Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Nikol Moravcová obchází zákon? Káže vodu, pije víno! durdí se fanoušci Nikol Moravcová obchází zákon? Káže vodu, pije víno! durdí se fanoušci Přestože je Česká republika svázána celou řadou koronavirových opatření a většina penzionů a hotelů ... číst článek
Blogerka Nikol Moravcová: S dcerou sletěla ze schodů! Zlomené prsty na nohách Blogerka Nikol Moravcová: S dcerou sletěla ze schodů! Zlomené prsty na nohách Blogerka a herečka Nikol Moravcová si karanténu zpestřila polámanými prsty. Spadla totiž ze schodů z... číst článek
Nikol Moravcová spadla ze schodů i s maličkou dcerou! Bez zranění se to neobešlo Nikol Moravcová spadla ze schodů i s maličkou dcerou! Bez zranění se to neobešlo Ještě než začala nařízená karanténa, Nikol Moravcová (32) si zařídila svoji vlastní. Když s dcerou V... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček