Lucie Gelemová | Celebwiki.cz

Lucie Gelemová

Datum narození: 31. 12. 1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Velikonoce českých celebrit: Karanténní výzdoba Prachařové i Absolonové! Velikonoce českých celebrit: Karanténní výzdoba Prachařové i Absolonové! Kraslice, pomlázky, mazance… Letošní Velikonoce budou rozhodně jiné, než jak jsme na ně z posledních... číst článek
Návrat k Dádě? Slováček s Gelemovou přiznali pravdu o svém vztahu! Návrat k Dádě? Slováček s Gelemovou přiznali pravdu o svém vztahu! Ve společné „karanténě“ posledních dnů na chalupě v jižních Čechách se Felix Slováček (76) a Lucie G... číst článek
Karanténní blaho Felixe Slováčka: Gelemová mu poskytuje all inclusive! Karanténní blaho Felixe Slováčka: Gelemová mu poskytuje all inclusive! Svoji lásku a oddanost prokazuje Lucie Gelemová (37) Felixi Slováčkovi (76) v průběhu celého roku. T... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Valerie Rónová
Valerie Rónová
zobrazit profil Naděžda Kniplová
Naděžda Kniplová
zobrazit profil Nikola Márová
Nikola Márová