Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Dáda Patrasová o usmiřování s Felixem: Nikdy nepřestal být můj muž! Dáda Patrasová o usmiřování s Felixem: Nikdy nepřestal být můj muž! Čert aby to spral! Vyzná se vůbec někdo v tom, jak to vlastně chodí u Slováčků doma?! Rozumí někdo… číst článek
Lucie Gelemová v šoku: Slováček se nemohl Patrasové dočkat! FOTO jako důkaz Lucie Gelemová v šoku: Slováček se nemohl Patrasové dočkat! FOTO jako důkaz Není to tak dlouho, co si Dáda Patrasová (62) postěžovala na sociální síti na svého manžela Felixe… číst článek
Patrasová se Slováčkem se usmiřovali, až nosy praskaly! To Gelemovou nepotěší Patrasová se Slováčkem se usmiřovali, až nosy praskaly! To Gelemovou nepotěší Tak takový polibek je rána pod pás pro Lucii Gelemovou (35). Jen co se totiž její milý Felix Slováček… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Marek Zelinka
Marek Zelinka
zobrazit profil Vojtěch Štěpánek
Vojtěch Štěpánek
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší
zobrazit profil Andrea Nesvadbová
Andrea Nesvadbová
zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
zobrazit profil Olbram Zoubek
Olbram Zoubek