Hana Mašlíková

Datum narození: 18. 5. 1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Když dvě dělají totéž... Vnadná Lucie Šlégrová napodobila svalnatou Mašlíkovou! Když dvě dělají totéž... Vnadná Lucie Šlégrová napodobila svalnatou Mašlíkovou! Manželka hokejisty Jiřího Šlégra (50) Lucie (40) má po třech dětech postavu jak lusk, ale na vysvale... číst článek
Neskutečná Hanka Mašlíková bodovala na bikini fitness hned dvakrát! Odnesla si zlato a bronz Neskutečná Hanka Mašlíková bodovala na bikini fitness hned dvakrát! Odnesla si zlato a bronz Modelka Hana Mašlíková si k nedávným 40. narozeninám nadělila místo dárku pořádnou výzvu, a to účast... číst článek
Moderátorka Hana Mašlíková míří na Mr. Universe: Půl roku poctivě dře! Moderátorka Hana Mašlíková míří na Mr. Universe: Půl roku poctivě dře! Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (40) prošla pořádnou proměnou a je samý sval. Míří totiž na kul... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha