Tereza Fajksová | Celebwiki.cz

Tereza Fajksová

Datum narození: 17. 5. 1989
Místo narození: Ivančice
Váha: 56 kg
Míry: 86-63-90
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss Earth 2012, II. vicemiss České Miss 2012
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Tereza Fajksová, II. vicemiss České Miss 2012, se v témže roce stala historicky první Češkou, která zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss Earth.

Po sportovním gymnáziu Tereza Fajksová v letech 2008 až 2012 absolvovala obor Personální řízení na soukromé Veřejně správní akademii v Brně. Roku 2014 se pustla do oboru Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity.

TEREZA FAJKSOVÁ - OTRÁVILA SE KEŠU OŘÍŠKY

Trojnásobná juniorská mistryně ČR ve volejbale Tereza Fajksová musela v devatenácti letech ze zdravotních důvodů ukončit sportovní kariéru.

Poprvé se Tereza Fajksová Miss České republiky zúčastnila v roce 2009, kdy se probojovala do finále. V mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism Queen of the Year International 2010 v čínském Shandongu získal titul II. vicemiss a ještě podtitul Miss body beautiful.

Do Top 24 se Tereza Fajksová dostala v mezinárodním klání Miss Bikini International 2011. Brilantně zabodovala v České Miss 2012, kde skončila třetí a byla ověnčena titulem Blesk Česká Miss Earth. V mezinárodní soutěži krásy Miss Earth 2012 se stala historicky první českou Miss Earth.

O TEREZE FAJKSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po několikaletém vztahu s basketbalistou Lubošem Gregorem mu Tereza Fajksová začátkem března 2019 porodila dceru Lilien.

 

Další Modelky

zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová