Hana Mašlíková | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Ať se to líbí, nebo ne! Mašlíková mobilizuje rodinu i veřejnost do boje s »koronasviní« Ať se to líbí, nebo ne! Mašlíková mobilizuje rodinu i veřejnost do boje s »koronasviní« Moderátorka Hana Mašlíková Reinders (37) je jednou z řady známých osobností, které nyní apelují na… číst článek
Čeští herci kvůli koronaviru bez práce! Stejně se nakazíme! A teď nemáme co žrát, hartusí Čeští herci kvůli koronaviru bez práce! Stejně se nakazíme! A teď nemáme co žrát, hartusí Většina divadel kvůli šíření koronaviru musela až do odvolání zrušit veškerá představení, a to minimálně… číst článek
Co dohnalo Erbovou, Buzkovou či Dolly Buster ke zmenšení prsou? Tady je pravda! Co dohnalo Erbovou, Buzkovou či Dolly Buster ke zmenšení prsou? Tady je pravda! Leckteré ženy si vycpávají podprsenky, aby měly zdánlivě větší poprsí. Jenže ani ty, které jsou obdařené… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová