Lindsay Lohan

Datum narození: 2. 7. 1986
Místo narození: New York City, New York, USA
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Lindsay Lohan je herečka, modelka a především skandalistka, která slibnou kariéru vyměnila za večírky a pobyty v léčebně.

Lindsay Lohan je pověstná konzumací drog, prášků, alkoholu nebo záhadným únikem seznamu jejích VIP milenců na veřejnost. Na listině se objevila jména jako zpěvák Justin Timberlake, herec Colin Farrell či zesnulý herec Heath Ledger. Dlouho se také diskutovalo o její bisexuální orientaci. Herečka v roce 2008 spekulace stvrdila, když se nastěhovala ke své lesbické milence.

Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky účinkování v reklamách– Pizza Hut, Calvin Klein Kids. V deseti letech přišla první herecká role v soap opeře Another World, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003. Díky roli ve filmu Past na rodiče s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy. Další větší role přišla s filmem Mezi námi děvčaty. Následoval film Protivný sprostý holky, který přilákal zájem médií o její profesní, ale i soukromý život. Včetně jejího nočního života a problémům v rodině.

Její otec byl závislý na drogách a matka měla problémy s alkoholem. Sklony k závislosti se objevily i u ní samotné. Následovaly krátkodobé vztahy s muži, kteří byli o hodně starší, než je ona sama. Lindsay byla ve svém životě nespočetněkrát zatčena a čelila spousta žalobám. Ať už se jednalo o napadení ženy v klubu nebo autonehody. V roce 2010 nastoupila k výkonu trestu odnětí svobody. Trest ji uložil soud, kvůli řízení pod vlivem omamných látek. A tak přišla s nápadem, že by po odpykání svého trestu ve vězení poskytne exkluzivní rozhovor za milion dolarů. I přes tuto neuvěřitelnou částku se k rozhovoru přihlásil časopis OK.

Poslední roky se točily jen kolem nakupování, stravování v nejlepších restauracích, vysedávání v barech s ostatními partygirl, dědičkou hotelového impéria Paris Hilton, nebo modelkou Kate Moss. A tak se nyní mladá hvězdička pokouší dát svůj život dohromady, stejně jako hereckou kariéru. Tak uvidíme, jak dlouho jí to odhodlání zase vydrží.

 

Články o celebritě

Bude miminko?! Lindsay Lohanová naznačila radostnou zprávu Bude miminko?! Lindsay Lohanová naznačila radostnou zprávu Nechvalně proslulá herecká hvězda Lindsay Lohanová (35) aktuálně oslavuje zásnuby se svým partnerem ... číst článek
Věčná průšvihářka Lindsay Lohanová se zasnoubila! Chlubí se prstenem za miliony Věčná průšvihářka Lindsay Lohanová se zasnoubila! Chlubí se prstenem za miliony Lindsay Lohanová (35) je připravená se vdát! Známá průšvihářka se na sociálních sítích pochlubila s ... číst článek
Postrach všech režisérů: 11 primadon, se kterými nechce nikdo natáčet! Postrach všech režisérů: 11 primadon, se kterými nechce nikdo natáčet! Přestože na plátnech kin je diváci milují, ve skutečnosti s těmihle herci prý nechce nikdo v Hollywo... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Jana Andresíková
Jana Andresíková
zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Elizaveta Maximová
Elizaveta Maximová
zobrazit profil Vlastimil Zavřel
Vlastimil Zavřel
zobrazit profil Dušan Sitek
Dušan Sitek
zobrazit profil Michal Holán
Michal Holán
zobrazit profil Vladimír Marek
Vladimír Marek