Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Hůlka, Zahradnická a spol. na premiéru Zoubkové víly: Vyvedli své malé víly! Hůlka, Zahradnická a spol. na premiéru Zoubkové víly: Vyvedli své malé víly! Zoubková víla přilákala do pražského multikina slavné a jejich potomky. Muzikálový Dracula Daniel Hů... číst článek
Drobotina slavných na premiéře! Dcerky ukázali Hůlka, Hadašová i Moravcová  Drobotina slavných na premiéře! Dcerky ukázali Hůlka, Hadašová i Moravcová Pohádkový příběh Zoubková víla přilákal do pražského multikina slavné a jejich potomky. Muzikálový h... číst článek
Nikol Moravcová měla autonehodu: Střet s protijedoucím vozem, když vezla dceru! Nikol Moravcová měla autonehodu: Střet s protijedoucím vozem, když vezla dceru! Slavná plavovláska Nikol Moravcová (35) prožila chvíle hrůzy, které se ještě násobí v okamžiku, kdy ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo