Michaela Ochotská

Datum narození: 19. 12. 1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

První máj Absolonové, Hanychové a spol.: Zamrzlé zásnuby i pusa v obchoďáku První máj Absolonové, Hanychové a spol.: Zamrzlé zásnuby i pusa v obchoďáku Byl pozdní večer, první máj a celebrity se předháněly v tom, kdo zveřejní romantičtější fotku pod ro... číst článek
Prvomájové líbačky slavných: Rozverná Agáta, tajemná Ochotská, Musil s manželem a opuštěná Heidi Prvomájové líbačky slavných: Rozverná Agáta, tajemná Ochotská, Musil s manželem a opuštěná Heidi Byl pozdní večer – První máj – večerní máj – byl lásky čas... I když většina třešní už odkvetla, tak... číst článek
Dara Rolins po výsměchu kvůli nové plastice: Vrací úder! Dara Rolins po výsměchu kvůli nové plastice: Vrací úder! Zpěvačka Dara Rolins (51), co se po měsíční pauze objevila na sociálních sítích a předvedla svou tvá... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel