Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Nikol Moravcová

Datum narození: 8.7.1987
Místo narození: Most
Výška: 180 cm
Profese: moderátorka, herečka, bývalá modelka, Miss Internet 2006
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznímila ne jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná.

 

Články o celebritě

Módní halucinace na Fashion Weeku?! Nahota a bobr jako poznávací znamení výstřední Slovenky Módní halucinace na Fashion Weeku?! Nahota a bobr jako poznávací znamení výstřední Slovenky To se jen tak nevidí. Milovníci módy jsou z Fashion Weeku zvyklí na různé kreace, ale na slovenskou… číst článek
Pád Cinova přítele Vančury na Lvech: Herci se mu smějí a chtějí pro něj sošku! Pád Cinova přítele Vančury na Lvech: Herci se mu smějí a chtějí pro něj sošku! Herec Petr Vančura (33) si doslova olízl červený koberec Českých lvů! Při odchodu mu na schodech… číst článek
Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Den po světové premiéře v Brně se film režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj promítal v Praze. Sice… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová