého ke slávě vynesl kanál YouTube. Poslední dobou však zaujal především konflikty se zákonem.

Celým jménem Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě, v městečku Stratford v Ontariu. Kromě sportovního nadání se u něj však ještě jako u dítěte projevil talent hudební. Už ve 12 letech se zúčastnil lokální pěvecké soutěže a získal druhé místo. Jeho hudební kariéře však dali hlavní směr rodiče. Naučil se hrát na kytaru, klavír, bicí a trumpetu, ale byla to právě jeho máma, kdo jeho talent zaznamenal na kameru a pustil do světa. Na YouTube přidávala videa coververzí, aby je mohla ukázat známým. Jednoho dne ale video shlédl i Chris Brown a interpretaci své vlastní písně mu pochválil. Chvilku na to už měl Justin Bieber nabídku od Scootera Browna, protože tomu bylo jasné, že našel hvězdu.

Justin Bieber ale nevyvolal zájem jen u Scootera Browna. Zájem o něj projevil i Justin Timberlake. Nakonec ale přistoupil na Brownův návrh a odletěl s ním do Atlanty za zpěvákem Usherem. Ten se ho ujal a dokázal jeho talent do světa celebrit výborně uvést. Začalo se nahrávat.

Od podepsání nahrávací smlouvy v roce 2008 uplynulo mnoho let. Justin Bieber si mezitím vybudoval image hvězdy, po které šílí každá náctiletá slečna. O styl oblékání se mu stará stylista Ryan Good. Image si udržuje i kontaktem s fanoušky přes sociální sítě. Z pokorného milého zpěváka ale také dospěl k rozmarné celebritě. Veřejnost se nad jeho výstupy baví, někdy zasáhne spolucestující v letadle v podobě starší dámy a srovná ho do latě, hvězda nehvězda. Justin Bieber, a to mu slouží ke cti, se v takových chvílích za své chování alespoň stydí.

Jestli to má stejně se svými přestupky zákona, to ale nikdo neví. Ať už je to údajné napadení řidiče limuzíny nebo zatčení za bezohlednou jízdu pod vlivem alkoholu. Seznam doplňují drobné skandály a divoké večírky. Policie u něj v domě dokonce objevila kokain. Justin Bieber se zkrátka rozhodl užívat si. Je otázkou na kolik mu v tom brání jeho popularita. Už dvakrát ale oznámil konec své pěvecké kariéry. Poprvé v přenosu rádia. Hned druhý den jeho manažer tvrzení odvolal. Týden poté ale Justin o ukončení napsal na twitteru. Ať je to jak chce, momentálně jeho platinové desky nebo živý dokument z roku 2011 zakrývá kriminální stín. Ten je v médiích dokonce ještě propíranější než minulý vztah se Selenou Gomez.

 

Články o celebritě

Bieberova žhavá bývalka má »sexy mozek«: V titěrných bikinách na pláži četla Marka Aurelia Bieberova žhavá bývalka má »sexy mozek«: V titěrných bikinách na pláži četla Marka Aurelia Žhavá ex-přítelkyně popového prince Justina Biebera (28), modelka a DJka Chantel Jeffriesová (30), j... číst článek
Justin Bieber udělal nejlepší obchod svého života: Polepšil si o více než 4 miliardy! Justin Bieber udělal nejlepší obchod svého života: Polepšil si o více než 4 miliardy! Bohatý interpret vlezlého hitu Baby a zároveň idol dívčích srdéček je zase o něco bohatší! Kanadský ... číst článek
„Je opilá?!“ Spadly z nás emoce, brání se mluvčí Pavla po vlně kritiky. Zastal se jí i generál „Je opilá?!“ Spadly z nás emoce, brání se mluvčí Pavla po vlně kritiky. Zastal se jí i generál „Ta paní v modrém, asi tisková prezidenta Pavla, je opilá, nebo ne? Dost tu radost ztrapňuje,“uvedl ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Alan Bastien
Alan Bastien