Michaela Ochotská | Celebwiki.cz

Michaela Ochotská

Datum narození: 19. 12. 1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Hokejový elegán Ručinský a jeho krásky! Které se mu vystřídaly po boku? Hokejový elegán Ručinský a jeho krásky! Které se mu vystřídaly po boku? Sympaťák s uhrančivýma očima a naditým kontem byl vždy velkým lákadlem pro krásné dívky. A Ručinský ... číst článek
Michaela Ochotská v plavkách: Co přišlo, nečekala ani ve zlém snu! Michaela Ochotská v plavkách: Co přišlo, nečekala ani ve zlém snu! Tak tohle se hodně nepovedlo! Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (35) chtěla své fanoušky potěšit ... číst článek
Provokatérka Ochotská! Rosola asi trefí šlak ... Provokatérka Ochotská! Rosola asi trefí šlak ... Michaela Ochotská (35) čas od času potěší své fanoušky, zejména tedy mužskou část,  svůdným snímkem.... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková