Charlie Sheen | Celebwiki.cz

Charlie Sheen

Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York
Váha: 70 kg
Výška: 175 cm
Profese: herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Americký herec Charlie Sheen neustále balancuje na hranici života a smrti. Svou úspěšnou kariéru totiž vyměnil za ženy, alkohol a drogy.

Je součástí slavného hereckého klanu Estévezů. Již od malička nesl Charlie Sheen břemeno svého slavného otce. Každý porovnával jeho herecké výkony s otcovými a již od útlého věku na něj byl vytvářen nátlak. První velkou roli si zahrál ve válečném filmu Četa a poté po boku svého otce ve filmu Wall Street.

CHARLIE SHEEN S OTRAVOU V NEMOCNICI

Charlie Sheen získal velkou roli v komedii Žhavé výstřely a následně i v pokračování Žhavé výstřely 2. Touto rolí ukázal, že dokáže zahrát téměř vše. Ve válčení sice pokračoval i v tomto snímku, ale na rozdíl od filmu Četa, se ve Žhavých výstřelech ocitá v neskutečných situacích, které vždy vyvrcholí naprosto nepochopitelně.

Charlie Sheen si také zahrál v parodických Scary Movie 3, 4 a 5. O tom, že je výborný komik a bavič svědčí jeho největší a nejznámější role, a to účinkování v seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní roli Charlieho Harpera ztvárnil tak skvěle, že se postupem času do opilce a svůdníka sám převtělil. V seriálu vydržel osm sérií a na konci té osmé v seriálu zemře a je nahrazen Ashtonem Kutcherem.

Od té doby žije Charlie Sheen nezřízeným životem. Nejčastěji se o Sheenovi mluví ve spojení s drogami a alkoholem, s hazardem a s nespočtem žen, které kdy měl.

Jako jeden z mála herců je členem hnutí 9/11 Truth Movement, které spojuje lidi, kteří zpochybňují oficiální tvrzení o 11. září a útoku na americká dvojčata a dožadují se přezkoumání události.

O CHARLIEM SHEENOVI ČTĚTE ZDE>>

Charlie Sheen v listopadu 2015 v ranní show televize NBC přiznal, že je HIV pozitivní. O nákaze se dozvěděl už v roce 2011. Herec se však musí kromě zdravotních problému potýkat i s těmi finančními. Prostituky, se kterými Sheen spal, na něj hromadně podávají žaloby a chtějí odškodné.

 

Články o celebritě

Žhavé výstřely došly? HIV pozitivní Charlie Sheen slaví narozeniny a čeká na návrat! Žhavé výstřely došly? HIV pozitivní Charlie Sheen slaví narozeniny a čeká na návrat! Slavný americký herec Charlie Sheen, který v úterý 3. září slaví své čtyřiapadesáté narozeniny, dlou... číst článek
Když zabásnou celebritu! Tak trochu jiné portréty Gibsona, Biebera i Pravé blondýnky Když zabásnou celebritu! Tak trochu jiné portréty Gibsona, Biebera i Pravé blondýnky Amerika je země svobody, ale když zlobíte, snadno o ni můžete přijít. Policie vás zatkne daleko spíš... číst článek
Co se to s ní stalo?! Z krásné a sexy exmanželky Sheena jde strach! Co se to s ní stalo?! Z krásné a sexy exmanželky Sheena jde strach! Nikdo nemládne, to je prostě fakt. Jenže ne všechny ženy se s tím dokážou důstojně vyrovnat. Obzvláš... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Zora Ulla Keslerová
Zora Ulla Keslerová
zobrazit profil Peter Dinklage
Peter Dinklage
zobrazit profil Hana Gregorová
Hana Gregorová
zobrazit profil Felix Holzmann
Felix Holzmann
zobrazit profil Jan Maršál
Jan Maršál
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Pavla  Beretová
Pavla Beretová