Miroslav Šmajda

Datum narození: 27. 11. 1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Flaštička není smrt! Blond hvězda SuperStar má problémy s kojením: Laktační krize a záněty Flaštička není smrt! Blond hvězda SuperStar má problémy s kojením: Laktační krize a záněty Kojení! To je téma, které je i v dnešní době stále zbytečně tabuizováno. Mnohé ženy se přitom potýka... číst článek
Poporodní kila? Nezná! Blond hvězda SuperStar je měsíc po porodu zase jako lunt! Poporodní kila? Nezná! Blond hvězda SuperStar je měsíc po porodu zase jako lunt! Půvabná plavovlasá pěnice Dominika Stará (28), po veselce Jurenová, vůbec nevypadá na to, že se v po... číst článek
Dominika Stará popsala porod: Nejbolestivější zážitek v životě a 12 hodin kontrakcí! Dominika Stará popsala porod: Nejbolestivější zážitek v životě a 12 hodin kontrakcí! Půvabná zpěvačka Dominika Stará (28) se stala 13. února maminkou, když dala život doslova a do písme... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Ivo Jahelka
Ivo Jahelka
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Zdenka Trvalcová
Zdenka Trvalcová
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši