Michaela Ochotská

Datum narození: 19. 12. 1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Stará láska nerezaví: Míša Ochotská a fotbalista Tomáš Ujfaluši opět spolu! Stará láska nerezaví: Míša Ochotská a fotbalista Tomáš Ujfaluši opět spolu! Před 13 lety spolu nějakou dobu tvořili pár, ale kvůli vzdálenosti - Tomáš Ujfaluši (44) tehdy hrál ... číst článek
Míša Ochotská hlásí přírůstek do rodiny! Syn se konečně dočkal Míša Ochotská hlásí přírůstek do rodiny! Syn se konečně dočkal Víc než rok trvalo, než se Michaela Ochotská (37) oklepala ze smrti milovaného psa Charlieho, který ... číst článek
Michaela Ochotská hledá bydlení v Praze. Vyhlédla si 100 let starý dům, který je plný luxusu!  Michaela Ochotská hledá bydlení v Praze. Vyhlédla si 100 let starý dům, který je plný luxusu! Dávno pryč jsou doby, kdy moderátorka Michaela Ochotská (37) zdobila televizní obrazovky skrze zprav... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Ondřej Novotný
Ondřej Novotný
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Martin Pouva
Martin Pouva
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická