Pavel Kožíšek

Datum narození: 17. 9. 1970
Místo narození: Hořice
Profese: iluzionista, principál Divadla kouzel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Čaroděj a iluzionista Pavel Kožíšek, který řeže lidi vejpůl, prostupuje obřím ventilátorem, krade hodinky i podprsenky, s triky začal už v jedenácti letech.

Veřejně vystupovat začal v roce 1986. Svými kouzly šokoval i v Polsku, Itálii nebo v Německu. V sedmnácti vyhrál Pavel Kožíšek mezinárodní cenu kouzel Grand Prix. Poté vystudoval Filosofickou fakultu UK v Praze. Vystupuje v televizi i ve vlastním divadle. V roce 2009 se stal šéfem všech kouzelníků, když vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého magického svazu.

PAVEL KOŽÍŠEK - JAK ZASTŘELIL SOUSEDA

Sílu mysli i rychlost pohybů předváděl hlavně v Japonsku, kde vytvořil první Divadlo magie. V té době byl už Pavel Kožíšek Mistrem republiky i Mistrem světa v zábavnosti.

V roce 2003 vybudoval mág Pavel Kožíšek české Divadlo kouzel – Magic Hall. Největším trhákem je vzrušující a napínavé představení Magická esa, při kterém mu sekundují modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Spolupracovala s ním i Martina Poulíčková. Pro děti Pavel Kožíšek pořádá i kouzelnický tábor.

O PAVLU KOŽÍŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

V televizi se Pavel Kožíšek předvedl už více než stokrát. Kouzelníka Pavla si zahrál ve filmu Černí baroni režiséra Juraje Herze.

Jeho žena Lucie Kožíšková vlastní salón pro psy. Manželovi porodila syny Matyáše a Jakuba.

 

Články o celebritě

Modelka Martina Dvořáková je podruhé maminkou! Dočká se po překotném porodu i svatby? Modelka Martina Dvořáková je podruhé maminkou! Dočká se po překotném porodu i svatby? Už má zase důvod k radosti! Je dvojnásobnou maminkou, a druhý porod šel navíc docela rychle. Jak o n... číst článek
Mašlíková po návratu k manželovi: Reklama na lásku! Mašlíková po návratu k manželovi: Reklama na lásku! Jako kouzlem se z nich zase stala fungující rodina. Hana Mašlíková (39) nedávno po roce odloučení oz... číst článek
Rozvádějící se Mašlíková přiznala nového muže v životě! Co o něm řekla? Rozvádějící se Mašlíková přiznala nového muže v životě! Co o něm řekla? Svůj blížící se rozvod označuje Hana Mašlíková (38) za životní prohru. Když loni v říjnu oznámila, ž... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Berenika Saudková
Berenika Saudková
zobrazit profil Hana Fialová
Hana Fialová
zobrazit profil Helena Štáchová
Helena Štáchová
zobrazit profil Václav Hudeček
Václav Hudeček
zobrazit profil Zuzana Růžičková
Zuzana Růžičková
zobrazit profil Libuše Domanínská
Libuše Domanínská