Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Moravcová přestavila své bydlení: Boho loft! Ložnici obětovala dceři Moravcová přestavila své bydlení: Boho loft! Ložnici obětovala dceři To je tedy změna! Moderátorka, herečka a influencerka Nikol Moravcová (36), která už dlouhých sedm l... číst článek
Sraz českých Barbín na premiéře: Těhotná Myslivcová, bonbonek Jiráčková a holky v mini! Sraz českých Barbín na premiéře: Těhotná Myslivcová, bonbonek Jiráčková a holky v mini!  Tolik obživlých panenenek Barbie ještě Česko nezažilo! Na české premiéře amerického filmu Barbie se... číst článek
Nikol Moravcová: Dcera je trochu sobeček, ale další dítě si nemáme kde udělat Nikol Moravcová: Dcera je trochu sobeček, ale další dítě si nemáme kde udělat Nikol Moravcová (35) je pověstná svou láskou k pražské Letné, ale přiznala, že všechny nemovitosti v... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs
zobrazit profil Petra Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Ondřej Novotný
Ondřej Novotný
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová