Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

Datum narození: 25. 2. 1978
Místo narození: Cedar Rapids, USA
Výška: 189 cm
Profese: Americký herec a model
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Americký herec Ashton Kutcher byl třetím manželem Demi Moore. Vydrželi spolu osm let.

Christopher Ashton Kutcher není jen herec, ale také scenárista, producent, model a zpěvák. Hrál například ve filmech Mejdan v Las Vegas, Vrahouni, Dvanáct do tuctu nebo Štastný nový rok. Český divák ho zná i ze seriálu Dva a půl chlapa. Velkou příležitostí byl životopisný snímek o jednom z nejúspěšnějších podnikatelů moderních dějiín, Jobs. Kritici ale Kutcherovým ztvárněním Steva Jobse příliš nadšeni nebyli.

O herectví původně Ashton Kutcher vůbec neuvažoval. Studoval biochemii a před kameru se dostal náhodou, když ho na ulici oslovil agent jedné společnosti a nabídl mu roli.

V roce 2005 si Ashton Kutcher vzal o patnáct let mladší herečku Demi Moore a jejich manželství jim vydrželo osm let, do roku 2013.

 

Články o celebritě

»Hrdá Ukrajinka« Mila Kunisová pořádá sbírku pro rodnou zemi: Sama daruje 70 milionů! »Hrdá Ukrajinka« Mila Kunisová pořádá sbírku pro rodnou zemi: Sama daruje 70 milionů! Hollywoodská kráska Mila Kunisová (38), která pochází z Ukrajiny, sleduje dění ve své rodné vlasti s... číst článek
Kutcher s manželkou Kunisovou se zbavují »retro« ráje za 228 milionů! A ještě tím prodělali Kutcher s manželkou Kunisovou se zbavují »retro« ráje za 228 milionů! A ještě tím prodělali Herecký pár Ashton Kutcher (43) a Mila Kunisová (38) konečně po několikanásobném snížení ceny prodal... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Maxián
Jan Maxián
zobrazit profil Alexandra Borbély
Alexandra Borbély
zobrazit profil Michael Douglas
Michael Douglas
zobrazit profil Pamela  Anderson
Pamela Anderson
zobrazit profil Jana Brejchová
Jana Brejchová
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone
zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Veronika Senciová
Veronika Senciová