Tereza Fajksová

Datum narození: 17. 5. 1989
Místo narození: Ivančice
Váha: 56 kg
Míry: 86-63-90
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss Earth 2012, II. vicemiss České Miss 2012
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Tereza Fajksová, II. vicemiss České Miss 2012, se v témže roce stala historicky první Češkou, která zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss Earth.

Po sportovním gymnáziu Tereza Fajksová v letech 2008 až 2012 absolvovala obor Personální řízení na soukromé Veřejně správní akademii v Brně. Roku 2014 se pustla do oboru Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity.

TEREZA FAJKSOVÁ SE OTRÁVILA KEŠU OŘÍŠKY

Trojnásobná juniorská mistryně ČR ve volejbale Tereza Fajksová musela v devatenácti letech ze zdravotních důvodů ukončit sportovní kariéru.

Poprvé se Tereza Fajksová Miss České republiky zúčastnila v roce 2009, kdy se probojovala do finále. V mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism Queen of the Year International 2010 v čínském Shandongu získal titul II. vicemiss a ještě podtitul Miss body beautiful.

Do Top 24 se Tereza Fajksová dostala v mezinárodním klání Miss Bikini International 2011. Brilantně zabodovala v České Miss 2012, kde skončila třetí a byla ověnčena titulem Blesk Česká Miss Earth. V mezinárodní soutěži krásy Miss Earth 2012 se stala historicky první českou Miss Earth.

O TEREZE FAJKSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po několikaletém vztahu s basketbalistou Lubošem Gregorem mu Tereza Fajksová začátkem března 2019 porodila dceru Lilien a dva roky poté syna Sebastiena.

 

Články o celebritě

Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Plesová sezóna divoce pokračuje a dveře Obecního domu se v sobotu otevřely pro 5. ročník Českého ple... číst článek
Smolařka Fajksová: Nejdřív otrava jídlem, pak ošklivé pořezání Smolařka Fajksová: Nejdřív otrava jídlem, pak ošklivé pořezání Takový začátek vánočních svátků si modelka a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (33) nepředstavovala. D... číst článek
Miss Tereza Fajksová na kapačkách! Nepříjemný virus a mdloby Miss Tereza Fajksová na kapačkách! Nepříjemný virus a mdloby Před několika dny si užívala rodinnou dovolenou v Krkonoších a zřejmě přecenila své síly. Miss Earth... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Karolína Mališová
Karolína Mališová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Zuzana Klečková
Zuzana Klečková
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková