Miroslav Šmajda

Datum narození: 27. 11. 1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Honza Musil pobavil fotkou z archivu: Snímek starý 25 let! Honza Musil pobavil fotkou z archivu: Snímek starý 25 let! Na sociálních sítích známých osobností mají vždy velký úspěch snímky ze soukromí... anebo z minulost... číst článek
Miro Šmajda a hvězda OnlyFans Xholakys to rozjeli před kamerou: Stálo to, přiznal zpěvák   Miro Šmajda a hvězda OnlyFans Xholakys to rozjeli před kamerou: Stálo to, přiznal zpěvák Splnit si sen nejen svůj, ale i mnoha mužů a dost možná i žen se podařilo Mirovi Šmajdovi (35). Do s... číst článek
Věřící blondýnka ze SuperStar po druhém porodu: Proplakala několik dní! Věřící blondýnka ze SuperStar po druhém porodu: Proplakala několik dní! Dominika Stará (30), po svatbě Jurenová, před týdnem porodila své druhé dítko. K synkovi Miškovi (1)... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Tereza Černochová
Tereza Černochová
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift