Pavel Kožíšek | Celebwiki.cz

Pavel Kožíšek

Datum narození: 17. 9. 1970
Místo narození: Hořice
Profese: iluzionista, principál Divadla kouzel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Čaroděj a iluzionista Pavel Kožíšek, který řeže lidi vejpůl, prostupuje obřím ventilátorem, krade hodinky i podprsenky, s triky začal už v jedenácti letech.

Veřejně vystupovat začal v roce 1986. Svými kouzly šokoval i v Polsku, Itálii nebo v Německu. V sedmnácti vyhrál Pavel Kožíšek mezinárodní cenu kouzel Grand Prix. Poté vystudoval Filosofickou fakultu UK v Praze. Vystupuje v televizi i ve vlastním divadle. V roce 2009 se stal šéfem všech kouzelníků, když vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého magického svazu.

PAVEL KOŽÍŠEK - JAK ZASTŘELIL SOUSEDA

Sílu mysli i rychlost pohybů předváděl hlavně v Japonsku, kde vytvořil první Divadlo magie. V té době byl už Pavel Kožíšek Mistrem republiky i Mistrem světa v zábavnosti.

V roce 2003 vybudoval mág Pavel Kožíšek české Divadlo kouzel – Magic Hall. Největším trhákem je vzrušující a napínavé představení Magická esa, při kterém mu sekundují modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Spolupracovala s ním i Martina Poulíčková. Pro děti Pavel Kožíšek pořádá i kouzelnický tábor.

O PAVLU KOŽÍŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

V televizi se Pavel Kožíšek předvedl už více než stokrát. Kouzelníka Pavla si zahrál ve filmu Černí baroni režiséra Juraje Herze.

Jeho žena Lucie Kožíšková vlastní salón pro psy. Manželovi porodila syny Matyáše a Jakuba.

 

Články o celebritě

Prsatá kráska Mašlíková bez práce: Musela vzít brigádu! Kde ji můžete potkat?  Prsatá kráska Mašlíková bez práce: Musela vzít brigádu! Kde ji můžete potkat? Modelka Hana Reinders Mašlíková (38) nemá v karanténě do čeho píchnout, tedy snad kromě spoluprací n... číst článek
Mašlíková s kouzelníkem Kožíškem: Brigádničí v muzeu! Mašlíková s kouzelníkem Kožíškem: Brigádničí v muzeu! Peníze si nevyčarují! V době koronavirové krize musel zavřít své Divadlo kouzel i Pavel Kožíšek (49)... číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Milan Ležák
Milan Ležák
zobrazit profil Irena Greifová
Irena Greifová
zobrazit profil Karel Ludwig
Karel Ludwig
zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
zobrazit profil Emil Adamec
Emil Adamec
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Valerie Rónová
Valerie Rónová