Sharon Stone | Celebwiki.cz

Sharon Stone

Datum narození: 10. 3. 1958
Místo narození: Meadville, Pennsylvania, USA
Výška: 174 cm
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Sharon Stone se stala sexuálním symbolem především díky ztělesnění role spisovatelky v erotickém thrilleru Základní instinkt.

Sharon Stone vystudovala dějiny umění a literatury a v sedmnácti letech se stala Miss Pensylvánie. Pracovala jako servírka u McDonalds, jako modelka v New Yorku a objevila se v nejslavnějších časopisech světa jako je Vogue, Elle nebo Playboy.Občas se objevila v reklamách a později začala navštěvovat kurzy herectví.

SHARON STONE - PROČ NEMÁ VLASTNÍ DĚTI?

S filmovým hraním začala Sharon Stone poměrně náhle. Ve snímku Hvězdný prach Woodyho Allena si střihla malou roli a bez větších nároků na kariéru pokračovala dál. Po deseti letech přišel zlom. Paul Verhoven ji obsadil do filmu Total Recall.

Sharon Stone režiséra uchvátila natolik, že ji o dva roky později obsadil do filmu, který se stal jejím nejslavnějším vůbec. Základní instinkt, erotický thriller o spisovatelce, jejíž psaný a skutečný svět se proplétá až podivně s vraždami. O tři roky později jí film Casino vynesl Zlatý glóbus. Žádný z jejích dalších filmů mj. Catwoman, Zlomené květiny či Alpha dog ani pokračování Základního instinktu už nebyl tak úspěšný.

O SHARON STONE ČTĚTE ZDE>>

Sharon Stone o sobě prohlásila, že je bisexuálka. Několikrát měla vztah se ženou a byla jednou vdaná za muže. Adoptovala tři syny a dokonce i opuštěnou ženu jako babičku pro ně. Musela se potýkat také s mnoha zdravotními problémy, zejména v roce 2001, kdy byla i v ohrožení života - měla mrtvičku.

 

Články o celebritě

Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Nejdřív ušetřily za rtěnky, když si pod roušky nemalovaly rty. Teď mají nahý rovnou celý obličej! Če... číst článek
Sharon Stoneová v karanténě překvapuje: Předvedla něco, co ještě nikdy předtím! Sharon Stoneová v karanténě překvapuje: Předvedla něco, co ještě nikdy předtím! V realitě aktuálních dní se svět vyrovnává s karanténou, kterou s sebou přinesl boj s šířící se náka... číst článek
Tajný talent Sharon Stoneové: Vrhla se na malování! Tajný talent Sharon Stoneové: Vrhla se na malování! Talent na svádění už americká herečka Sharon Stoneová (62) předvedla v kultovním snímku Základní ins... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zuzana Kronerová
Zuzana Kronerová
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová
zobrazit profil Martin Stránský
Martin Stránský
zobrazit profil Anna Šišková
Anna Šišková
zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Martin Dejdar
Martin Dejdar
zobrazit profil Karel Fiala
Karel Fiala