Sharon Stone | Celebwiki.cz

Sharon Stone

Datum narození: 10.3.1958
Místo narození: Meadville, Pennsylvania, USA
Výška: 174 cm
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Sharon Stone se stala sexuálním symbolem především díky ztělesnění role spisovatelky v erotickém thrilleru Základní instinkt.

Sharon Stone vystudovala dějiny umění a literatury a v sedmnácti letech se stala Miss Pensylvánie. Pracovala jako servírka u McDonalds, jako modelka v New Yorku a objevila se v nejslavnějších časopisech světa jako je Vogue, Elle nebo Playboy.Občas se objevila v reklamách a později začala navštěvovat kurzy herectví.

SHARON STONE - PROČ NEMÁ VLASTNÍ DĚTI?

S filmovým hraním začala Sharon Stone poměrně náhle. Ve snímku Hvězdný prach Woodyho Allena si střihla malou roli a bez větších nároků na kariéru pokračovala dál. Po deseti letech přišel zlom. Paul Verhoven ji obsadil do filmu Total Recall.

Sharon Stone režiséra uchvátila natolik, že ji o dva roky později obsadil do filmu, který se stal jejím nejslavnějším vůbec. Základní instinkt, erotický thriller o spisovatelce, jejíž psaný a skutečný svět se proplétá až podivně s vraždami. O tři roky později jí film Casino vynesl Zlatý glóbus. Žádný z jejích dalších filmů mj. Catwoman, Zlomené květiny či Alpha dog ani pokračování Základního instinktu už nebyl tak úspěšný.

O SHARON STONE ČTĚTE ZDE>>

Sharon Stone o sobě prohlásila, že je bisexuálka. Několikrát měla vztah se ženou a byla jednou vdaná za muže. Adoptovala tři syny a dokonce i opuštěnou ženu jako babičku pro ně. Musela se potýkat také s mnoha zdravotními problémy, zejména v roce 2001, kdy byla i v ohrožení života - měla mrtvičku.

 

Články o celebritě

Sexbomba Stoneová (61): Loví chlapy na seznamce! Sexbomba Stoneová (61): Loví chlapy na seznamce! Patří k nejobdivovanějším a nejsmyslnějším ženám světa, přesto se Sharon Stoneové (61) v lásce pranic… číst článek
Celebrity, které nepotřebují za každou cenu vypadat dokonale! Tohle je jejich pravá tvář Celebrity, které nepotřebují za každou cenu vypadat dokonale! Tohle je jejich pravá tvář Skoro denně jsou v péči profesionálních vizážistů a stylistů a málokdy je vidíme jinak než dokonale… číst článek
Sharon Stoneová po mrtvici: Přišla jsem o všechno… Sharon Stoneová po mrtvici: Přišla jsem o všechno… V roce 2001 utrpěla hollywoodská herečka Sharon Stoneová (61) mrtvici, ze které se sedm let těžce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Maciuchová
Hana Maciuchová
zobrazit profil Alexandra Borbély
Alexandra Borbély
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Ondřej Veselý
Ondřej Veselý
zobrazit profil Pavel Soukup
Pavel Soukup
zobrazit profil Alena Karešová
Alena Karešová
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková
zobrazit profil Markéta Coufalová
Markéta Coufalová