Michaela Ochotská | Celebwiki.cz

Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Dochází peníze? Manželka (26) tenisty Rosola prodává nošené oblečení! A ne levně Dochází peníze? Manželka (26) tenisty Rosola prodává nošené oblečení! A ne levně Má to zapotřebí? Třetí manželka tenisty Lukáše Rosola (34) Petra (26) rozprodává své oblečení a značkové… číst článek
Nechci, aby se moje děti dívaly na zprávy, šokuje Lucie Borhyová Nechci, aby se moje děti dívaly na zprávy, šokuje Lucie Borhyová Půvabná moderátorka Lucie Borhyová (41) patří ke stálicím nováckého televizního vysílání. Společně… číst článek
Zamilovaná Ochotská přiznala: Těším se na další dítě! Zamilovaná Ochotská přiznala: Těším se na další dítě! Schyluje se snad k dalšímu oznámení hvězdného těhotenství? Moderátorka Míša Ochotská (34) nedávno… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková