Peter Konečný | Celebwiki.cz

Peter Konečný

Místo narození: Pezinok, Slovensko
Profese: hudebník, fotograf, básník

Související celebrity

Životopis

Hudebník, básník a fotograf Peter Konečný se do povědomí široké veřejnosti více než svou tvorbou dostal coby partner historicky první prezidentky Slovenska Zuzany Čaputové.

Vítězka prezidentských voleb na Slovensku Zuzana Čaputová, která v březnu 2019 v druhém kole porazila Maroše Šefčoviče, měla za sebou náročné období. Kromě prezidentské kampaně se roku 2018 rozvedla s otcem svých dvou dcer Ivanem Čaputou. Ve volebním klání ji podporoval přítel Peter Konečný (narozen 1979).

PETER KONEČNÝ BYL PRÝ VELKOU OPOROU

První slovenský gentleman Peter Konečný, hudebník, básník a fotograf, prozradil, že se s právničkou Zuzanou Čapkovou, rozenou Strapákovou, znají skoro celý život.

„Se Zuzanou se známe od dětství. Jsme z jedné čtvrti. Dokonce naši rodiče, možná i prarodiče, spolu vyrůstali,“ řekl Peter Konečný v rozhovoru pro Čas.sk. Několik dní před volbami též prozradil, jak se dali dohromady.

Zuzku jsem oslovil kvůli focení portrétu a pak už jsme si nepřestali psát. Partneři jsme přibližně dva roky,“ řekl Peter Konečný nedlouho před volbami 2019.

Kromě focení, hudby a psaní se Peter Konečný věnoval mj. charitativním projektům, jako např. Velcí herci malým dětem či Úsměv jako dar.

 

 

 

Další Umělci

zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Vítězslav Štefl
Vítězslav Štefl
zobrazit profil Eliška Podzimková
Eliška Podzimková
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Martin Prágr
Martin Prágr