Lucie Gelemová

Datum narození: 31. 12. 1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě. Znovu jejich vztah skončil roku 2021.

 

Články o celebritě

Archivní poklad z Kouzelné školky: Michal, Dáda a Magda! Jak vypadají dnes? Archivní poklad z Kouzelné školky: Michal, Dáda a Magda! Jak vypadají dnes? Známý herec a bavič Michal Nesvadba (64) se rozhodl na svém instagramu sdílet "jeden archivní exponá... číst článek
Výstava Gelemové s hvězdným umělcem: Nehorázné! rozlítil se Felix Výstava Gelemové s hvězdným umělcem: Nehorázné! rozlítil se Felix Bude to už 20 let, co zemřel slavný český malíř Vladimír Komárek (†74). Obecní dům v Praze proto vys... číst článek
Dáda Patrasová oslavila 66. narozeniny s Felixem, ale tvrdí: Italského milence si nechám! Dáda Patrasová oslavila 66. narozeniny s Felixem, ale tvrdí: Italského milence si nechám! Kdo by čekal, že Dáda Patrasová přivítá nevěrného manžela Felixe Slováčka (78) s otevřenou náručí a ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Martin Janecký
Martin Janecký
zobrazit profil Zuzana Růžičková
Zuzana Růžičková
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Eliška Podzimková
Eliška Podzimková