Hana Mašlíková Reinders | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Čachry ve Snídani s Novou: Lehkého z Luneticu vystřídá mladá hvězda Tváře! S youtuberkou Čachry ve Snídani s Novou: Lehkého z Luneticu vystřídá mladá hvězda Tváře! S youtuberkou Kvůli těhotenství moderátorky Ivety Kořínkové (34), se v ranním pořadu Snídaně s Novou odehrají „Škatulata,… číst článek
Jsi nechutná a oplzlá, vyslechla si Mašlíková kvůli sexy fotce! Jsi nechutná a oplzlá, vyslechla si Mašlíková kvůli sexy fotce! Krásná modelka a bývalá moderátorka Hana Mašlíková (36), po svatbě Reindersová, je nyní maminkou… číst článek
Ostrý jazyk Jany Postlerové: Mašlíková po vyhazovu z Novy! Jak si vede? Ostrý jazyk Jany Postlerové: Mašlíková po vyhazovu z Novy! Jak si vede? Po vyhazovu ze Snídaně s Novou se Hana Mašlíková Reinders (36) vrátila po půl roce na obrazovky.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd