Michaela Ochotská | Celebwiki.cz

Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Rosol se pustil do Ochotské a… Burešová ho sejmula! Rosol se pustil do Ochotské a… Burešová ho sejmula! Tak to je tedy silná averze! Nevraživost mezi Lukášem Rosolem (34) a Michaelou Ochotskou (35) se… číst článek
Válka Ochotské a Rosola pokračuje: Vložila se do toho Eva Burešová! Válka Ochotské a Rosola pokračuje: Vložila se do toho Eva Burešová! Není novinkou, že sociální sítě jsou kromě hezkých fotek, motivace a inspirace i esencí čirého zla.… číst článek
Ochotská s Rosolem opět ve válce: Za vše může sexy fotka z postele! Ochotská s Rosolem opět ve válce: Za vše může sexy fotka z postele! Vypadalo to, že vrácením luxusní kabely za 30 tisíc korun všechny spory skončí, ale ne. Zatímco Michaela… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová