Charlie Sheen | Celebwiki.cz

Charlie Sheen

Datum narození: 3.9.1965
Místo narození: New York
Váha: 70 kg
Výška: 175 cm
Profese: herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Americký herec Charlie Sheen neustále balancuje na hranici života a smrti. Svou úspěšnou kariéru totiž vyměnil za ženy, alkohol a drogy.

Je součástí slavného hereckého klanu Estévezů. Již od malička nesl Charlie Sheen břemeno svého slavného otce. Každý porovnával jeho herecké výkony s otcovými a již od útlého věku na něj byl vytvářen nátlak. První velkou roli si zahrál ve válečném filmu Četa a poté po boku svého otce ve filmu Wall Street.

CHARLIE SHEEN S OTRAVOU V NEMOCNICI

Charlie Sheen získal velkou roli v komedii Žhavé výstřely a následně i v pokračování Žhavé výstřely 2. Touto rolí ukázal, že dokáže zahrát téměř vše. Ve válčení sice pokračoval i v tomto snímku, ale na rozdíl od filmu Četa, se ve Žhavých výstřelech ocitá v neskutečných situacích, které vždy vyvrcholí naprosto nepochopitelně.

Charlie Sheen si také zahrál v parodických Scary Movie 3, 4 a 5. O tom, že je výborný komik a bavič svědčí jeho největší a nejznámější role, a to účinkování v seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní roli Charlieho Harpera ztvárnil tak skvěle, že se postupem času do opilce a svůdníka sám převtělil. V seriálu vydržel osm sérií a na konci té osmé v seriálu zemře a je nahrazen Ashtonem Kutcherem.

Od té doby žije Charlie Sheen nezřízeným životem. Nejčastěji se o Sheenovi mluví ve spojení s drogami a alkoholem, s hazardem a s nespočtem žen, které kdy měl.

Jako jeden z mála herců je členem hnutí 9/11 Truth Movement, které spojuje lidi, kteří zpochybňují oficiální tvrzení o 11. září a útoku na americká dvojčata a dožadují se přezkoumání události.

O CHARLIEM SHEENOVI ČTĚTE ZDE>>

Charlie Sheen v listopadu 2015 v ranní show televize NBC přiznal, že je HIV pozitivní. O nákaze se dozvěděl už v roce 2011. Herec se však musí kromě zdravotních problému potýkat i s těmi finančními. Prostituky, se kterými Sheen spal, na něj hromadně podávají žaloby a chtějí odškodné.

 

Články o celebritě

Andrea, Steve, Donna i Brenda z Beverly Hills pláčou pro Dylana! DiCaprio mu vysekl poklonu Andrea, Steve, Donna i Brenda z Beverly Hills pláčou pro Dylana! DiCaprio mu vysekl poklonu Role fešáka Dylana v seriálu Beverly Hills 90210 Luka Perryho (†52), který v pondělí zemřel na následky… číst článek
Bond Girl Denise Richardsová: Závažná diagnóza adoptivní dcery (7)! Zda bude mluvit, nikdo neví Bond Girl Denise Richardsová: Závažná diagnóza adoptivní dcery (7)! Zda bude mluvit, nikdo neví Trojnásobná maminka Denise Richardsová otevřeně promluvila o problematické výchově své nejmladší… číst článek
Rose ze seriálu Dva a půl chlapa porodila! Má kluka, nebo holku? Rose ze seriálu Dva a půl chlapa porodila! Má kluka, nebo holku? Představitelka šílené Rose v seriálu Dva a půl chlapa se stala maminkou! Podle magazínu People se… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest
zobrazit profil Megan Fox
Megan Fox
zobrazit profil Robert Jašków
Robert Jašków
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková