Lucie Gelemová | Celebwiki.cz

Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Felixovy ženy se spojily! Gelemová se rozplývá z přátelství se Slováčkovou! Felixovy ženy se spojily! Gelemová se rozplývá z přátelství se Slováčkovou! Není žádným tajemstvím, že s dětmi Felixe Slováčka (76) Aničkou (24) a Felixem mladším (36) se Lucii… číst článek
Slováčkova láska Gelemová: Konec vztahu a odjezd do Anglie! Slováčkova láska Gelemová: Konec vztahu a odjezd do Anglie! Jelikož jí nevyšel vztah, řekla si, že už nemá cenu setrvávat v rodné zemi. Lucie Gelemová (38) tudíž… číst článek
Nečekaný útok Gelemové na Slováčkovy děti! Neodradila ji ani rakovina Aničky Nečekaný útok Gelemové na Slováčkovy děti! Neodradila ji ani rakovina Aničky Nejen vztahy mezi sokyněmi v lásce Dádou Patrasovou (63) a Lucií Gelemovou (38) jsou vyhrocené. Své… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus
zobrazit profil Nikola Márová
Nikola Márová
zobrazit profil Marek Zelinka
Marek Zelinka
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
zobrazit profil Jonáš Ledecký
Jonáš Ledecký
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít