Lucie Gelemová | Celebwiki.cz

Lucie Gelemová

Datum narození: 31. 12. 1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Gelemová (38) předvedla, jak si hýčká Slováčka (77): Správný chlap má mít bříško! Gelemová (38) předvedla, jak si hýčká Slováčka (77): Správný chlap má mít bříško! Málokdo by to možná řekl, ale Lucie Gelemová (38) není jen ctižádostivou malířkou s ambicemi zpeněži... číst článek
Pohromy celebrit za rok 2020: Azyl hrůzy Dominiky Gottové, Bendová na nudapláži a zklamání Matušovy Lucinky! Pohromy celebrit za rok 2020: Azyl hrůzy Dominiky Gottové, Bendová na nudapláži a zklamání Matušovy Lucinky! Rok 2020 se sice bohužel celospolečensky nesl v duchu koronaviru, českým celebritám se však v soukro... číst článek
Proč Felix zdrhá od Gelemové? Šokující odhalení Dády! Proč Felix zdrhá od Gelemové? Šokující odhalení Dády! Nebylo ji vidět od pohřbu Hany Krampolové (✝59). Dáda Patrasová (64) během nouzového stavu dodržoval... číst článek
zobrazit profil Jaroslav Němeček
Jaroslav Němeček
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší
zobrazit profil Matěj Cichra
Matěj Cichra
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Josef Fousek
Josef Fousek