Miroslav Šmajda

Datum narození: 27. 11. 1988
Přezdívka: Miro
Profese: zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda se v roce 2009 probojoval do finále soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr.

V roce 2008 nastoupil na Technickou universitu v Košicích. O dva roky dříve Miroslav Šmajda založil kapelu Skivers, se kterou se účastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad.

MIRO ŠMAJDA SPÁVÁ NAHÝ

Úspěch ale přišel až se SuperStar, kde ho ve finále porazil Martin Chodúr. Miro Šmajda nazpíval singly Last Forever, Baby či Pod vodou, jež se objevily i na jeho debutovém albu Čo sa týka lásky, s nímž vyhrál anketu Žebřík 2010. Ke svým písním natočil i velmi odvážné klipy.

Kvůli účasti na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest se zpěvák Miro Šmajda přejmenoval a získal novou identitu, stal se z něj Max Jason Mai.

O MIROSLAVU ŠMAJDOVI ČTĚTE ZDE>>

Stal se chodícím magnetem na dívky. Jeho blonďatá hříva, rockerský styl života a vypracované svaly udělalyí svoje. Po boku Miro Šmajdy se objevily i slavné kolegyně, jako jsou např. zpěvačky Dominika Stará nebo Markéta Konvičková.

 

Články o celebritě

Psychické trable těhotné Dominiky Staré ze SuperStar: Vydřená postava je fuč! Psychické trable těhotné Dominiky Staré ze SuperStar: Vydřená postava je fuč! Půvabná zpěvačka Dominika Stará (28) se aktuálně nachází v druhém trimestru těhotenství a užívá si k... číst článek
Vlna nenávisti vůči těhotné hvězdě SuperStar: Výhrůžky smrtí a fotky dětských rakví! Vlna nenávisti vůči těhotné hvězdě SuperStar: Výhrůžky smrtí a fotky dětských rakví! Když Dominika Stará (28) sdílela na sociální síti svou fotku, kterak se v druhém trimestru nechává o... číst článek
Tajemství »nenápadné« hvězdy SuperStar Chodúra (31): Napsal písně pro Zagorovou i pro Gotta! Tajemství »nenápadné« hvězdy SuperStar Chodúra (31): Napsal písně pro Zagorovou i pro Gotta! Kdysi poněkud nevýrazný blondýn si nakonec všechny diváky získal nebývalým talentem a stal se první ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Barbora Piešová
Barbora Piešová
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Nikola Ďuricová
Nikola Ďuricová
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek