Nikol Lenertová

Nikol Lenertová

Datum narození: 7. 7. 1976
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Po úspěchu v soutěži Miss severní Čechy 1994 postoupila Nikol Lenertová do finálové Miss České republiky. O tři roky později vyhrála konkurz na moderátorku sportovního zpravodajství televize Nova.

Do roku 2002 uváděla Nikol Lenertová spolu s Karlem Voříškem hlavní zprávy ma TV Nova. Pak odjela studovat do Ameriky, pobývala v Kanadě i v USA.

Lenertová byla Jágrovou láskou

Po návratu Nikol Lenertová spoluzaložila pěveckou skupinu NewTrio, se kterou vydala album To se oslaví. Později nazpívala několik duetů s Leošem Petrů. Od roku 2004 také působí ve skupině NewTrio.

Ke zpěvu měla Nikol Lenertová blízko od dětství - jako malá byla členkou dětského sboru, hrála na zobcovou flétnu a chodila do dramatického kroužku i baletu. To zúročila s NewTriem, když se v roce dostala do nominace na Objev roku v anketě Český slavík.

O NIKOL LENERTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Proslavila se krom toho i románkem s hokejovým kanonýrem Jaromírem Jágrem. Se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem Nikol Lenertová syny Jaroslava a Dominika.

V říjnu 2022 se Nikol Lenerová se provdala za generálního ředitele rodinného podniku Sivek Hotels Viliama Siveka.

 

Články o celebritě

Pozadí překvapivé svatby Nicol Lenertové (47): Konflikty, zoufalství a věčné ustupování! Pozadí překvapivé svatby Nicol Lenertové (47): Konflikty, zoufalství a věčné ustupování! Rozchod nebyl tak úplně nečekaný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Bývalá moderátorka Novy Nico... číst článek
Lenertová (47) se tajně vdala za milionáře Siveka (76): Je jeho pátou ženou! Lenertová (47) se tajně vdala za milionáře Siveka (76): Je jeho pátou ženou! Bývalá moderátorka TV Nova a někdejší přítelkyně Jaromíra Jágra (50) Nicole Lenertová se ve svých 47... číst článek
Exhvězda Novy Lenertová (47): Tajná svatba s boháčem (76)! Exhvězda Novy Lenertová (47): Tajná svatba s boháčem (76)! Bývalá hvězda hlavního zpravodajství TV Nova a také někdejší přítelkyně slavného hokejisty Jaromíra ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič