Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Agáta náhle otočila! Rozvod s Prachařem si pochvaluje a už hledá náhradu Agáta náhle otočila! Rozvod s Prachařem si pochvaluje a už hledá náhradu I když se dlouho nechtěla manžela Jakuba Prachaře (36) vzdát, teď si jeho odchod nemůže Agáta Prachařová… číst článek
Nikol Moravcová o šestinedělí: Manžel mě naštěstí nezabil! Nikol Moravcová o šestinedělí: Manžel mě naštěstí nezabil! I když během těhotenství přečetla spoustu knih o miminkách a vyslechla si spoustu rad, tak po porodu… číst článek
Co se dělo po porodu? Šokující slova partnera "zlatokopky" Moravcové! Co se dělo po porodu? Šokující slova partnera "zlatokopky" Moravcové! Jak přežít šestinedělí? Otázka, kterou si klade nejedna (budoucí) maminka. Podle modelky a influencerky… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová