Sharon Stone

Datum narození: 10. 3. 1958
Místo narození: Meadville, Pennsylvania, USA
Výška: 174 cm
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Sharon Stone se stala sexuálním symbolem především díky ztělesnění role spisovatelky v erotickém thrilleru Základní instinkt.

Sharon Stone vystudovala dějiny umění a literatury a v sedmnácti letech se stala Miss Pensylvánie. Pracovala jako servírka u McDonalds, jako modelka v New Yorku a objevila se v nejslavnějších časopisech světa jako je Vogue, Elle nebo Playboy.Občas se objevila v reklamách a později začala navštěvovat kurzy herectví.

SHARON STONE - PROČ NEMÁ VLASTNÍ DĚTI?

S filmovým hraním začala Sharon Stone poměrně náhle. Ve snímku Hvězdný prach Woodyho Allena si střihla malou roli a bez větších nároků na kariéru pokračovala dál. Po deseti letech přišel zlom. Paul Verhoven ji obsadil do filmu Total Recall.

Sharon Stone režiséra uchvátila natolik, že ji o dva roky později obsadil do filmu, který se stal jejím nejslavnějším vůbec. Základní instinkt, erotický thriller o spisovatelce, jejíž psaný a skutečný svět se proplétá až podivně s vraždami. O tři roky později jí film Casino vynesl Zlatý glóbus. Žádný z jejích dalších filmů mj. Catwoman, Zlomené květiny či Alpha dog ani pokračování Základního instinktu už nebyl tak úspěšný.

O SHARON STONE ČTĚTE ZDE>>

Sharon Stone o sobě prohlásila, že je bisexuálka. Několikrát měla vztah se ženou a byla jednou vdaná za muže. Adoptovala tři syny a dokonce i opuštěnou ženu jako babičku pro ně. Musela se potýkat také s mnoha zdravotními problémy, zejména v roce 2001, kdy byla i v ohrožení života - měla mrtvičku.

 

Články o celebritě

Zdravotní problémy herečky Christiny Applegateové (50): Kelly Bundová je na vozíčku! Zdravotní problémy herečky Christiny Applegateové (50): Kelly Bundová je na vozíčku! Ta má hrozný pech! Americká herečka Christina Applegateová (50), v Česku nejslavnější díky roli hlou... číst článek
Krutá rána pro Sharon Stoneovou: Nádor na děloze a chyba lékařů! Krutá rána pro Sharon Stoneovou: Nádor na děloze a chyba lékařů! Už jednou prožila obrovský strach z nádoru v prsu, teď chvíle hrůzy prožívá znovu. Lékaři herečce Sh... číst článek
Lady bikiny Sharon Stoneová (64) je v neskutečné formě! Co jí vzkázala Pavlína Pořízková (57)? Lady bikiny Sharon Stoneová (64) je v neskutečné formě! Co jí vzkázala Pavlína Pořízková (57)? Je jasné, že hvězda kultovního snímku Základní instinkt Sharon Stoneová (64) potají pije elixír mlád... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Vrbická Koptová
Simona Vrbická Koptová
zobrazit profil Julianne Moore
Julianne Moore
zobrazit profil Ondrej  Kovaľ
Ondrej Kovaľ
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Ondřej Kepka
Ondřej Kepka
zobrazit profil Filip Rajmont
Filip Rajmont
zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe
zobrazit profil Barbora Bočková
Barbora Bočková