Šárka Kubelková Volemanová | Celebwiki.cz

Šárka Kubelková Volemanová

Datum narození: 9.2.1974
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Šárka Kubelková Volemanová má klíč ke třináctým komnatám několika známých osobností. Začínala v pardubickém rádiu. Poté přešla do rozhlasu i televize.

Odmala chodila Šárka Kubelková Volemanová na hodiny klavíru nebo společenského tance. Po gymnáziu nedokončila studium psychologie.

ŠÁRKA KUBELKOVÁ SE SVLÉKLA

V televizi působila jako investigativní reportérka pořadu Na vlastní oči. Moderovala Snídani s Novou nebo vlastní pořad Věštírna. V Áčku se seznamovala s lidmi s různě pohnutými osudy. Nějakou dobu pracovala i jako firemní PR manažerka.

Autorkou námětů a moderátorkou byla Šárka Kubelková Volemanová i v dokumentárním cyklu 13. komnata. Uváděla pořad Partnerské vztahy aneb Návod na přežití. Stejným názvem pojmenovala i svou knihu.

Do oboru sociální a masové komunikace se Šárka Kubelková Volemanová zapsala na pražské Universitě Jana Amose Komenského. V roce 2011 získala titul bakalář.

O ŠÁRCE KUBELKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2019 si Šárka Kubelková vzala Josefa Volemana, někdejšího ředitele Mořského světa na pražském Výstavišt. Měli spolu syna Josefa. Josef Voleman v létě 2018 podlehl rakovině, s níž léta bojoval.

 

 

Články o celebritě

Elixír mládí Bílé a Kubelkové odtajněn! Elixír mládí Bílé a Kubelkové odtajněn! Není to ovšem nový partner! V tomto směru vše zůstává nezměněno. Je to životadárný a omlazující exilír,… číst článek
Nova slaví 25 let! Pamatujete pořady, které trhaly sledovanost? Nova slaví 25 let! Pamatujete pořady, které trhaly sledovanost? Peříčko, Kolotoč či Eso sice odnesl prach, některé tváře jako Tereza Pergnerová (44) či Petr Rychlý… číst článek
Moderátorka Kubelková po smrti manžela (†43): Zásadní změna! A snad i radost Moderátorka Kubelková po smrti manžela (†43): Zásadní změna! A snad i radost Bývalá moderátorka Áčka či Snídaně s Novou Šárka Kubelková Volemanová (44) má opět důvod k radosti.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai