Lucie Výborná

Lucie Výborná

Datum narození: 30. 6. 1969
Místo narození: Hradec Králové
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Lucie Výborná je rozhlasová moderátorka, novinářka a spisovatelka. Její životní motto zní: Kopej ještě metr a najdeš poklad. Potvrdila to, když v roce 2014 vytvořila s Janem Pokorným vyčerpávající český rekord v počtu rozhovorů v nepřetržité sérii.

Lucie Výborná se narodila 30. června 1969 v Hradci Králové. Od roku 1994 do roku 2000 uváděla pořad Snídaně s Novou. Po té jedenáct let působila v České televizi v zábavných pořadech, například v Autoškole národa nebo v Když se řekne profese.

Oblíbená Lucie Výborná také měla pořad na kanálu Prima EXTRA. Co se týče její rozhlasové kariéry, tak už od počátku devadesátých let moderovala talkshow na rádiu Frekvence 1 Kočovaná, Kavárna u Lucie a Osobnosti. Od roku 2008 působí jako moderátorka vysílání Českého rozhlasu Radiožurnálu mezi devátou a dvanáctou hodinou. V současnosti Lucie Výborná v žádné televizi nepracuje, převážně moderuje rozhlasová vysílání. Když se ovšem naskytně příležitost uvádět České lvy jako v letech 2015 a 2016, rozhodně tím nepohrdne.

AKTIVITY LUCIE VÝBORNÉ BY VYSTAČILY NA PĚT ŽIVOTŮ

Se scénáristkou Markétou Dočekalovou vydala Lucie Výborná v roce 2004 svoji první a zatím i poslední knihu Fit maminka. Obě spisovatelky v knize radí jiným maminkám nebo těhotným ženám, jak prožít tyto náročné časy, aby zůstaly zdravé psychicky i fyzicky a aby porodily krásné a zdravé miminko. S Janem Pokorným vytvořila nepřekonaný moderátorský rekord. Za dva dny dohromady nahráli sto autentických rozhovorů s kolemjdoucími.

Lucie Výborná má manžela Jaroslava Poříze, bývalého vicemistra světa v sumó. Má s ním od roku 2003 dceru Vanessu. Velkým komíčkem Lucie Výborné je turistika, zejména ta vysokohorská. Sportovní náturu prozrazuje její vášeň pro surf. Občas se ocitne na hranici svých možností.

 

Články o celebritě

Valentýnská vyznání hvězd: Žár u Pizingerů, cukrování Dary a Nedvěda a smutek Žižkové! Valentýnská vyznání hvězd: Žár u Pizingerů, cukrování Dary a Nedvěda a smutek Žižkové! Čtrnáctý únor zkrátka patří všem zamilovaným dvojicím, a tak není divu, že i české celebrity se na s... číst článek
MIRAI po kolapsu na invalidním vozíku? MIRAI po kolapsu na invalidním vozíku? Taneční partnerku nutí k nočním tréninkům, protože je to prý produktivnější. Zhubnul už před StarDan... číst článek
Tak se slaví zlatý double: Bylo to poctivé a dlouhé, prozradil Prskavec o české párty Tak se slaví zlatý double: Bylo to poctivé a dlouhé, prozradil Prskavec o české párty Tenhle den bude náš! To si večer před závody slíbili kamarádi mezi vodou a zemí Jiří Prskavec (28) a... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Kristina Kloubková
Kristina Kloubková
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer