Tereza Fajksová | Celebwiki.cz

Tereza Fajksová

Datum narození: 17. 5. 1989
Místo narození: Ivančice
Váha: 56 kg
Míry: 86-63-90
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss Earth 2012, II. vicemiss České Miss 2012
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Tereza Fajksová, II. vicemiss České Miss 2012, se v témže roce stala historicky první Češkou, která zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss Earth.

Po sportovním gymnáziu Tereza Fajksová v letech 2008 až 2012 absolvovala obor Personální řízení na soukromé Veřejně správní akademii v Brně. Roku 2014 se pustla do oboru Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity.

TEREZA FAJKSOVÁ - OTRÁVILA SE KEŠU OŘÍŠKY

Trojnásobná juniorská mistryně ČR ve volejbale Tereza Fajksová musela v devatenácti letech ze zdravotních důvodů ukončit sportovní kariéru.

Poprvé se Tereza Fajksová Miss České republiky zúčastnila v roce 2009, kdy se probojovala do finále. V mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism Queen of the Year International 2010 v čínském Shandongu získal titul II. vicemiss a ještě podtitul Miss body beautiful.

Do Top 24 se Tereza Fajksová dostala v mezinárodním klání Miss Bikini International 2011. Brilantně zabodovala v České Miss 2012, kde skončila třetí a byla ověnčena titulem Blesk Česká Miss Earth. V mezinárodní soutěži krásy Miss Earth 2012 se stala historicky první českou Miss Earth.

O TEREZE FAJKSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po několikaletém vztahu s basketbalistou Lubošem Gregorem mu Tereza Fajksová začátkem března 2019 porodila dceru Lilien.

 

Další Modelky

zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico