Hana Mašlíková | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

V Mašlíkové bouchly saze: Ostrý vzkaz kritickým matkám! V Mašlíkové bouchly saze: Ostrý vzkaz kritickým matkám! Hana Mašlíková Reindersová (37) patří mezi ženy, které o sebe rády pečují. S manželem a bývalým zápasníkem… číst článek
Celebrity v Muzeu fantastických iluzí: Tohle není baletka, ale Upír! Celebrity v Muzeu fantastických iluzí: Tohle není baletka, ale Upír! Nic tu není zakázáno, blbinky, grimasy, kouzla. Václava Upíra Krejčího (64) to natolik pohltilo,… číst článek
Hanka Mašlíková na pokraji zoufalství: Trápení se synem (2)! Hanka Mašlíková na pokraji zoufalství: Trápení se synem (2)! Přestože to na sociálních sítích působí, jako kdyby prožívala dokonalou rodinnou idylku, ve skutečnosti… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská