Justin Timberlake | Celebwiki.cz

Justin Timberlake

Datum narození: 31.1.1981
Místo narození: Mephis, Tennessee, USA
Výška: 185 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Justin Timberlake není jen zpěvákem, ale i tanečníkem, hercem a producentem. Jeho náručí prošly Britney Spears nebo Cameron Diaz, ale nakonec zůstal u hnědovlásky Jessici Biel.

Justin Timberlake se na pěveckou kariéru vrhnul už v jedenácti letech a to prostřednictvím televizní soutěže Star Search. Ještě před tím už ale vyhrál taneční soutěž. Účinkoval také v pořadu The Mickey Mouse Club kde se setkal s osobnostmi jako je Britney Spears, Christina Aguilera nebo Joshua Scott.

JUSTIN TIMBERLAKE - ROZHOVOR NEJEN O ŠÍLENSTVÍ

V roce 1995 se připojil ke skupině ´N Sync. Nejdříve koncertovali především v Evropě, ale koncem devadesátých let se jim s albem Strings Attached and Celebrity podařilo prorazit do amerických hitparád a deska se stala nejprodávanější v historii. Jejich popularita přesáhla v té době vrcholné BackStreet Boys. Justin Timberlake byl sice nejmladším členem, ale přesto se stal hlavním frontonem skupiny. Bylo to právě v době, kdy chodil s Britney Spears. Slavný románek skončil v roce 2002, kdy zanikla i kapela ´N Sync. Justin Timberlake se dal na sólovou kariéru.

Ještě v roce 2002 vydal Justin Timberlake svoje debutové album Justified. Desku ocenili kritici a dobře se prodávala. Po několika úspěšných letech navíc Justin založil i vlastní nahrávací společnost Tennman Records a zároveň spolupracuje hudebně s nespočtem slavných osobností. Madonna, Timbaland, Nelly Furtado nebo Jamie Fox, ti všichni byli součástí pracovního nasazení Justina Timberlakea. Své nasazení ale nevkládá jen do umělecké činnosti, velké úsilí věnuje i práci pro charitu, kterou je velmi proslulý, ať už jde o oblast golfových dobročinných turnajů nebo nadaci Justin Timberlake Foundation.

O JUSTINU TIMBERLAKEOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2000 Justin Timberlake fušuje také do herectví. Známý je z filmů The social network, Zkažená úča, Kamarád taky rád nebo Vyměřený čas. Ve Zkažené úče si zahrál se svou expřítelkyní Cameron Diaz, se kterou strávil celé čtyři roky a rozešli se až v roce 2006. V roce 2007 se pak dal dohromady s Jessicou Biel. Po pěti letech plných rozchodů a návratů si v říjnu 2012 řekli společné ANO. V dubnu 2015 se jim narodil syn.

 

Články o celebritě

Eva Burešová v Tváři zdvojnásobila sex-appel: Dostala větší zadek ...a královnu krásy! Eva Burešová v Tváři zdvojnásobila sex-appel: Dostala větší zadek ...a královnu krásy! Dvojnásobná porce smyslnosti! Tak bude vypadat sobotní vystoupení Evy Burešové (25) v show Tvoje… číst článek
Utrpení Jitky Schneiderové ve Tváři: 8 hodin bez hnutí pod maskou Utrpení Jitky Schneiderové ve Tváři: 8 hodin bez hnutí pod maskou Horší podmínky než při natáčení filmu! Tak to chodí v show Tvoje tvář má známý hlas. Jitka Schneiderová… číst článek
Kapely, které vám v devadesátkách okupovaly stěny pokojíčku! Vzpomínáte si? Kapely, které vám v devadesátkách okupovaly stěny pokojíčku! Vzpomínáte si? Natěsnat se do džínů, načechrat patku, vytáhnout riflovou bundičku, do kapsy narvat walkmana (ti… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel