Miroslav Šmajda | Celebwiki.cz

Miroslav Šmajda

Datum narození: 27. 11. 1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Ze SuperStar do politiky? Něžná blondýnka Stará dostala lákavou nabídku! Ze SuperStar do politiky? Něžná blondýnka Stará dostala lákavou nabídku! Půvabná blondýnka Dominika Stará (26), která v roce 2009 zazářila v první Česko Slovenské SuperStar,... číst článek
Zounar se dme pýchou: Jeho dcera (11) má velkou roli! Zounar se dme pýchou: Jeho dcera (11) má velkou roli! Teprve 11letá dcera Martina Zounara (52) svého tátu nezapře nejen podobou. Claudie po něm podědila i... číst článek
Nestárnoucí Petra Černocká myslí na svůj konec! Přizpůsobuje tomu výběr nového psa Nestárnoucí Petra Černocká myslí na svůj konec! Přizpůsobuje tomu výběr nového psa Herečka a zpěvačka Petra Černocká (70) sice v prosinci oplakala svého jezevčíka Vajdu, v psím salonu... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Julián Záhorovský
Julián Záhorovský
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek
zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků