Lindsay Lohan | Celebwiki.cz

Lindsay Lohan

Datum narození: 2. 7. 1986
Místo narození: New York City, New York, USA
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Lindsay Lohan je herečka, modelka a především skandalistka, která slibnou kariéru vyměnila za večírky a pobyty v léčebně.

Lindsay Lohan je pověstná konzumací drog, prášků, alkoholu nebo záhadným únikem seznamu jejích VIP milenců na veřejnost. Na listině se objevila jména jako zpěvák Justin Timberlake, herec Colin Farrell či zesnulý herec Heath Ledger. Dlouho se také diskutovalo o její bisexuální orientaci. Herečka v roce 2008 spekulace stvrdila, když se nastěhovala ke své lesbické milence.

Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky účinkování v reklamách– Pizza Hut, Calvin Klein Kids. V deseti letech přišla první herecká role v soap opeře Another World, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003. Díky roli ve filmu Past na rodiče s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy. Další větší role přišla s filmem Mezi námi děvčaty. Následoval film Protivný sprostý holky, který přilákal zájem médií o její profesní, ale i soukromý život. Včetně jejího nočního života a problémům v rodině.

Její otec byl závislý na drogách a matka měla problémy s alkoholem. Sklony k závislosti se objevily i u ní samotné. Následovaly krátkodobé vztahy s muži, kteří byli o hodně starší, než je ona sama. Lindsay byla ve svém životě nespočetněkrát zatčena a čelila spousta žalobám. Ať už se jednalo o napadení ženy v klubu nebo autonehody. V roce 2010 nastoupila k výkonu trestu odnětí svobody. Trest ji uložil soud, kvůli řízení pod vlivem omamných látek. A tak přišla s nápadem, že by po odpykání svého trestu ve vězení poskytne exkluzivní rozhovor za milion dolarů. I přes tuto neuvěřitelnou částku se k rozhovoru přihlásil časopis OK.

Poslední roky se točily jen kolem nakupování, stravování v nejlepších restauracích, vysedávání v barech s ostatními partygirl, dědičkou hotelového impéria Paris Hilton, nebo modelkou Kate Moss. A tak se nyní mladá hvězdička pokouší dát svůj život dohromady, stejně jako hereckou kariéru. Tak uvidíme, jak dlouho jí to odhodlání zase vydrží.

 

Články o celebritě

Podvod na Lohanovou? Pět let vztahu i zásnuby s mužem, kterého nikdy neviděla! Podvod na Lohanovou? Pět let vztahu i zásnuby s mužem, kterého nikdy neviděla! Jablko nepadlo daleko od stromu! Známá hollywoodská potížistka Lindsay Lohanová (32) má svou rebelsk... číst článek
Expřítel Petry Němcové James Blunt: Přistižen při sexu v hotelové hale! Expřítel Petry Němcové James Blunt: Přistižen při sexu v hotelové hale! Proslavila ho píseň You're Beautiful, teď by se ale zřejmě nejradši ani neviděl. Na zpěváka Jamese B... číst článek
Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Podobu se slavným tatínkem opravdu nezapře! Nepříliš známá dcera amerického prezidenta Donalda Trump... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Vondráček
Petr Vondráček
zobrazit profil Dominika Morávková Zeleníková
Dominika Morávková Zeleníková
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Jiří Michný
Jiří Michný
zobrazit profil Kateřina Pechová
Kateřina Pechová
zobrazit profil Adam Novák
Adam Novák
zobrazit profil Andrej  Chalimon
Andrej Chalimon