Barbora Mottlová

Datum narození: 18. 7. 1986
Místo narození: Praha
Profese: modelka a herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Sexy modelka Barbora Mottlová, bývalá Miss Playboy, úspěšně rozjela i svou hereckou kariéru. Třeba v seriálu TV Prima Přístav či velkofilmu Gangster Ka.

Barbora Mottlová se za své půvaby rozhodně nestydí. Když se objeví ve společnosti, zřídkakdy nepatří mezi krásky s nejodvážnějšími modely. Není divu, vždyť její krásná tvář a dokonalé tělo jí již vyneslo titul Miss Playboy. Se svlékáním před kamerou ani fotoaparáty nemá problém a otevřeně dokáže mluvit i o intimních záležitostech.

SEXBOMBA BARBORA MOTTLOVÁ A MASTURBACE

Bloňďatá kráska Barbora Mottlová se úspěšně prosadila nejen v modelingu, ale též jako herečka. V roce 2005 začala seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě. Rok nato jste ji mohli vidět už na stříbrném plátně, a to ve filmu režiséra Jiřího Menzla Obsluhoval jsem anglického krále, kde hráli např. Oldřich Kaiser, Milan Lasica, Marián Labuda st., Martin Huba, Josef Abrhám, Jiří Lábus, Jaromír Dulava, Zdenek Žák, Petr Čtvrtníček, Naďa Konvalinková. Dále to byl seriál Vyprávěj, kde se odvázala před kamerou v erotické scéně s Ondřejem Veselým. „S Ondrou jsme na to vlítli. Totálně jsme se zničili. Dokonce mi praskly silonky!“ popsala zážitek v Blesku.
Pak následovaly další seriály: Život je ples, Obchoďák, Cirkus Bukowsky, První republika, Přístav (s Filip Blažkem a Martinem Dejdarem) a V.I.P. vraždy. Barbora Mottlová si již zahrála i ve velkofilmu, a to Gangster Ka, v němž roli přijalo několik známých herců: Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Filip Čapka, Alexej Pyško, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler, Tomáš Jeřábek, Zdeněk Žák, Jan Révai, Stanislav Majer.

Barbora Mottlová se již uplatnila i na divadelních prknech. Od prosince 2008 do července 2015 působila v Divadle F. X. Šaldy v Liberci (hry Sedm nápadů na zavraždění manžela, Penzion pro svobodné pány, Lakomec, Sen noci svatojánské, Figarova svatba, Balada pro banditu, Princové jsou na draka). Hostovala v divadle Bez zábradlí.

Nadaná Barbora Motllová pochází z Prahy. Po oboru Módní návrhářství na střední škole studovala na Vyšší odborné škole herecké obor Dramatické umění a moderování, který absolvovala v červnu 2009, a poté na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze bakalářský obor Scénická a mediální studia.

Herečka, zpěvačka, příležitostná moderátorka a modelka Barbora Mottlová, jak to tak u atraktivních žen bývá, není sama. Přítelem krásné blondýny je cizinec – Brit, jenž žije v Bruselu. Barbora Mottlová si sice trochu stěžuje na vztah na dálku, ale partner se jí to snaží vynahradit, jak se dá. K Vánocům 2015 od něj dostala nákladnou dovolenou v Keni. Pár společně byl v nejdražším národním parku Massai Mara, kam se létá soukromým letadlem. „O safari jsem snila strašně dlouho. Byl to zážitek. Byli jsme asi tři metry od skupinky lvů. Naštěstí byli nažraní, ale stejně nebylo příjemné, když začali obcházet kolem džípu. Srdce jsem měla až v krku," svěřila se kráska v médiích.

 

Články o celebritě

Mottlová ukázala vše: Nahá před zrcadlem! Mottlová ukázala vše: Nahá před zrcadlem! Herečka Bára Mottlová (35) se netají tím, že miluje svou postavu a celkově samu sebe. Proto taky moc... číst článek
Sexbomba Mottlová žhavá jako nikdy! Vystavila vnady a tvrdě maká Sexbomba Mottlová žhavá jako nikdy! Vystavila vnady a tvrdě maká Za pár týdnů oslaví 36. narozeniny, vypadá ale čím dál lépe! Řeč je o herečce a playmate v jedné oso... číst článek
Premiéra filmu o Elvisovi: Přírodní poklady Mottlové, Slováčková ve zvláštní košili a svalovec Hložek! Premiéra filmu o Elvisovi: Přírodní poklady Mottlové, Slováčková ve zvláštní košili a svalovec Hložek! Na slavnostní premiéru nejnovějšího filmu režiséra Baze Luhrmanna (59), který tentokrát pojednává o ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Irena Greifová
Irena Greifová
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Bořek Šípek
Bořek Šípek
zobrazit profil Michal Ožibko
Michal Ožibko
zobrazit profil Václav Hudeček
Václav Hudeček
zobrazit profil Jana Zelenková
Jana Zelenková