Hana Mašlíková

Datum narození: 18. 5. 1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Monika Bagárová a Mach Muradov: Vyvedli své nové partnery! Monika Bagárová a Mach Muradov: Vyvedli své nové partnery! Bývalí partneři Monika Bagárová a zápasník Makhmud Muradov už své nové partnery neskrývají. Zatímco ... číst článek
Hanka Mašlíková překonala manželskou krizi: Druhé dítě?! Hanka Mašlíková překonala manželskou krizi: Druhé dítě?! Zdá se, že manželská krize je definitivně zažehnána! Modelka Hana Mašlíková (40) a její manžel André... číst článek
Hana Mašlíková má jasno: Nemám sex s manželem, musím makat ve fitku! Hana Mašlíková má jasno: Nemám sex s manželem, musím makat ve fitku! Modelka Hana Mašlíková (40) je posedlá cvičením ve fitku. Jak sama přiznává, je to pro ni závislost.... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson