Miroslav Šmajda | Celebwiki.cz

Miroslav Šmajda

Datum narození: 27.11.1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Miloš Zeman opět v akci:   Do Andreje už mi nevrtejte! Miloš Zeman opět v akci: Do Andreje už mi nevrtejte! Odvolávám, co jsem odvolal! Pohádkový král z Pyšné princezny byl popleta. To prezident Miloš Zeman… číst článek
Pád po návratu na pódia. Legenda Marika Gombitová (62): Přišla o statisíce! Z čeho žije? Pád po návratu na pódia. Legenda Marika Gombitová (62): Přišla o statisíce! Z čeho žije? Měl to být největší hudební návrat na koncertní pódia, jaký v našich končináchnemá obdoby.… číst článek
Vláďa Šafránek (†46) vydělal po smrti víc než milion! Neuvěříte, kdo ho dostane Vláďa Šafránek (†46) vydělal po smrti víc než milion! Neuvěříte, kdo ho dostane Desítky českých muzikantů se sešly ve Žlutých lázních při příležitosti nedožitých narozenin zpěváka… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Bára Basiková
Bára Basiková
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová