Charlie Sheen

Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York
Váha: 70 kg
Výška: 175 cm
Profese: herec, komik
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Charlie Sheen, držitel Zlatého glóbu za roli v seriálu Všichni starostovi muži, kariéru vyměnil za ženy, chlast a drogy, což ho stálo zdraví - je HIV pozitivní.

Je součástí slavného hereckého klanu Estévezů. Již od malička nesl Charlie Sheen břemeno svého slavného otce. Každý porovnával jeho herecké výkony s otcovými a již od útlého věku na něj byl vytvářen nátlak. První velkou roli si zahrál ve válečném filmu Četa a poté po boku svého otce ve filmu Wall Street.

CHARLIE SHEEN S OTRAVOU V NEMOCNICI

Komika Sheena proslavily Žhavé výstřely

Velkou roli Charlie Sheen získal v komedii Žhavé výstřely a následně i v pokračování Žhavé výstřely 2. Touto rolí ukázal, že dokáže zahrát téměř vše. Ve válčení sice pokračoval i v tomto snímku, ale na rozdíl od filmu Četa, se ve Žhavých výstřelech ocitl v neskutečných situacích, které vždy vyvrcholí naprosto nepochopitelně.

Za roli Charlieho Crawforda v seriálu Všichni starostovi muži Charlie Sheen dostal v roce 2002 Zlatý glóbus. Ústřední postavu ztvárnil také v komediálních sériích Kurz sebeovládání.

Sheen bavil v serilálu Dva a půl chlapa

Zahrál si v parodických Scary Movie 3, 4 a 5. O tom, že je Charlie Sheen výborný komik a bavič svědčí jeho největší a nejznámější role, a to účinkování v seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní roli Charlieho Harpera ztvárnil tak skvěle, že se postupem času do opilce a svůdníka sám převtělil. V seriálu vydržel osm sérií, na konci poslední zemřel a byl nahrazen Ashtonem Kutcherem.

Od té doby žije Charlie Sheen nezřízeným životem. Nejčastěji se o Sheenovi mluví ve spojení s drogami a alkoholem, s hazardem a s nespočtem žen, které kdy měl.

Byl obviněn z pedofilie

Jako jeden z mála herců je Charlie Sheen členem hnutí 9/11 Truth Movement, které spojuje lidi, kteří zpochybňují oficiální tvrzení o 11. září a útoku na americká dvojčata a dožadují se přezkoumání události.

O CHARLIEM SHEENOVI ČTĚTE ZDE>>

Charlie Sheen v listopadu 2015 v ranní show televize NBC přiznal, že je HIV pozitivní. O nákaze se dozvěděl už v roce 2011. Herec se však musí kromě zdravotních problémů potýkat i s těmi finančními. Prostituky, se kterými herec spal, na něj hromadně podávaly žaloby.

A aby toho nebylo málo, kolega Charlieho Sheena obvinil z pedofilie. Měl znásilnit malého chlapce.

 

Další Herci

zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Svatopluk Skopal
Svatopluk Skopal
zobrazit profil Nataša Gáčová
Nataša Gáčová
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Tomáš Petřík
Tomáš Petřík
zobrazit profil Kirk Douglas
Kirk Douglas
zobrazit profil Florence Hunt
Florence Hunt