Šárka Kubelková Volemanová | Celebwiki.cz

Šárka Kubelková Volemanová

Datum narození: 9.2.1974
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Šárka Kubelková Volemanová má klíč ke třináctým komnatám několika známých osobností. Začínala v pardubickém rádiu. Poté přešla do rozhlasu i televize.

Odmala chodila Šárka Kubelková Volemanová na hodiny klavíru nebo společenského tance. Po gymnáziu nedokončila studium psychologie.

ŠÁRKA KUBELKOVÁ SE SVLÉKLA

V televizi působila jako investigativní reportérka pořadu Na vlastní oči. Moderovala Snídani s Novou nebo vlastní pořad Věštírna. V Áčku se seznamovala s lidmi s různě pohnutými osudy. Nějakou dobu pracovala i jako firemní PR manažerka.

Autorkou námětů a moderátorkou byla Šárka Kubelková Volemanová i v dokumentárním cyklu 13. komnata. Uváděla pořad Partnerské vztahy aneb Návod na přežití. Stejným názvem pojmenovala i svou knihu.

Do oboru sociální a masové komunikace se Šárka Kubelková Volemanová zapsala na pražské Universitě Jana Amose Komenského. V roce 2011 získala titul bakalář.

O ŠÁRCE KUBELKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2019 si Šárka Kubelková vzala Josefa Volemana, někdejšího ředitele Mořského světa na pražském Výstavišt. Měli spolu syna Josefa. Josef Voleman v létě 2018 podlehl rakovině, s níž léta bojoval.

 

 

Články o celebritě

Moderátorka Kubelková po smrti manžela (†43): Zásadní změna! A snad i radost Moderátorka Kubelková po smrti manžela (†43): Zásadní změna! A snad i radost Bývalá moderátorka Áčka či Snídaně s Novou Šárka Kubelková Volemanová (44) má opět důvod k radosti.… číst článek
Šárka Kubelková po smrti manžela: Konečně důvod k radosti! Šárka Kubelková po smrti manžela: Konečně důvod k radosti! Bývalá moderátorka Áčka, Snídaně s Novou nebo 13. komnaty Šárka Kubelková Volemanová (44), které… číst článek
Krutá smrt manžela (†43) moderátorky Novy Kubelkové: Josef mě změnil, přiznala Šárka Krutá smrt manžela (†43) moderátorky Novy Kubelkové: Josef mě změnil, přiznala Šárka Že osud někdy bývá krutý, na vlastní kůži pocítila Šárka Kubelková (44). Osm let po svatbě bývalé… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná