Miroslav Šmajda | Celebwiki.cz

Miroslav Šmajda

Datum narození: 27. 11. 1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

7 měsíců po smrti Slavíka (†80): BOJ O GOTTOVY PÍSNĚ! 7 měsíců po smrti Slavíka (†80): BOJ O GOTTOVY PÍSNĚ! Strhla se doslova válka o Slavíkovy písničky! Aby ne! Vždyť na Silvestra těsně před půlnocí Česká te... číst článek
Hvězda SuperStar Dominika Stará odmítla být mluvčí premiéra! Jde o miminko… Hvězda SuperStar Dominika Stará odmítla být mluvčí premiéra! Jde o miminko… Blonďatá finalistka první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009 Dominika Stará (26) počátkem měsíce ... číst článek
Ze SuperStar do politiky? Něžná blondýnka Stará dostala lákavou nabídku! Ze SuperStar do politiky? Něžná blondýnka Stará dostala lákavou nabídku! Půvabná blondýnka Dominika Stará (26), která v roce 2009 zazářila v první Česko Slovenské SuperStar,... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Elizabeth Kopecká
Elizabeth Kopecká
zobrazit profil José Carreras
José Carreras