Mila Kunis | Celebwiki.cz

Mila Kunis

Datum narození: 18. 4. 1983
Místo narození: Černošice, Ukrajina
Profese: herečka, modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Celým jménem Milena Markovna Kunis je americká herečka ukrajinského původu. Díky svému talentu a neobvyklému půvabu dobyla Hollywood a filmové nabídky se jen hrnou.

Mila Kunis se narodila do židovské rodiny v ukrajinském městě Černovice. Když měla sedm let, Ukrajina se odtrhla od SSSR, a celá rodina se rozhodla přestěhovat do Las Vegas. Mila je ukrajinská židovka a sama prohlásila, že antisemitismus v Sovětském svazu byl jeden z důvodů, proč rodina odešla do USA. V devíti letech se začala objevovat v reklamách.  Její první televizní role byla mladá Hope Williams v epizodě populárního seriálu Tak jde čas. V roce 1998 byla obsazena jako Jackie Burkhart v sitcomu televizni spolecnosti FOX, Zlatá sedmdesátá. Všechny uchazečky o roli musely mít nejméně osmnáct let. Mila Kunis tvůrcům sdělila, že osmnácté narozeniny jí čekají. Neřekla však kdy. Roli si udržela i navzdory tomu, že producenti později zjistili její skutečný věk. Když tedy začala seriál natáčet bylo jí pouze patnáct let. V show se objevila i po boku svého současného manžela Ashtona Kutchera.

Mila Kunis propůjčila svůj hlas Meg Griffin v animovaném seriálu Family Guy, za což si odnesla ocenění Annie Award v roce 2007. Později se objevila ve filmech Výchovný tábor, Max Payne a Exkrakt. Velký zlom nastal po komedii Kopačky. Film se stal hitem a Mila Kunis byla označena jako velká naděje filmového plátna. Společně s Natalií Portman se objevila jako baletka v dramatu Černá labuť. Její příprava na roli obsahovala baletní výcvik a stravu 1200 kcal denně. Během natáčení zhubla celkem 9 kilogramů. Tvrdý taneční trénink však nepřišel vniveč. Film získal uznání kritiků a vydělal přes sto milionů dolarů. Natalia Portman si odnesla Oskara za nejlepší ženský herecký výkon a Mila Kunis byla nominována na Zlatý Glóbus.

O ukrajinskou krásku začínal být stále větší zájem. Spolu s Justinem Timberlakem byla obsazena do romantické komedie Kamarád taky rád a později rovněž do komedie Méďa. Oba filmy se staly trhákem a z Mily Kunis vytvořily hvězdu první velikosti.  Díky nezvyklému půvabu se herečce začalo dařit i ve světě modelingu. Její fotografie zdobí obálky módních magazínu a pravidelně se umísťuje v žebříčcích nejvíce sexy žen světa.

Hereččiným dlouholetým přítelem byla bývalá dětská hvězda filmů Sám doma, Macaulay Culkin. Po osmi dlouhých letech se však rozešli a novým partnerem Mily Kunis je nyní její celoživotní kamarád Ashton Kutcher, s nímž vychovává dceru Waytt. 

Články o celebritě

Láska na plátně i ve skutečném životě! Které páry se daly dohromady během natáčení? Láska na plátně i ve skutečném životě! Které páry se daly dohromady během natáčení? Ve filmech hrají zamilované dvojice, a často tak mezi nimi přeskočí jiskra. Kterým celebritám se pře... číst článek
Láska z Hollywoodu: Jak se daly dohromady tyto slavné páry? Láska z Hollywoodu: Jak se daly dohromady tyto slavné páry? Velké a osudové lásky neprožívají pouze na filmovém plátně, ale měli to štěstí, že své životní partn... číst článek
Kdy jsou muži nejvíc sexy? S dítětem v náručí! Tito by si zasloužili titul otce roku Kdy jsou muži nejvíc sexy? S dítětem v náručí! Tito by si zasloužili titul otce roku Péče o dítě není v dnešní době konečně už jen záležitostí matek a čím dál víc otců si uvědomuje, že ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
zobrazit profil Carey Lowell
Carey Lowell
zobrazit profil Anna Paquin
Anna Paquin
zobrazit profil Miroslav Šimůnek
Miroslav Šimůnek
zobrazit profil Petra Vajdová
Petra Vajdová