Pavel Kožíšek | Celebwiki.cz

Pavel Kožíšek

Datum narození: 17.9.1970
Místo narození: Hořice
Profese: iluzionista, principál Divadla kouzel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Čaroděj a iluzionista Pavel Kožíšek, který řeže lidi vejpůl, prostupuje obřím ventilátorem, krade hodinky i podprsenky, s triky začal už v jedenácti letech.

Veřejně vystupovat začal v roce 1986. Svými kouzly šokoval i v Polsku, Itálii nebo v Německu. V sedmnácti vyhrál Pavel Kožíšek mezinárodní cenu kouzel Grand Prix. Poté vystudoval Filosofickou fakultu UK v Praze. Vystupuje v televizi i ve vlastním divadle. V roce 2009 se stal šéfem všech kouzelníků, když vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého magického svazu.

PAVEL KOŽÍŠEK - JAK ZASTŘELIL SOUSEDA

Sílu mysli i rychlost pohybů předváděl hlavně v Japonsku, kde vytvořil první Divadlo magie. V té době byl už Pavel Kožíšek Mistrem republiky i Mistrem světa v zábavnosti.

V roce 2003 vybudoval mág Pavel Kožíšek české Divadlo kouzel – Magic Hall. Největším trhákem je vzrušující a napínavé představení Magická esa, při kterém mu sekundují modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Spolupracovala s ním i Martina Poulíčková. Pro děti Pavel Kožíšek pořádá i kouzelnický tábor.

O PAVLU KOŽÍŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

V televizi se Pavel Kožíšek předvedl už více než stokrát. Kouzelníka Pavla si zahrál ve filmu Černí baroni režiséra Juraje Herze.

Jeho žena Lucie Kožíšková vlastní salón pro psy. Manželovi porodila syny Matyáše a Jakuba.

 

Články o celebritě

Mašlíková po vyhazovu z Novy marně čeká na novou nabídku: Má i záložní plán! Mašlíková po vyhazovu z Novy marně čeká na novou nabídku: Má i záložní plán! Po pěti letech dostala Hana Mašlíková Reinders (36) vyhazov z televize a zatím nepřišla žádná podobně… číst článek
Rosák, Lutovská a spol.: Chlubí se svými »klony«! Rosák, Lutovská a spol.: Chlubí se svými »klony«! Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je komu nejpodobnější? Na slavnostní otevření nového zrcadlového labyrintu… číst článek
Blonďatá zprávařka Novy ukázala kalhotky! Velmi titěrné! Blonďatá zprávařka Novy ukázala kalhotky! Velmi titěrné! Iveta Lutovská Vítová (34) si nedávala pozor, a tak se jí stal menší trapas. Stačilo udělat jeden… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Naděžda Kniplová
Naděžda Kniplová
zobrazit profil Petr Čadek
Petr Čadek
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Pavel Khek
Pavel Khek
zobrazit profil Dagmar Pecková
Dagmar Pecková
zobrazit profil Blanka Matragi
Blanka Matragi
zobrazit profil Natálie Kocábová
Natálie Kocábová
zobrazit profil Jaz z Oprásků
Jaz z Oprásků