Michaela Ochotská | Celebwiki.cz

Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Bývalá hvězda Novy Ochotská je i po mateřské doma: Kde bere peníze na život? Bývalá hvězda Novy Ochotská je i po mateřské doma: Kde bere peníze na život? Dávno pryč jsou doby, kdy herečka a moderátorka Michaela Ochotská (34) zdobila televizní obrazovky… číst článek
Dochází peníze? Manželka (26) tenisty Rosola prodává nošené oblečení! A ne levně Dochází peníze? Manželka (26) tenisty Rosola prodává nošené oblečení! A ne levně Má to zapotřebí? Třetí manželka tenisty Lukáše Rosola (34) Petra (26) rozprodává své oblečení a značkové… číst článek
Nechci, aby se moje děti dívaly na zprávy, šokuje Lucie Borhyová Nechci, aby se moje děti dívaly na zprávy, šokuje Lucie Borhyová Půvabná moderátorka Lucie Borhyová (41) patří ke stálicím nováckého televizního vysílání. Společně… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová