Lucie Gelemová | Celebwiki.cz

Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Zdrcená Patrasová našla mrtvého člena rodiny! Tohle už nedám, vzlyká Zdrcená Patrasová našla mrtvého člena rodiny! Tohle už nedám, vzlyká Chudák Dagmar Patrasová (63)! Herečka a zpěvačka, která v poslední době zažívá jednu ránu za druhou,… číst článek
Slováček po návrhu Patrasové na dělení majetku: Slova o smrti! Slováček po návrhu Patrasové na dělení majetku: Slova o smrti! Jen ať podá žádost o rozvod! Tak reaguje Felix Slováček (76) na to, že Dáda Patrasová (63) chce ukončit… číst článek
To už nikdo nečekal: Felix a Dáda zase spolu! To už nikdo nečekal: Felix a Dáda zase spolu! Jejich vztah je jako divoká jízda na horské dráze. Jeden den si nemohou přijít na jméno, druhý den… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Marek Dědík
Marek Dědík
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris