Nikol Moravcová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Atraktivní Nikol Moravcová, moderátorka, herečka, módní bloggerka a někdejší modelka, byla roku 2006 zvolena Miss Internet.

Do svého muzikálu V pěřině (2011) Nikol Moravcovou obsadil režisér F. A. Brabec. Do hlavní role si vybral Lucii Bílou. Krásná Nikol Moravcová byla ozdobou seriálu z prostředí módního časopisu Dokonalý svět, kde klíčové postavy ztvárnili Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov, Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová a Juraj Kukura.

JAK NAKUPUJE NIKOL MORAVCOVÁ?

S Liborem Boučkem, Marošem Kramárem, Barborou Munzarovou a Ondřejem Brzobohatým se Nikol Moravcová zúčastnila reality show, bitvy o zlatý pohár v argentinské metropoli Buenos Aires, Wipeout - Souboj národů (2011).

Své atraktivní tělo Nikol Moravcová předvedla v romantickém filmu Jiřího Chlumského Martin a Venuše (2012) s Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích, v snímku Všiváci (2014) nebo v komedii Modelky s.r.o. (2014), v níž společně s Reginou Rázlovou a Martinem Krausem ztvárnila jednu z ústředních postav.

Jako moderátorka se Nikol Moravcová předvedla v Talentmanii, stala se spolupracovnicí Fashion TV. V roce 2012 spolu s Michaelou Štoudkovou moderovala pořad StyLife! na TV Pětka. Jako modelka nafotila řadu kampaní jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nikol Moravcová účinkovala také v televizních reklamách, z nichž asi nejznámější byla na spoření, v níž si brala staříka pro peníze. „Z jaké lásky? Pro peníze si ho beru!“ - tak zní hláška z tohoto spotu.

NIKOL MORAVCOVÁ - CO UKÁZALA NA PLESE V OPEŘE

Nikol Moravcová studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské v Mostě a poté na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor Marketingová komunikace, který úspěšně absolvovala roku 2009. Ještě na studiích byla zvolena Miss Internet (roku 2006).

O NIKOL MORAVCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikol Moravcová se v srpnu 2018 provdala za svého přítele ze Slovenska, s nímž se seznámila na jaře předchozího roku na seznamce. Začátkem roku 2019 oznámila, že je těhotná. V červenci mu porodila dceru Violet.

 

Články o celebritě

Zlatokopka z reklamy Nikol Moravcová porodila! Dcerka dostala neobvyklé jméno Zlatokopka z reklamy Nikol Moravcová porodila! Dcerka dostala neobvyklé jméno Kráska z instagramu porodila! Nikol Moravcová (32) přivedla ve čtvrtek na svět dcerku, kterou se… číst článek
9. měsíc a pořád ve svém živlu! Těhotná blogerka Nikol Moravcová o porodu  9. měsíc a pořád ve svém živlu! Těhotná blogerka Nikol Moravcová o porodu Dvanáct kilo nahoře, ale stále s dobrou náladou. I když se Nikol Moravcová sotva valí, protože porod… číst článek
Těhulky Nikol Moravcová a Petra Svoboda: Těsně před porodem na večírcích! Těhulky Nikol Moravcová a Petra Svoboda: Těsně před porodem na večírcích! Moderátorka Petra Svoboda (37) a blogerka Nikol Moravcová (32) mají společný nejen půvab, ale také… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková