Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Netradiční zásnuby slavných: Datum svatby místo prstenu, svíčky v písku a Hollywood! Netradiční zásnuby slavných: Datum svatby místo prstenu, svíčky v písku a Hollywood! Zásnuby jak z filmu předvedl Marek Ztracený (34), když svou přítelkyni Marcelu požádal o ruku ve… číst článek
Vzorná máma Nikol Moravcová: Mejdan každý den! přiznala změnu Vzorná máma Nikol Moravcová: Mejdan každý den! přiznala změnu Nikol Moravcová (32) patří k matkám, které s kojením na veřejnosti nemají problém. A to často rozpoutává… číst článek
Zoufalá Nikol Moravcová: Problémy s dcerou! Fanoušky prosí o pomoc Zoufalá Nikol Moravcová: Problémy s dcerou! Fanoušky prosí o pomoc Každá prvorodička si své mateřství nějak maluje a po střetu s realitou zjistí, jak to funguje ve… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová