Justin Timberlake

Datum narození: 31. 1. 1981
Místo narození: Mephis, Tennessee, USA
Výška: 185 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Justin Timberlake není jen zpěvákem, ale i tanečníkem, hercem a producentem. Jeho náručí prošly Britney Spears nebo Cameron Diaz, ale nakonec zůstal u hnědovlásky Jessici Biel.

Justin Timberlake se na pěveckou kariéru vrhnul už v jedenácti letech a to prostřednictvím televizní soutěže Star Search. Ještě před tím už ale vyhrál taneční soutěž. Účinkoval také v pořadu The Mickey Mouse Club kde se setkal s osobnostmi jako je Britney Spears, Christina Aguilera nebo Joshua Scott.

JUSTIN TIMBERLAKE - ROZHOVOR NEJEN O ŠÍLENSTVÍ

V roce 1995 se připojil ke skupině ´N Sync. Nejdříve koncertovali především v Evropě, ale koncem devadesátých let se jim s albem Strings Attached and Celebrity podařilo prorazit do amerických hitparád a deska se stala nejprodávanější v historii. Jejich popularita přesáhla v té době vrcholné BackStreet Boys. Justin Timberlake byl sice nejmladším členem, ale přesto se stal hlavním frontonem skupiny. Bylo to právě v době, kdy chodil s Britney Spears. Slavný románek skončil v roce 2002, kdy zanikla i kapela ´N Sync. Justin Timberlake se dal na sólovou kariéru.

Ještě v roce 2002 vydal Justin Timberlake svoje debutové album Justified. Desku ocenili kritici a dobře se prodávala. Po několika úspěšných letech navíc Justin založil i vlastní nahrávací společnost Tennman Records a zároveň spolupracuje hudebně s nespočtem slavných osobností. Madonna, Timbaland, Nelly Furtado nebo Jamie Fox, ti všichni byli součástí pracovního nasazení Justina Timberlakea. Své nasazení ale nevkládá jen do umělecké činnosti, velké úsilí věnuje i práci pro charitu, kterou je velmi proslulý, ať už jde o oblast golfových dobročinných turnajů nebo nadaci Justin Timberlake Foundation.

O JUSTINU TIMBERLAKEOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2000 Justin Timberlake fušuje také do herectví. Známý je z filmů The social network, Zkažená úča, Kamarád taky rád nebo Vyměřený čas. Ve Zkažené úče si zahrál se svou expřítelkyní Cameron Diaz, se kterou strávil celé čtyři roky a rozešli se až v roce 2006. V roce 2007 se pak dal dohromady s Jessicou Biel. Po pěti letech plných rozchodů a návratů si v říjnu 2012 řekli společné ANO. V dubnu 2015 se jim narodil syn.

 

Články o celebritě

Je to ještě vůbec kuchař? Forejt opět před mikrofonem! Je to ještě vůbec kuchař? Forejt opět před mikrofonem! Od vlastní restaurace přes McDonald’s až po dabingové studium. Kariéra šéfkuchaře Přemka Forejta (34... číst článek
Britney Spearsová prý mluvila s Ježíšem! Pomlouval jejího ex Justina Timberlakea Britney Spearsová prý mluvila s Ježíšem! Pomlouval jejího ex Justina Timberlakea Nedávno znovu nabyla svou svéprávnost a už zase začíná své fanoušky děsit. Popová diva Britney Spear... číst článek
Divoška Britney Spearsová: Nahé radovánky na pláži! Zakrytá jen »diamanty« Divoška Britney Spearsová: Nahé radovánky na pláži! Zakrytá jen »diamanty« Přestože nad sociálními sítěmi Britney Spearsové (40) neměl její otec nikdy vládu, až poté, co se vy... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)