Lindsay Lohan | Celebwiki.cz

Lindsay Lohan

Datum narození: 2.7.1986
Místo narození: New York City, New York, USA
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Lindsay Lohan je herečka, modelka a především skandalistka, která slibnou kariéru vyměnila za večírky a pobyty v léčebně.

Lindsay Lohan je pověstná konzumací drog, prášků, alkoholu nebo záhadným únikem seznamu jejích VIP milenců na veřejnost. Na listině se objevila jména jako zpěvák Justin Timberlake, herec Colin Farrell či zesnulý herec Heath Ledger. Dlouho se také diskutovalo o její bisexuální orientaci. Herečka v roce 2008 spekulace stvrdila, když se nastěhovala ke své lesbické milence.

Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky účinkování v reklamách– Pizza Hut, Calvin Klein Kids. V deseti letech přišla první herecká role v soap opeře Another World, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003. Díky roli ve filmu Past na rodiče s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy. Další větší role přišla s filmem Mezi námi děvčaty. Následoval film Protivný sprostý holky, který přilákal zájem médií o její profesní, ale i soukromý život. Včetně jejího nočního života a problémům v rodině.

Její otec byl závislý na drogách a matka měla problémy s alkoholem. Sklony k závislosti se objevily i u ní samotné. Následovaly krátkodobé vztahy s muži, kteří byli o hodně starší, než je ona sama. Lindsay byla ve svém životě nespočetněkrát zatčena a čelila spousta žalobám. Ať už se jednalo o napadení ženy v klubu nebo autonehody. V roce 2010 nastoupila k výkonu trestu odnětí svobody. Trest ji uložil soud, kvůli řízení pod vlivem omamných látek. A tak přišla s nápadem, že by po odpykání svého trestu ve vězení poskytne exkluzivní rozhovor za milion dolarů. I přes tuto neuvěřitelnou částku se k rozhovoru přihlásil časopis OK.

Poslední roky se točily jen kolem nakupování, stravování v nejlepších restauracích, vysedávání v barech s ostatními partygirl, dědičkou hotelového impéria Paris Hilton, nebo modelkou Kate Moss. A tak se nyní mladá hvězdička pokouší dát svůj život dohromady, stejně jako hereckou kariéru. Tak uvidíme, jak dlouho jí to odhodlání zase vydrží.

 

Články o celebritě

Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Podobu se slavným tatínkem opravdu nezapře! Nepříliš známá dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa… číst článek
Další prasák z Hollywoodu: Režiséra Bretta Ratnera obviňuje šest hereček Další prasák z Hollywoodu: Režiséra Bretta Ratnera obviňuje šest hereček K producentovi Harveymu Weinsteinovi či hercům Kevinu Spaceymu a Dustinu Hoffmanovi se zřejmě… číst článek
Úchylný fotograf celebrit Richardson: Kvůli sexuálnímu obtěžování skončil v módních časopisech Úchylný fotograf celebrit Richardson: Kvůli sexuálnímu obtěžování skončil v módních časopisech Fotograf celebrit Terry Richardson (52) má po legraci. Kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování v… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková
zobrazit profil Miroslav Krobot
Miroslav Krobot
zobrazit profil Charlie Sheen
Charlie Sheen
zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Mayim Bialik
Mayim Bialik
zobrazit profil Aneta (Anie Darling)
Aneta (Anie Darling)
zobrazit profil Aťka Janoušková
Aťka Janoušková
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz