Hana Mašlíková Reinders | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Sexy opravářka Mašlíková: Špinavá práce kvůli hřebíku! Sexy opravářka Mašlíková: Špinavá práce kvůli hřebíku! Není to žádná hloupá blondýna a ve svízelných situacích si umí poradit! Hana Mašlíková (36) si sama… číst článek
Málem jsem dostala na dr*ku, přiznala Mašlíková! A to jen píchla gumu... Málem jsem dostala na dr*ku, přiznala Mašlíková! A to jen píchla gumu... Ferda mravenec, práce všeho druhu. Tak se od středy může nazvat moderátorka Hana Mašlíková (36).… číst článek
Čachry ve Snídani s Novou: Lehkého z Luneticu vystřídá mladá hvězda Tváře! S youtuberkou Čachry ve Snídani s Novou: Lehkého z Luneticu vystřídá mladá hvězda Tváře! S youtuberkou Kvůli těhotenství moderátorky Ivety Kořínkové (34), se v ranním pořadu Snídaně s Novou odehrají „Škatulata,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum