Lucie Gelemová

Datum narození: 31. 12. 1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě. Znovu jejich vztah skončil roku 2021.

 

Články o celebritě

Nevkus Vilhelmové, zajíčci Patrasové a trapasy hvězd: Ples jak Brno se blíží! Top momenty minulých ročníků Nevkus Vilhelmové, zajíčci Patrasové a trapasy hvězd: Ples jak Brno se blíží! Top momenty minulých ročníků Nejprestižnější plesová událost roku Ples jako Brno je za dveřmi. Po dvouleté covidové pauze se mora... číst článek
Silvestr slavných: Obří pařba s Havlovou a Jágrem v casinu! A kde byla Bohdalová? Silvestr slavných: Obří pařba s Havlovou a Jágrem v casinu! A kde byla Bohdalová? Jak probíhaly silvestrovské oslavy slavných? Kam vyrazila česká smetánka? Kde slavil vdovec Štefan M... číst článek
Jak se změnily oblíbené princezny?! Čas nezastaví ani ony... Jak se změnily oblíbené princezny?! Čas nezastaví ani ony... K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i pohádky a v nich princezny, co si získaly naše srdce. Jak ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Štěpánka Pučálková
Štěpánka Pučálková
zobrazit profil Štěpán Kozub
Štěpán Kozub
zobrazit profil Zdenka Kratochvílová
Zdenka Kratochvílová
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička