Charlie Sheen | Celebwiki.cz

Charlie Sheen

Datum narození: 3.9.1965
Místo narození: New York
Váha: 70 kg
Výška: 175 cm
Profese: herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Americký herec Charlie Sheen neustále balancuje na hranici života a smrti. Svou úspěšnou kariéru totiž vyměnil za ženy, alkohol a drogy.

Je součástí slavného hereckého klanu Estévezů. Již od malička nesl Charlie Sheen břemeno svého slavného otce. Každý porovnával jeho herecké výkony s otcovými a již od útlého věku na něj byl vytvářen nátlak. První velkou roli si zahrál ve válečném filmu Četa a poté po boku svého otce ve filmu Wall Street.

CHARLIE SHEEN S OTRAVOU V NEMOCNICI

Charlie Sheen získal velkou roli v komedii Žhavé výstřely a následně i v pokračování Žhavé výstřely 2. Touto rolí ukázal, že dokáže zahrát téměř vše. Ve válčení sice pokračoval i v tomto snímku, ale na rozdíl od filmu Četa, se ve Žhavých výstřelech ocitá v neskutečných situacích, které vždy vyvrcholí naprosto nepochopitelně.

Charlie Sheen si také zahrál v parodických Scary Movie 3, 4 a 5. O tom, že je výborný komik a bavič svědčí jeho největší a nejznámější role, a to účinkování v seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní roli Charlieho Harpera ztvárnil tak skvěle, že se postupem času do opilce a svůdníka sám převtělil. V seriálu vydržel osm sérií a na konci té osmé v seriálu zemře a je nahrazen Ashtonem Kutcherem.

Od té doby žije Charlie Sheen nezřízeným životem. Nejčastěji se o Sheenovi mluví ve spojení s drogami a alkoholem, s hazardem a s nespočtem žen, které kdy měl.

Jako jeden z mála herců je členem hnutí 9/11 Truth Movement, které spojuje lidi, kteří zpochybňují oficiální tvrzení o 11. září a útoku na americká dvojčata a dožadují se přezkoumání události.

O CHARLIEM SHEENOVI ČTĚTE ZDE>>

Charlie Sheen v listopadu 2015 v ranní show televize NBC přiznal, že je HIV pozitivní. O nákaze se dozvěděl už v roce 2011. Herec se však musí kromě zdravotních problému potýkat i s těmi finančními. Prostituky, se kterými Sheen spal, na něj hromadně podávají žaloby a chtějí odškodné.

 

Články o celebritě

HIV pozitivní Charlie Sheen: Takhle ho semlela nevyléčitelná nemoc! HIV pozitivní Charlie Sheen: Takhle ho semlela nevyléčitelná nemoc! Léta vedl bouřlivý život plný alkoholu, drog a sexu. Bohužel na to hollywoodský herec Charlie Sheen… číst článek
Další smrt mezi herci: Zemřela lesbická milenka matky ze seriálu Dva a půl chlapa! Další smrt mezi herci: Zemřela lesbická milenka matky ze seriálu Dva a půl chlapa! Smrtka s kosou neobchází jen české celebrity, ale své oběti si vybírá i v zahraničí. Herecký svět… číst článek
Lenka Krobotová: Promluvila o AIDS v divadle Lenka Krobotová: Promluvila o AIDS v divadle Hvězda Zkázy Dejvického divadla Lenka Krobotová (42) promluvila o tom, jestli je vše v seriálu jejího… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Měcháček
Tomáš Měcháček
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
zobrazit profil Val Kilmer
Val Kilmer
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Ladilav Frej jr.
Ladilav Frej jr.