Lucie Gelemová | Celebwiki.cz

Lucie Gelemová

Datum narození: 31. 12. 1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Vilný Slováček opět v akci: Z nadupaného dekoltu známé zpěvačky nespustil oči! Vilný Slováček opět v akci: Z nadupaného dekoltu známé zpěvačky nespustil oči! Slídivá očka saxofonisty Felixe Slováčka (77) našla další dekolt, na nějž mohou bez ostychu hledět. ... číst článek
Slováčkovy slavné ruce šmátralky v akci! Rozvášnila ho ňadra na dosah Slováčkovy slavné ruce šmátralky v akci! Rozvášnila ho ňadra na dosah Seladon Felix Slováček (77), jenž má doma manželku a na chatě zase mladou milenku, se ve čtvrtek odp... číst článek
Přísně utajený nový flek milenky Slováčka: Jak ho Gelemová získala, co bude dělat a za kolik? Přísně utajený nový flek milenky Slováčka: Jak ho Gelemová získala, co bude dělat a za kolik? Správkyně restaurátorských dílen na Hradě. To si bude moci už brzy dát do životopisu milenka Felixe ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Vojtěch Kokeš
Vojtěch Kokeš
zobrazit profil David Moješčík
David Moješčík
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Jiří Havelka
Jiří Havelka
zobrazit profil Šimon Caban
Šimon Caban
zobrazit profil Eliška Grabcová
Eliška Grabcová
zobrazit profil Michal Caban
Michal Caban