Lucie Výborná | Celebwiki.cz

Lucie Výborná

Datum narození: 30.6.1969
Místo narození: Hradec Králové
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Lucie Výborná je rozhlasová moderátorka, novinářka a spisovatelka. Její životní motto zní: Kopej ještě metr a najdeš poklad. Potvrdila to, když v roce 2014 vytvořila s Janem Pokorným vyčerpávající český rekord v počtu rozhovorů v nepřetržité sérii.

Lucie Výborná se narodila 30. června 1969 v Hradci Králové. Od roku 1994 do roku 2000 uváděla pořad Snídaně s Novou. Po té jedenáct let působila v České televizi v zábavných pořadech, například v Autoškole národa nebo v Když se řekne profese.

Oblíbená Lucie Výborná také měla pořad na kanálu Prima EXTRA. Co se týče její rozhlasové kariéry, tak už od počátku devadesátých let moderovala talkshow na rádiu Frekvence 1 Kočovaná, Kavárna u Lucie a Osobnosti. Od roku 2008 působí jako moderátorka vysílání Českého rozhlasu Radiožurnálu mezi devátou a dvanáctou hodinou. V současnosti Lucie Výborná v žádné televizi nepracuje, převážně moderuje rozhlasová vysílání. Když se ovšem naskytně příležitost uvádět České lvy jako v letech 2015 a 2016, rozhodně tím nepohrdne.

AKTIVITY LUCIE VÝBORNÉ BY VYSTAČILY NA PĚT ŽIVOTŮ

Se scénáristkou Markétou Dočekalovou vydala Lucie Výborná v roce 2004 svoji první a zatím i poslední knihu Fit maminka. Obě spisovatelky v knize radí jiným maminkám nebo těhotným ženám, jak prožít tyto náročné časy, aby zůstaly zdravé psychicky i fyzicky a aby porodily krásné a zdravé miminko. S Janem Pokorným vytvořila nepřekonaný moderátorský rekord. Za dva dny dohromady nahráli sto autentických rozhovorů s kolemjdoucími.

Lucie Výborná má manžela Jaroslava Poříze, bývalého vicemistra světa v sumó. Má s ním od roku 2003 dceru Vanessu. Velkým komíčkem Lucie Výborné je turistika, zejména ta vysokohorská. Sportovní náturu prozrazuje její vášeň pro surf. Občas se ocitne na hranici svých možností.

 

Články o celebritě

Drobná Jana Plodková s obřími prsy: Z mužů měla trauma! Drobná Jana Plodková s obřími prsy: Z mužů měla trauma! Jana Plodková (38) patří mezi velmi vyhledávané české herečky a z nabídek si může prakticky vybírat.… číst článek
Přehlídka svalů: Svalovec Noid Bárta uvažuje o bitce s Terminátorem Vémolou! Přehlídka svalů: Svalovec Noid Bárta uvažuje o bitce s Terminátorem Vémolou! Sympaťák Vašek Noid Bárta (38) pokřtil autobiografii Karlose Vémoly (33), který si v MMA ringu nechává… číst článek
Martin Hofmann z Mostu! přiznává: Vím o svých démonech, musím se krotit! Martin Hofmann z Mostu! přiznává: Vím o svých démonech, musím se krotit! Coby Luďan v seriálu Most! nejde pro ostré slovo či ránu nikam daleko. Ve skutečném životě je ale… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček