Miroslav Šmajda | Celebwiki.cz

Miroslav Šmajda

Datum narození: 27.11.1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Pád po návratu na pódia. Legenda Marika Gombitová (62): Přišla o statisíce! Z čeho žije? Pád po návratu na pódia. Legenda Marika Gombitová (62): Přišla o statisíce! Z čeho žije? Měl to být největší hudební návrat na koncertní pódia, jaký v našich končináchnemá obdoby.… číst článek
Vláďa Šafránek (†46) vydělal po smrti víc než milion! Neuvěříte, kdo ho dostane Vláďa Šafránek (†46) vydělal po smrti víc než milion! Neuvěříte, kdo ho dostane Desítky českých muzikantů se sešly ve Žlutých lázních při příležitosti nedožitých narozenin zpěváka… číst článek
Tohle jste netušili! 80 pikošek o Karlu Gottovi Tohle jste netušili! 80 pikošek o Karlu Gottovi Jaký měl jubilant vztah s matkou? Proč ho táta udal? A proč bral LSD?  Co jeho sexuální úchylka?… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Lukáš Adamec
Lukáš Adamec
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová