Hana Mašlíková Reinders | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Mašlíková tři roky po svatbě: Připustila hádky a rozpory! Idylické fotky jsou iluze, říká Mašlíková tři roky po svatbě: Připustila hádky a rozpory! Idylické fotky jsou iluze, říká Bývalá modelka Hanka Mašlíková (37) slaví tři roky od svatby s manželem Andrém (38). U té příležitosti… číst článek
Moderátor Vojnar po rozchodu s matkou syna: Tají novou přítelkyni?! Moderátor Vojnar po rozchodu s matkou syna: Tají novou přítelkyni?! Moderátor Petr Vojnar (43) sice nerad mluví o rozchodu s matkou svého malého synka, ale nyní se otevřel… číst článek
Z modelky svalovcem: Sexbomba Mašlíková se mění v chlapa?! Z modelky svalovcem: Sexbomba Mašlíková se mění v chlapa?! Všeho moc škodí! Hanka Mašlíková (37) po vyhazovu ze Snídaně s Novou propadla fitness cvičení. Pod… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima