Pavel Kožíšek | Celebwiki.cz

Pavel Kožíšek

Datum narození: 17. 9. 1970
Místo narození: Hořice
Profese: iluzionista, principál Divadla kouzel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Čaroděj a iluzionista Pavel Kožíšek, který řeže lidi vejpůl, prostupuje obřím ventilátorem, krade hodinky i podprsenky, s triky začal už v jedenácti letech.

Veřejně vystupovat začal v roce 1986. Svými kouzly šokoval i v Polsku, Itálii nebo v Německu. V sedmnácti vyhrál Pavel Kožíšek mezinárodní cenu kouzel Grand Prix. Poté vystudoval Filosofickou fakultu UK v Praze. Vystupuje v televizi i ve vlastním divadle. V roce 2009 se stal šéfem všech kouzelníků, když vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého magického svazu.

PAVEL KOŽÍŠEK - JAK ZASTŘELIL SOUSEDA

Sílu mysli i rychlost pohybů předváděl hlavně v Japonsku, kde vytvořil první Divadlo magie. V té době byl už Pavel Kožíšek Mistrem republiky i Mistrem světa v zábavnosti.

V roce 2003 vybudoval mág Pavel Kožíšek české Divadlo kouzel – Magic Hall. Největším trhákem je vzrušující a napínavé představení Magická esa, při kterém mu sekundují modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Spolupracovala s ním i Martina Poulíčková. Pro děti Pavel Kožíšek pořádá i kouzelnický tábor.

O PAVLU KOŽÍŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

V televizi se Pavel Kožíšek předvedl už více než stokrát. Kouzelníka Pavla si zahrál ve filmu Černí baroni režiséra Juraje Herze.

Jeho žena Lucie Kožíšková vlastní salón pro psy. Manželovi porodila syny Matyáše a Jakuba.

 

Články o celebritě

Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první... číst článek
Náhlá smrt Daniela Nekonečného (†52): Vojtek, Pilarová i Novotný vytáhli fotky z archivu! Náhlá smrt Daniela Nekonečného (†52): Vojtek, Pilarová i Novotný vytáhli fotky z archivu! Smrt krále rozkoše Daniela Nekonečného (†52) je pro všechny velkým šokem. V tak mladém věku se prost... číst článek
Mašlíková po vyhazovu z Novy marně čeká na novou nabídku: Má i záložní plán! Mašlíková po vyhazovu z Novy marně čeká na novou nabídku: Má i záložní plán! Po pěti letech dostala Hana Mašlíková Reinders (36) vyhazov z televize a zatím nepřišla žádná podobn... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Marián Geišberg
Marián Geišberg
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová