Tereza Fajksová

Datum narození: 17. 5. 1989
Místo narození: Ivančice
Váha: 56 kg
Míry: 86-63-90
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss Earth 2012, II. vicemiss České Miss 2012
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Tereza Fajksová, II. vicemiss České Miss 2012, se v témže roce stala historicky první Češkou, která zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss Earth.

Po sportovním gymnáziu Tereza Fajksová v letech 2008 až 2012 absolvovala obor Personální řízení na soukromé Veřejně správní akademii v Brně. Roku 2014 se pustla do oboru Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity.

TEREZA FAJKSOVÁ SE OTRÁVILA KEŠU OŘÍŠKY

Trojnásobná juniorská mistryně ČR ve volejbale Tereza Fajksová musela v devatenácti letech ze zdravotních důvodů ukončit sportovní kariéru.

Poprvé se Tereza Fajksová Miss České republiky zúčastnila v roce 2009, kdy se probojovala do finále. V mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism Queen of the Year International 2010 v čínském Shandongu získal titul II. vicemiss a ještě podtitul Miss body beautiful.

Do Top 24 se Tereza Fajksová dostala v mezinárodním klání Miss Bikini International 2011. Brilantně zabodovala v České Miss 2012, kde skončila třetí a byla ověnčena titulem Blesk Česká Miss Earth. V mezinárodní soutěži krásy Miss Earth 2012 se stala historicky první českou Miss Earth.

O TEREZE FAJKSOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po několikaletém vztahu s basketbalistou Lubošem Gregorem mu Tereza Fajksová začátkem března 2019 porodila dceru Lilien a dva roky poté syna Sebastiena.

 

Články o celebritě

Luxusní Ples v Intru přilákal slavné: Souboj dekoltů! Pohublá Decastelo, sexy Borhyová i Hrubešová! Luxusní Ples v Intru přilákal slavné: Souboj dekoltů! Pohublá Decastelo, sexy Borhyová i Hrubešová! 61. ples konající se v hotelu International nezklamal. Dostavila se na něj celá řada známých tváří -... číst článek
Slavné osobnosti to na Plese v Intru pořádně rozjely: Holčičí jízda Řandové s Decastelo a Fajksovou! Slavné osobnosti to na Plese v Intru pořádně rozjely: Holčičí jízda Řandové s Decastelo a Fajksovou! Luxusní Ples v Intru přilákal slavné tváře, co se předvedly na pomyslném červeném koberci v těch nej... číst článek
VELKÝ PŘEHLED: Sesterstvo VIP nevěst! Které z nich se však nedostaly pod čepec?    VELKÝ PŘEHLED: Sesterstvo VIP nevěst! Které z nich se však nedostaly pod čepec? Bez ohledu na věk i počet dosavadně uzavřených, a nezřídka opět rozvedených, manželství, slavné krás... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Kristýna Malířová
Kristýna Malířová