Hana Mašlíková Reinders | Celebwiki.cz

Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Přehlídka odhalených prsou: Průšové prosvítal rolák, Verešová měla díru! Přehlídka odhalených prsou: Průšové prosvítal rolák, Verešová měla díru! Čím rafinovanější dekolt, tím víc prostoru pro fantazii. Tak v tomhle duchu vyrazily krásky na motýlí… číst článek
Hanka Mašlíková o manželovi: Domů mi chodí zraněný, ale zvykla jsem si Hanka Mašlíková o manželovi: Domů mi chodí zraněný, ale zvykla jsem si Moderátorka a někdejší modelka Hana Reinders Mašlíková (37) miluje bojová umění, hlavně MMA. Také… číst článek
Bagárová o životě se zápasníkem: Stačil by mu jeden chvat! A bylo by po mně Bagárová o životě se zápasníkem: Stačil by mu jeden chvat! A bylo by po mně Život vedle profesionálního zápasníka MMA je pro partnerku nelehký úkol. Sice máte vedle sebe ochránce,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová