Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Brzo mámě uteče! Dcerka Moravcové už dělá své první krůčky Brzo mámě uteče! Dcerka Moravcové už dělá své první krůčky Jako by to bylo včera, kdy se moderátorka, blogerka a influencerka Nikol Moravcová (33) radovala z n... číst článek
Monice Bagárové gratulovala i Yvetta Blanarovičová: Znám ji odmala! Co je pojí? Monice Bagárové gratulovala i Yvetta Blanarovičová: Znám ji odmala! Co je pojí? Před týdnem se ze zpěvačky Moniky Bagárové (25) stala maminka a na sociálních sítích se to jenom hem... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T. radí: Vydejte se v létě cestou bohémského stylu a budete IN! Módní kritička Blesku Ina T. radí: Vydejte se v létě cestou bohémského stylu a budete IN! Každou sezónu se představí tolik masově uznávaných módních trendů, že jejich četnost může být až mat... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková