Sharon Stone | Celebwiki.cz

Sharon Stone

Datum narození: 10. 3. 1958
Místo narození: Meadville, Pennsylvania, USA
Výška: 174 cm
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Sharon Stone se stala sexuálním symbolem především díky ztělesnění role spisovatelky v erotickém thrilleru Základní instinkt.

Sharon Stone vystudovala dějiny umění a literatury a v sedmnácti letech se stala Miss Pensylvánie. Pracovala jako servírka u McDonalds, jako modelka v New Yorku a objevila se v nejslavnějších časopisech světa jako je Vogue, Elle nebo Playboy.Občas se objevila v reklamách a později začala navštěvovat kurzy herectví.

SHARON STONE - PROČ NEMÁ VLASTNÍ DĚTI?

S filmovým hraním začala Sharon Stone poměrně náhle. Ve snímku Hvězdný prach Woodyho Allena si střihla malou roli a bez větších nároků na kariéru pokračovala dál. Po deseti letech přišel zlom. Paul Verhoven ji obsadil do filmu Total Recall.

Sharon Stone režiséra uchvátila natolik, že ji o dva roky později obsadil do filmu, který se stal jejím nejslavnějším vůbec. Základní instinkt, erotický thriller o spisovatelce, jejíž psaný a skutečný svět se proplétá až podivně s vraždami. O tři roky později jí film Casino vynesl Zlatý glóbus. Žádný z jejích dalších filmů mj. Catwoman, Zlomené květiny či Alpha dog ani pokračování Základního instinktu už nebyl tak úspěšný.

O SHARON STONE ČTĚTE ZDE>>

Sharon Stone o sobě prohlásila, že je bisexuálka. Několikrát měla vztah se ženou a byla jednou vdaná za muže. Adoptovala tři syny a dokonce i opuštěnou ženu jako babičku pro ně. Musela se potýkat také s mnoha zdravotními problémy, zejména v roce 2001, kdy byla i v ohrožení života - měla mrtvičku.

 

Články o celebritě

Režisér Petr Jákl o živočišném sexu ve filmu Kajínek: Sledoval je celý štáb! Režisér Petr Jákl o živočišném sexu ve filmu Kajínek: Sledoval je celý štáb! „Na erotických scénách je nejtěžší přemluvit herce, obzvlášť pak herečky, aby do toho vůbec šli,“ ří... číst článek
Tyhle „seniorky“ se toho nebojí: Jsme sexy, šedesátka nás netrápí! Tyhle „seniorky“ se toho nebojí: Jsme sexy, šedesátka nás netrápí! Tyto femme fatale vypadají na tolik, na kolik se zřejmě samy cítí. To, že jim táhne na šedesát let n... číst článek
Vzkaz Madonny, Stoneové & spol: Šedesátka? A co jako?! Vzkaz Madonny, Stoneové & spol: Šedesátka? A co jako?! Říká se, že věk je jenom číslo a člověk je starý pouze tak, na kolik se cítí. Podle této poučky to v... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michał  Żebrowski
Michał Żebrowski
zobrazit profil Vanda Chaloupková
Vanda Chaloupková
zobrazit profil Roman Říčař
Roman Říčař
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Ed O´Neill
Ed O´Neill
zobrazit profil Tereza Vítů
Tereza Vítů